Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2008-2009
Β' Κατηγορία: 4ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία: 3ος Όμιλος
Β' Κατηγορία: Aγώνες κατάταξης 1-4 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Σάββατο04/10/0816:00Καντζάβελος Γ., Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Ε.2-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο04/10/0816:00Πλιάγκας Θ., Χρόνης Δ., Στατεράς Π.7-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή05/10/0816:00Στατεράς Π., Μανούχος Ι., Τόσκας Χ.3-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή05/10/0816:00Γκολέμης Γ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή05/10/0816:00Χαρλάς Σ., Αλωνιστιώτης Δ., Φιλιππόπουλος Γ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή05/10/0816:00Ξιάρχος Δ., Γαλάνης Ι., Μακρής Γ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο11/10/0816:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Ε., Τόσκας Χ.7-1
ΜIΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο11/10/0816:00Χρήστου Δ., Δημάκης Χ., Μάγουλας Γ.2-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή12/10/0810:30Στατεράς Π., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ.2-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/10/0810:30Μανούχος Π., Καραγεώργος Α., Μανούχος Ι.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/10/0810:30Μανούχος Ε., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Γ.5-0
- ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΧΩΝΙΚΑΚυριακή12/10/0810:30Καντζάβελος Γ., Γεωργίου Κ., Αλεφραγκής Φ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜIΔΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο18/10/0816:00Στατεράς Π., Μάγουλας Γ., Παπούλιας Κ.0-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/10/0810:30Χρήστου Δ., Ξιάρχου Α., Γρυπάρη Χ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/10/0810:30Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Χριστόπουλος Ε.2-0
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΧΩΝΙΚΑΚυριακή19/10/0810:30Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΑΡΥΑΣΚυριακή19/10/0816:00Χρήστου Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καραγεώργος Α.0-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/10/0816:00Χαρλάς Σ., Ψαθάς Δ., Αλεφραγκής Φ.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο25/10/0816:00Γονεής Α., Γκολέμης Γ.5-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΙΜΝΩΝΣάββατο25/10/0816:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Μελάς Ν.2-0
ΜIΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο25/10/0816:00Δημάκης Γ., Χριστόπουλος Ε., Γαλάνης Ι.2-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή26/10/0815:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ.2-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή26/10/0815:00Ψαθάς Δ., Παπούλιας Κ., Μανούχος Ι.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή26/10/0815:00Αθανασιάδης Ε., Τσακαγιάννης Σ., Τζαρίμας Ε.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο01/11/0815:00Νενεκούμης Χ., Μάγουλας Γ., Μανούχος Π.1-0
ΜIΔΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο01/11/0815:00Καντζάβελος Γ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Γ.3-0
- ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΧΩΝΙΚΑΚυριακή02/11/0810:30Καντζάβελος Γ., Δημάκης Χ., Φιλιππόπουλος Γ.2-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή02/11/0810:30Τσατσούλη Β., Μανούχος Ε., Ξιάρχου Α.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚΑΡΥΑΣΚυριακή02/11/0815:00Γονεής Α., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Γ.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή02/11/0815:00Πλιάγκας Θ., Μαντάς Ι., Παπούλιας Κ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο08/11/0815:00Μανούχος Ε., Αλωνιστιώτης Δ., Τόσκας Χ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜIΔΑΣΛΙΜΝΩΝΣάββατο08/11/0815:15Κακριδής Ι., Μακρόπουλος Δ., Χίνος Ο.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή09/11/0810:30Καντζάβελος Γ., Μελέτης Α., Αλωνιστιώτης Δ.2-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/11/0810:30Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ., Μανούχος Ι.1-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή09/11/0810:30Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Τόσκας Χ.3-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή09/11/0810:30Μανούχος Π., Αλεφραγκής Φ., Γρυπάρη Χ.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο15/11/0815:00Παππάς Γ., Μποβέρος Δ., Σαμετάϊ Κ.0-4
ΜIΔΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο15/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Κορολής Β., Τόσκας Χ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο15/11/0815:00Χαρλάς Σ., Καντζάβελος Γ., Μακρής Γ.2-4
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο15/11/0815:00Δημάκης Χ., Χρόνης Δ., Μανούχος Ι.1-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή16/11/0810:30Χρήστου Δ., Κορολής Β., Καψάλης Π.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΑΡΥΑΣΚυριακή16/11/0815:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Τόσκας Χ.3-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο22/11/0815:00Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ.1-5
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή23/11/0810:30Γεωργίου Κ., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Γ.2-0
- ΜIΔΑΣΧΩΝΙΚΑΚυριακή23/11/0810:30Καντζάβελος Γ., Γρυπάρη Χ., Ξιάρχου Α.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή23/11/0810:30Τσατσούλη Β., Χριστόπουλος Α., Κορολής Β.2-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή23/11/0810:30Σμυρλής Α., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΙΜΝΩΝΚυριακή23/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜIΔΑΣΚΑΡΥΑΣΣάββατο29/11/0815:00Χρήστου Δ., Χρόνης Δ., Μανούχος Ι.0-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο29/11/0815:00Χαρλάς Σ., Δημάκης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή30/11/0810:30Μάγουλας Γ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.2-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή30/11/0810:30Μελέτης Α., Κορολής Β., Τσακαγιάννης Σ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή30/11/0810:30Δημάκης Γ., Χριστόπουλος Α., Μανούχος Ι.2-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή30/11/0815:00Αγγελάκος Ν., Πάσχος Ε., Γκριτζέπης Γ.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο06/12/0815:00Ξιάρχος Δ., Τόσκας Χ.4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή07/12/0810:30Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Μακρής Γ.2-1
- ΛΥΓΚΕΥΣ ΧΩΝΙΚΑΚυριακή07/12/0810:30Τζαρίμας Σ., Τσατσούλη Β., Χειβιδόπουλος Β.0-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή07/12/0810:30Χρήστου Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καραγεώργος Α.1-4
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή07/12/0815:00Μανούχος Π., Χριστόπουλος Α., Τόσκας Χ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή07/12/0815:00Χρήστου Δ., Ρόντος Α., Χριστόπουλος Ε.5-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο13/12/0815:00Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.4-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΜIΔΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο13/12/0815:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Καραγεώργος Α.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο13/12/0815:00Τσιτουρίδης Π., Γεωργίου Κ., Μακρής Γ.6-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή14/12/0810:30Ψαθάς Δ., Χριστόπουλος Α., Μανούχος Ι.5-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/12/0810:30Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Παπούλιας Κ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή14/12/0815:00Κακριδής Ι., Σεφέρης Δ., Παπακωνσταντίνου Α.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο20/12/0815:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Ψαθάς Δ.3-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΥΓΚΕΥΣ ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή21/12/0810:30Χρήστου Δ., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή21/12/0810:30Γεωργίου Κ., Μαύρος Ε., Φιλιππόπουλος Γ.1-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή21/12/0815:00Χρήστου Δ., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Γ.2-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή21/12/0815:00Καντζάβελος Γ., Χριστόπουλος Ε., Μανούχος Ι.1-0
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΧΩΝΙΚΑΚυριακή21/12/0815:00Σμυρλής Α., Νενεκούμης Χ., Γρυπάρη Χ.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΑΡΥΑΣΚυριακή04/01/0910:30Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Αλεφραγκής Φ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή04/01/0910:30Κόλλιας Γ., Μάγουλας Γ., Καραγιάννης Γ.2-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/01/0910:30Δημάκης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Μανούχος Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜIΔΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/01/0910:30Κουτσόπουλος Α., Μελέτης Α., Ξιάρχου Α.0-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή04/01/0915:00Στατεράς Π., Αλεφραγκής Φ., Φιλιππόπουλος Γ.1-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη21/01/0916:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο10/01/0915:00Ξιάρχος Δ., Μαντάς Ι., Τσακαγιάννης Σ.6-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο10/01/0915:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Γ.3-2
ΜIΔΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο10/01/0915:00Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ., Παπούλιας Κ.8-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/01/0910:30Κόλλιας Γ., Γεωργίου Κ., Καραγιάννης Γ.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή11/01/0910:30Κουτσούκος Γ., Μαντάς Ι., Μανούχος Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή11/01/0915:00Γεωργίου Κ., Αλωνιστιώτης Δ., Παπούλιας Κ.5-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΑΡΥΑΣΣάββατο17/01/0915:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Γαλάνης Ι.1-7
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/01/0915:00Δημάκης Χ., Φιλιππόπουλος Γ., Μακρής Γ.2-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο17/01/0915:00Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Σάββατο17/01/0915:00Μανούχος Ε., Καραγιάννης Γ., Τσακαγιάννης Σ.0-1
- ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΧΩΝΙΚΑΚυριακή18/01/0910:30Ψαθάς Δ., Μελέτης Α., Χειβιδόπουλος Β.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/01/0915:00Μακρής Α., Μάγουλας Γ., Μελέτης Α.1-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο24/01/0915:00Μάγουλας Γ., Κουτσούκος Γ., Παπούλιας Κ.4-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Σάββατο24/01/0915:00Χρήστου Δ., Καραγιάννης Γ., Ρόντος Α.3-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜIΔΑΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο24/01/0915:00Τσιτουρίδης Π., Μαντάς Ι., Ξιάρχου Α.0-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή25/01/0910:30Μαύρος Ε., Μανούχος Ι., Τόσκας Χ.4-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή25/01/0910:30Κουτσόπουλος Α., Μάγουλας Γ., Αλεφραγκής Φ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΙΜΝΩΝΚυριακή25/01/0915:00Μπουρτζοβίτης Δ., Σπηλιώτης Π.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΡΟΣΥΜΝΗΧΩΝΙΚΑΣάββατο31/01/0915:30Χαρλάς Σ., Ρόντος Α., Ξιάρχου Α.2-3
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο31/01/0915:30Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Γεωργίου Κ.0-3
ΜIΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο31/01/0915:30Καντζάβελος Γ., Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ.5-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο31/01/0915:30Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Αλωνιστιώτης Δ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΑΡΥΑΣΚυριακή01/02/0915:30Γεωργίου Κ., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ.0-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή01/02/0915:30Αθανασόπουλος Β., Μανούχος Π., Ρόντος Α.1-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜIΔΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο07/02/0915:30Χρήστου Δ., Καραγεώργος Α., Μανούχος Ι.1-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο07/02/0915:30Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Τσακαγιάννης Σ.3-0
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΧΩΝΙΚΑΚυριακή08/02/0910:30Στατεράς Π., Κορολής Β., Μανούχος Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή08/02/0910:30Κόλλιας Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Ξιάρχου Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή08/02/0915:30Μάγουλας Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Παπούλιας Κ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή08/02/0915:30Δημάκης Χ., Ρόντος Α., Τόσκας Χ.4-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚΑΡΥΑΣΣάββατο14/02/0915:30Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ.3-2
ΜIΔΑΣ - ΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο14/02/0915:30Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.0-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο14/02/0915:30Ψαθάς Δ., Μάγουλας Γ., Γκολέμης Γ.5-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο14/02/0915:30Ξιάρχος Δ., Μανούχος Ι.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή15/02/0910:30Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν., Μανούχος Ι.0-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή15/02/0910:30Στατεράς Π., Μαύρος Ε., Αλεφραγκής Φ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο21/02/0915:30Χρόνης Δ., Καραγιάννης Γ., Μανούχος Ι.3-0 α.α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/02/0915:30Μανούχος Π., Καραγεώργος Α., Γαλάνης Ι.7-7
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή22/02/0910:30Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Αλεφραγκής Φ.2-5
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή22/02/0911:00Ψαθάς Δ., Καντζάβελος Γ., Γεωργίου Κ.4-0
- Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΧΩΝΙΚΑΚυριακή22/02/0915:30Στατεράς Π., Τόσκας Χ., Παπούλιας Κ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/02/0915:30Καντζάβελος Γ., Καραγιάννης Γ., Χρόνης Δ.3-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜIΔΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο07/03/0916:00Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Ρόντος Α.2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο07/03/0916:00Στατεράς Π., Μαύρος Ε., Αλωνιστιώτης Δ.0-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο07/03/0916:00Τσιτουρίδης Π., Καραγιάννης Γ., Μακρής Γ.3-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/03/0910:30Ζώης Μ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.11-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή08/03/0916:00Καντζάβελος Γ., Τόσκας Χ., Μανούχος Ι.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή08/03/0916:00Γκιώνης Σ., Πρωτόπαππας Ν., Πέρρας Φ.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΑΡΥΑΣΣάββατο14/03/0916:00Ζώης Μ., Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ.0-1
ΜIΔΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο14/03/0916:00Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Κορολής Β.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο14/03/0916:00Δημάκης Χ., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή15/03/0910:30Μάγουλας Γ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-3
- Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΧΩΝΙΚΑΚυριακή15/03/0910:30Γεωργίου Κ., Κορολής Β., Τσακαγιάννης Σ.0-3
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή15/03/0916:00Μαύρος Ε., Χρόνης Δ., Κορολής Β.0-0