Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2008-2009
Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος Όμιλος

<< Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 1ος Όμιλος
Α' Κατηγορία - 2η Φάση: Α1 Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο20/09/0816:30Χρήστου Δ., Στατεράς Π., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή21/09/0816:30Σμυρλής Α., Τσατσούλη Β., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή21/09/0816:30Γκολέμης Γ., Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή21/09/0816:30Ξιάρχος Δ., Γεωργίου Κ., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη01/10/0816:30Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/09/0816:30Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο27/09/0816:30Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΙΡΙΩΝΣάββατο27/09/0816:30Ξιάρχος Δ., Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο27/09/0816:30Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή28/09/0816:30Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)2-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο04/10/0816:00Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-0
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο04/10/0816:00Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΣΙΝΗΣΣάββατο04/10/0816:00Τσιτουρίδης Π., Μαντάς Ι., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο04/10/0816:00Γιαννόπουλος Κ., Μισιχρόνης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή05/10/0816:00Χρήστου Δ., Τσατσούλη Β., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)4-0
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη08/10/0816:00Χρήστου Δ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΤετάρτη08/10/0816:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΤετάρτη08/10/0816:00Μπαλωμένος Γ., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΙΡΙΩΝΤετάρτη08/10/0816:00Σμυρλής Α., Μανούχος Π., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη15/10/0816:00Τσιτουρίδης Π., Χαρλάς Σ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-7
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο11/10/0816:00Πλιάγκας Θ., Χριστόπουλος Α., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)3-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο11/10/0816:00Τζαρίμας Σ., Στατεράς Π., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο11/10/0816:00Τσιτουρίδης Π., Χειβιδόπουλος Β., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)2-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο11/10/0816:00Κουτσόπουλος Α., Μαντάς Ι., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/10/0816:00Τσιτουρίδης Π., Τζαρίμας Σ., Μαντάς Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΣΙΝΗΣΣάββατο18/10/0816:00Χρήστου Δ., Νενεκούμης Χ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)2-5
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο18/10/0816:00Δελφάκης Ι., Κωτσίρος Θ., Μισιχρόνης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο18/10/0816:00Μακρής Α., Χριστόπουλος Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο18/10/0816:00Χαρλάς Σ., Ψαθάς Δ., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)5-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/10/0816:00Νενεκούμης Χ., Αθανασιάδης Ε., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΤΟΛΟΥΣάββατο25/10/0816:00Σμυρλής Α., Μαντάς Ι., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΙΡΙΩΝΣάββατο25/10/0816:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο25/10/0816:00Μανούχος Ε., Κόλλιας Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο25/10/0816:00Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή26/10/0815:00Αθανασόπουλος Β., Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)4-1
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη29/10/0815:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη29/10/0815:00Μπαλωμένος Γ., Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)0-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΣΙΝΗΣΤετάρτη29/10/0815:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη29/10/0815:00Κόλλιας Γ., Μανούχος Ε., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη29/10/0815:00Αθανασόπουλος Β., Τζαρίμας Σ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)2-0
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΤΟΛΟΥΣάββατο01/11/0815:00Αθανασόπουλος Β., Χειβιδόπουλος Β., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο01/11/0815:00Μανούχος Ε., Δημάκης Γ., Μαντάς Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)4-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο01/11/0815:00Μακρής Α., Στατεράς Π., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή02/11/0815:00Κόλλιας Γ., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/11/0815:00Ρατσιάτος Ν., Τζαρίμας Σ., Χειβιδόπουλος Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο08/11/0815:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Μανούχος Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΙΡΙΩΝΣάββατο08/11/0815:00Σμυρλής Α., Αθανασιάδης Ε., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο08/11/0815:00Μακρής Α., Καντζάβελος Γ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο08/11/0815:00Μπαλωμένος Γ., Χειβιδόπουλος Β., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή09/11/0815:00Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-2
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/11/0815:00Μακρής Α., Χριστόπουλος Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο15/11/0815:00Μπαλωμένος Γ., Χειβιδόπουλος Β., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-2
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο15/11/0815:00Κόλλιας Γ., Αθανασιάδης Ε., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή16/11/0815:00Μπαλωμένος Γ., Τζαρίμας Σ., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή16/11/0815:00Αθανασόπουλος Β., Χριστόπουλος Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-0
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο22/11/0815:00Αθανασόπουλος Β., Χριστόπουλος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο22/11/0815:00Τσιτουρίδης Π., Γεωργίου Κ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/11/0815:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΙΡΙΩΝΚυριακή23/11/0815:00Μακρής Α., Στατεράς Π., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή23/11/0815:00Χρήστου Δ., Ξιάρχου Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)0-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο29/11/0815:00Αθανασόπουλος Β., Τζαρίμας Σ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΤΟΛΟΥΚυριακή30/11/0815:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή30/11/0815:00Χαρλάς Σ., Θεοδώρου Α., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)4-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΣΙΝΗΣΚυριακή30/11/0815:00Χρήστου Δ., Δημάκης Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή30/11/0815:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο06/12/0815:00Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο06/12/0815:00Χρήστου Δ., Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)3-3
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/12/0815:00Σμυρλής Α., Καντζάβελος Γ., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)5-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο06/12/0815:00Τζαρίμας Σ., Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΙΡΙΩΝΚυριακή07/12/0815:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)3-1
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΤΟΛΟΥΤετάρτη10/12/0815:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη10/12/0815:00Τσιτουρίδης Π., Τζαρίμας Σ., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΣΙΝΗΣΤετάρτη10/12/0815:00Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Μάγουλας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη10/12/0815:00Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη10/12/0815:00Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-1
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο13/12/0815:00Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)3-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο13/12/0815:00Σμυρλής Α., Ψαθάς Δ., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/12/0815:00Κόλλιας Γ., Δημάκης Χ., Μανούχος Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή14/12/0815:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη31/12/0815:00Ρατσιάτος Ν., Αθανασιάδης Ε., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο20/12/0815:00Χαρλάς Σ., Δημάκης Χ., Μανούχος Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)5-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο20/12/0815:00Κόλλιας Γ., Τζαρίμας Σ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΙΡΙΩΝΣάββατο20/12/0815:00Αθανασόπουλος Β., Καντζάβελος Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο20/12/0815:00Σμυρλής Α., Μελέτης Α., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή21/12/0815:00Τσιτουρίδης Π., Τζαρίμας Σ., Αθανασιάδης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)2-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο03/01/0915:00Αθανασόπουλος Β., Τζαρίμας Σ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο03/01/0915:00Μακρής Α., Ψαθάς Δ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)4-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή04/01/0915:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΣΙΝΗΣΚυριακή04/01/0915:00Τζαρίμας Σ., Νενεκούμης Χ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή04/01/0915:00Χρήστου Δ., Δημάκης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)3-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤΟΛΟΥΤετάρτη07/01/0915:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΙΡΙΩΝΤετάρτη07/01/0915:00Μακρής Α., Χριστόπουλος Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη07/01/0915:00Μανούχος Ε., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη07/01/0915:00Αθανασόπουλος Β., Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΤετάρτη07/01/0915:00Τσιτουρίδης Π., Τζαρίμας Σ., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-0
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/01/0915:00Αθανασόπουλος Β., Χειβιδόπουλος Β., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο10/01/0915:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΙΡΙΩΝΚυριακή11/01/0915:00Αθανασόπουλος Β., Χειβιδόπουλος Β., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/01/0915:00Μακρής Α., Δημάκης Γ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)2-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή11/01/0915:00Χρήστου Δ., Δημάκης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο17/01/0915:00Ρατσιάτος Ν., Μάγουλας Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)4-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο17/01/0915:00Χρήστου Δ., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΤΟΛΟΥΚυριακή18/01/0915:00Τζαρίμας Σ., Δημάκης Χ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/01/0915:00Ρατσιάτος Ν., Αθανασιάδης Ε., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή18/01/0915:00Σμυρλής Α., Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)4-0
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο24/01/0915:00Αθανασόπουλος Β., Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)0-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο24/01/0915:00Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή25/01/0915:00Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΙΡΙΩΝΚυριακή25/01/0915:00Χρήστου Δ., Μάγουλας Γ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/01/0915:00Κόλλιας Γ., Αθανασιάδης Ε., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-2
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ