Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/10/1812:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ.3-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή14/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Γεώργας Κ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/10/1816:00Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν., Κατσώνας Χ.1-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/10/1817:00Νώτης Χ., Μπέγκος Α., Δημητρόπουλος Π.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/10/1812:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/10/1816:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Ι.3-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Κορολής Β.2-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/10/1816:00Βλάχος Χ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο03/11/1815:00Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Γεώργας Κ.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/11/1814:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Δημάκης Γ.2-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Καρύκη Μ.0-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/11/1815:00Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1820:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Σιαχάμη Α., Κυριακίδης Χ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/11/1811:45Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Γεώργας Κ.4-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/11/1815:00Κόλλιας Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Ελεφάντης Χ.1-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 20150-3 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1811:30Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/11/1815:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.2-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Βαρελά Β., Στατεράς Π.2-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1815:00Θεοδώρου Α., Νώτης Χ., Παπαβασιλείου Θ.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/11/1811:30Αντωνόπουλος Σ., Ζώης Μ., Βαρελά Β.1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.4-3
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/11/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΗΣΕΑΣ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο01/12/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Αποστολόπουλος Δ.3-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο01/12/1815:00Κόλλιας Γ., Ελεφάντης Χ., Κυριακίδης Χ.4-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/12/1811:30Θεοδώρου Α., Βλάχος Χ., Στατεράς Π.6-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/12/1815:00Βλάχος Χ., Θεοδώρου Α., Στατεράς Π.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/12/1815:00Βλάχος Χ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Σκιαδάς Δ., Δαγρέ Μ., Δημητρόπουλος Π.1-2
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/12/1812:30Μπατάκος Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ρούσσης Σ.6-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/12/1811:30
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/12/1811:30
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/12/1817:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΗΣΕΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΗΣΕΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.