Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΓΥΜΝΟΥΣάββατο11/11/1715:00Στατεράς Π., Τούμπας Σ., Τριανταφύλλου Ρ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/11/1711:30Δαρσινός Γ., Νενεκούμης Χ., Καρύκη Μ.2-1
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/11/1712:00Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Μελέτης Α.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΥΜΝΟΥΣάββατο25/11/1715:00Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β., Αθανασόπουλος Β.1-0
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΔΙΟΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Ελεφάντης Χ.1-0
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή26/11/1711:30Σκιαδάς Δ., Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΔΙΟΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/12/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν.1-0
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-1
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/12/1715:00Κουτσούκος Γ., Θεοδώρου Α., Κορολής Β.2-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/01/1815:00Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπέγκος Α.0-2
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο06/01/1815:00Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00Ρούσσης Σ., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.1-7


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/01/1811:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Μαρινόπουλος Π.4-0
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/01/1811:00Κόλλιας Δ., Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β.3-4
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00Θεοδώρου Α., Καρύκη Μ., Νώτης Χ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/02/1815:00Σκιαδάς Δ., Παπαβασιλείου Θ., Κουκουφιλίππου Ε.8-1
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΔΙΟΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο03/02/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καρύκη Μ., Ελεφάντης Χ.2-2
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/02/1811:30Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Αργύρης Ι.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/02/1815:30
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/02/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ