Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/10/1812:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ.3-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή14/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Γεώργας Κ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/10/1816:00Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν., Κατσώνας Χ.1-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/10/1817:00Νώτης Χ., Μπέγκος Α., Δημητρόπουλος Π.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/10/1812:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/10/1816:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Ι.3-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Κορολής Β.2-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/10/1816:00Βλάχος Χ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο03/11/1815:00Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Γεώργας Κ.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/11/1814:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Δημάκης Γ.2-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Καρύκη Μ.0-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/11/1815:00Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1820:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Σιαχάμη Α., Κυριακίδης Χ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/11/1811:45Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Γεώργας Κ.4-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/11/1815:00Κόλλιας Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Ελεφάντης Χ.1-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 20150-3 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1811:30Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/11/1815:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.2-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Βαρελά Β., Στατεράς Π.2-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1815:00Θεοδώρου Α., Νώτης Χ., Παπαβασιλείου Θ.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/11/1811:30Αντωνόπουλος Σ., Ζώης Μ., Βαρελά Β.1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.4-3
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/11/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο01/12/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Αποστολόπουλος Δ.3-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο01/12/1815:00Κόλλιας Γ., Ελεφάντης Χ., Κυριακίδης Χ.4-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/12/1811:30Θεοδώρου Α., Βλάχος Χ., Στατεράς Π.6-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/12/1815:00Βλάχος Χ., Θεοδώρου Α., Στατεράς Π.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/12/1815:00Βλάχος Χ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Σκιαδάς Δ., Δαγρέ Μ., Δημητρόπουλος Π.1-2
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/12/1812:30Μπατάκος Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ρούσσης Σ.6-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ0-3 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/12/1811:00Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ.0-0
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/12/1811:30Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Κυριακίδης Χ.2-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/12/1811:30Βλάχος Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.4-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/01/1911:30Βλάχος Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπατάκος Κ.1-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή13/01/1915:00Κόλλιας Δ., Βαρελά Β., Παπαβασιλείου Θ.2-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΤετάρτη23/01/1915:003-0 α.α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κουτσούκος Ι.2-2
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/01/1911:00Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κορολής Β.1-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ., Μελέτης Α.2-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Τσατσούλη Β.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/01/1911:30Τσιτουρίδης Π., Αντωνόπουλος Σ., Καρύκη Μ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/01/1911:30Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.5-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/01/1912:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.5-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ00/00/0000:000-3
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/02/1915:00Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.2-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/02/1915:00Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Κορολής Β.1-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00Θεοδώρου Α., Αθανασόπουλος Β., Ελεφάντης Χ.7-5
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/02/1915:30Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/02/1918:00Κόλλιας Δ., Ζώης Μ., Τούμπας Σ.0-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.1-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή10/02/1915:00Κορολής Β., Μπέγκος Α., Γεώργας Κ.5-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο16/02/1915:00Αθανασόπουλος Β., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.2-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/02/1911:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.2-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/02/1915:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ0-3 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/02/1918:00Κουτσούκος Γ., Αθανασόπουλος Β., Γεώργας Κ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/03/1911:00Νώτης Χ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.4-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30Αντωνόπουλος Σ., Τούμπας Σ., Ελεφάντης Χ.1-2
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/03/1915:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/03/1916:00Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α., Μελέτης Α.0-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/03/1919:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αντωνόπουλος Σ.0-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/03/1916:00Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Πρέσβελου Γ.0-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/03/1916:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Δημητρόπουλος Π.5-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΜΕΘΑΝΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο23/03/1916:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.3-0 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/03/1910:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ.0-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Παπαβασιλείου Θ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-3