Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Β' Κατηγορία: 3ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος
Β΄κατ. κατάταξη 1-2-3 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο10/10/0916:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κατσαρός Β.3-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/10/0910:30Γκολέμης Γ., Χειβιδόπουλος Β., Φιλιππόπουλος Γ.2-3
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή11/10/0911:00Μελέτης Α., Αλεφραγκής Φ., Ξιάρχου Α.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή11/10/0916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Αλεφραγκής Φ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή11/10/0916:00Καντζάβελος Γ., Χριστόπουλος Ε., Κατσαρός Β.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/10/0916:00Μαμμωνάς Γ., Μανούχος Π., Χρόνης Δ.3-0
Ρεπό: Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή18/10/0910:30Ξιάρχος Δ., Στατεράς Π., Τσακαγιάννης Σ.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/10/0910:30Γκολέμης Γ., Παπούλιας Κ., Κατσαρός Β.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΙΜΝΩΝΚυριακή18/10/0911:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α.2-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή18/10/0916:00Πλιάκας Α., Χαραμής Ν., Ψύλλας Δ.2-8
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/10/0916:00Τσιτουρίδης Π., Γκολέμης Γ., Σαμπαριώτης Ε.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή18/10/0916:00Κορολής Β., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσαρός Β.3-1
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο24/10/0916:00Φιλιππόπουλος Γ., Μαύρος Ε., Στατεράς Π.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/10/0910:30Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Κορολής Β.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή25/10/0915:00Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Γ., Γαλάνης Ι.3-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή25/10/0915:00Καντζάβελος Γ., Χριστόπουλος Ε., Γκολέμης Γ.2-5
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΕΡΑΣΙΝΟΥΤετάρτη28/10/0915:00Ξιάρχος Δ., Δημάκης Χ., Τόσκας Χ.4-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΑΡΥΑΣΤετάρτη28/10/0915:00Μάγουλας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ.1-3
Ρεπό: ΠΡΟΣΥΜΝΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή01/11/0915:00Δημάκης Χ., Σαμπαριώτης Ε., Νίκα Π.3-4
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή01/11/0915:00Καντζάβελος Γ., Τσατσούλη Β., Τσιλογιάννη Α.9-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή01/11/0915:00Μανούχος Π., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή01/11/0915:00Μάγουλας Γ., Μαύρος Ε., Λάμπας Ε.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή01/11/0915:00Γκολέμης Γ., Ρόντος Α., Μαγκλάρης Π.0-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΤετάρτη11/11/0915:15Χρήστου Δ., Δημάκης Γ., Μαμμωνάς Γ.0-7
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο07/11/0915:00Ζώης Μ., Γκολέμης Γ., Μαύρος Ε.6-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο07/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Σαμπαριώτης Ε.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚΑΡΥΑΣΚυριακή08/11/0915:00Καντζάβελος Γ., Γεωργίου Κ., Μπούκουρα Μ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή08/11/0915:00Σμυρλής Α., Μανούχος Π., Κορολής Β.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή08/11/0915:00Δημάκης Γ., Καχριμάνης Γ., Λάμπας Ε.2-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή08/11/0915:00Ψαθάς Δ., Χρήστου Δ., Καραγεώργος Α.3-2
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή15/11/0915:00Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή15/11/0915:00Ξιάρχος Δ., Ψαθάς Δ., Σαμπαριώτης Ε.1-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/11/0915:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α.1-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή15/11/0915:00Καντζάβελος Γ., Τσατσούλη Β., Τσακαγιάννης Σ.3-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή15/11/0915:00Δημάκης Χ., Μανούχος Π., Παπούλιας Κ.0-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή15/11/0915:00Δημάκης Γ., Χειβιδόπουλος Β., Νενεκούμης Χ.1-1
Ρεπό: ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο21/11/0915:00Δημάκης Χ., Τσιλογιάννη Α., Μπούκουρα Μ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο21/11/0915:00Κουτσούκος Γ., Αλεφραγκής Φ., Σαμπαριώτης Ε.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/11/0911:30Μανούχος Π., Χρήστου Δ., Παπούλιας Κ.2-2
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή22/11/0915:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Τόσκας Χ.0-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή22/11/0915:00Χρήστου Δ., Μανούχος Π., Παπούλιας Κ.0-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/11/0915:00Χειβιδόπουλος Β., Μάγουλας Γ., Νίκα Π.4-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο28/11/0915:00Ψαθάς Δ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.0-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή29/11/0915:00Ξιάρχος Δ., Νίκα Π., Μπούκουρα Μ.0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή29/11/0915:00Κουτσούκος Γ., Χρήστου Δ., Μελέτης Α.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή29/11/0915:00Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Μαγκλάρης Π.0-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/11/0915:00Μανούχος Π., Τσατσούλη Β., Παπούλιας Κ.1-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή29/11/0915:00Δημάκης Χ., Καντζάβελος Γ., Αλωνιστιώτης Δ.3-0
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο05/12/0915:00Ρατσιάτος Ν., Κουτσούκος Γ., Τόσκας Χ.0-5
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΠΟΛΛΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή06/12/0911:00Μαμμωνάς Γ., Αλεφραγκής Φ., Φιλιππόπουλος Γ.3-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή06/12/0915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκολέμης Γ., Φιλιππόπουλος Γ.2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή06/12/0915:00Χειβιδόπουλος Β., Μαμμωνάς Γ., Χρόνης Δ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή06/12/0915:00Γεωργίου Κ., Νίκα Π., Μανούχος Ι.2-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή06/12/0915:00Χρήστου Δ., Ρόντος Α., Αλωνιστιώτης Δ.0-6
Ρεπό: Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή13/12/0910:30Ψαθάς Δ., Νενεκούμης Χ., Παπούλιας Κ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή13/12/0910:30Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Τσακαγιάννης Σ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή13/12/0915:00Κόλλιας Γ., Γκολέμης Γ., Παπούλιας Κ.1-4
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή13/12/0915:00Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Ψαθάς Δ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή13/12/0915:00Νενεκούμης Χ., Σαμπαριώτης Ε., Μπούκουρα Μ.4-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/12/0915:00Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν., Χριστόπουλος Ε.1-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/12/0910:30Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ.5-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή20/12/0915:00Μανούχος Ε., Χρόνης Δ., Γεωργίου Κ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/12/0915:00Γιαννόπουλος Κ., Αυγερινός Ν., Ντελόπουλος Κ.0-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/12/0915:00Γκριτζέπης Κ., Μπερδούσης Ι., Γκριτζέπης Γ.2-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή20/12/0915:00Γρηγορίου Κ., Σαμετάϊ Κ., Μπαλάσης Α.2-6
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/12/0915:00Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Στατεράς Π.4-7
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο02/01/1015:00Δημάκης Γ., Χρόνης Δ., Γκολέμης Γ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο02/01/1015:00Ζώης Μ., Μαντάς Ι., Φιλιππόπουλος Γ.5-4
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή03/01/1010:30Ψαθάς Δ., Αλεφραγκής Φ., Ξιάρχου Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή03/01/1015:00Ξιάρχος Δ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή03/01/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Σαμπαριώτης Ε.2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή03/01/1015:00Μάγουλας Γ., Νίκα Π., Μελέτης Α.18-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο09/01/1015:00Μελέτης Α., Δημάκης Χ., Νίκα Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή10/01/1010:30Χειβιδόπουλος Β., Δημάκης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.3-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή10/01/1015:00Στατεράς Π., Γκολέμης Γ., Γεωργίου Κ.1-5
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/01/1015:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν.0-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/01/1015:00Κουτσόπουλος Α., Χρόνης Δ., Φιλιππόπουλος Γ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή10/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Μελέτης Α.1-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00Ψαθάς Δ., Μαύρος Ε., Μάγουλας Γ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή17/01/1010:30Κουτσούκος Γ., Μανούχος Π., Μελέτης Α.3-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή17/01/1011:00Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Αλωνιστιώτης Δ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή17/01/1015:00Μαμμωνάς Γ., Μαύρος Ε., Γκολέμης Γ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή17/01/1015:00Κόλλιας Γ., Ξιάρχος Δ., Αλωνιστιώτης Δ.3-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή17/01/1015:00Μανούχος Π., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ.4-0
Ρεπό: Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο23/01/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μάγουλας Γ., Μελέτης Α.5-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/01/1015:00Καντζάβελος Γ., Τσιλογιάννη Α., Καραγιάννης Γ.5-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/01/1015:00Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ., Μελάς Ν.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή24/01/1015:00Κόλλιας Γ., Χαρλάς Σ., Χρόνης Δ.2-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή24/01/1015:00Γκολέμης Γ., Μαύρος Ε., Καψάλης Π.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΤετάρτη31/03/1017:30Δημάκης Γ., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ.1-2
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΙΜΝΩΝΣάββατο30/01/1015:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Γκολέμης Γ.0-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή31/01/1010:30Μάγουλας Γ., Αλεφραγκής Φ., Νίκα Π.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή31/01/1011:00Μελέτης Α., Ψαθάς Δ., Παπούλιας Κ.4-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή31/01/1015:00Ζώης Μ., Δημάκης Χ., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή31/01/1015:00Ξιάρχος Δ., Γεωργίου Κ., Καραγιάννης Γ.2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή31/01/1015:00Καντζάβελος Γ., Χρόνης Δ., Νίκα Π.2-1
Ρεπό: ΠΡΟΣΥΜΝΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο06/02/1015:30Ψαθάς Δ., Δημάκης Χ., Νίκα Π.1-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο06/02/1015:30Μάγουλας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Καραγιάννης Γ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή07/02/1011:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Τσακαγιάννης Σ.2-4
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή07/02/1015:30Τσατσούλη Β., Αλεφραγκής Φ., Γαλάνης Ι.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή07/02/1015:30Κορολής Β., Χρόνης Δ., Κλειάσος Ν.6-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή07/02/1015:30Γκολέμης Γ., Μανούχος Π., Σαμπαριώτης Ε.1-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο20/02/1015:30Μελέτης Α., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ.2-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο20/02/1015:30Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Ξιάρχου Α.3-6
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/02/1015:30Γκολέμης Γ., Γεωργίου Κ., Γαλάνης Ι.3-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή21/02/1015:30Στατεράς Π., Χρόνης Δ., Νίκα Π.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή21/02/1015:30Καπετάνιος Εμ. Π., Σμυρλής Α., Κορολής Β.3-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη10/03/1015:30Κόλλιας Γ., Πλιάγκας Θ., Χριστόπουλος Α.0-6
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή28/02/1015:30Στατεράς Π., Νίκα Π., Βουρνάζος Ι.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή28/02/1015:30Μπαλωμένος Γ., Τόσκας Χ., Καχριμάνης Γ.2-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή28/02/1015:30Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Τσιλογιάννη Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή28/02/1015:30Σμυρλής Α., Μελέτης Α., Γρυπάρη Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή28/02/1015:30Μαύρος Ε., Μπούκουρα Μ., Μιχαλόπουλος Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή28/02/1015:30Μανούχος Ε., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε.3-0 α.α.
Ρεπό: ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο06/03/1015:30Μανούχος Π., Φιλιππόπουλος Γ., Κατσαρός Β.1-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή07/03/1011:30Μανούχος Ε., Κορολής Β., Γρυπάρη Χ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή07/03/1015:30Τσιτουρίδης Π., Μανούχος Π., Παπούλιας Κ.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή07/03/1015:30Τσατσούλη Β., Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή07/03/1015:30Καντζάβελος Γ., Μαύρος Ε., Χρόνης Δ.0-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή07/03/1015:30Κορολής Β., Δημάκης Γ., Ρόντος Α.0-6
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο13/03/1016:00Ψαθάς Δ., Μαμμωνάς Γ., Χριστόπουλος Ε.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο13/03/1016:00Δημάκης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Καχριμάνης Γ.7-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή14/03/1011:00Κόλλιας Γ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.0-8
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή14/03/1016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Καχριμάνης Γ.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΙΜΝΩΝΚυριακή14/03/1016:00Ζώης Μ., Καραγιάννης Γ., Αλωνιστιώτης Δ.6-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή14/03/1016:00Χαρλάς Σ., Μαύρος Ε., Χριστόπουλος Ε.2-4
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο20/03/1016:00Νενεκούμης Χ., Δημάκης Χ., Χριστόπουλος Ε.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή21/03/1011:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Στατεράς Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή21/03/1016:00Μακρής Α., Δημάκης Γ., Καχριμάνης Γ.3-3
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή21/03/1016:00Μελέτης Α., Καραγεώργος Α., Κλειάσος Ν.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή21/03/1016:00Τσιτουρίδης Π., Χαρλάς Σ., Βουρνάζος Ι.0-6
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/03/1016:00Στατεράς Π., Χρόνης Δ., Μιχαλόπουλος Α.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο27/03/1016:00Κόλλιας Γ., Καραγιάννης Γ., Αλωνιστιώτης Δ.1-7
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο27/03/1016:00Μανούχος Ε., Δημάκης Χ., Νίκα Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή28/03/1011:00Στατεράς Π., Αλεφραγκής Φ., Τόσκας Χ.2-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή28/03/1011:00Κορολής Β., Δημάκης Γ., Μάγουλας Γ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή28/03/1016:00Ξιάρχος Δ., Μαμμωνάς Γ., Στατεράς Π.6-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή28/03/1016:00Γεωργίου Κ., Αλεφραγκής Φ., Τόσκας Χ.1-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο10/04/1017:00Μελέτης Α., Κατσαρός Β., Τσιλογιάννη Α.4-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο10/04/1017:00Δημάκης Γ., Μάγουλας Γ., Καραγεώργος Α.5-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/04/1011:00Κόλλιας Γ., Κορολής Β., Αλεφραγκής Φ.1-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή11/04/1017:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Κάπλατζης Μ.3-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή11/04/1017:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/04/1017:00Χαρλάς Σ., Χρόνης Δ., Μυλωνόπουλος Ν.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο17/04/1017:00Δημάκης Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Τζούβελης Ι.1-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/04/1017:00Μελέτης Α., Χρόνης Δ., Βλάχος Χ.6-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο17/04/1017:00Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ε., Κρεμαστιώτης Γ.4-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή18/04/1017:00Αθανασιάδης Ε., Κορολής Β., Παπούλιας Κ.4-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή18/04/1017:00Δημάκης Χ., Μαύρος Ε., Κάπλατζης Μ.0-5
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/04/1017:00Τσιτουρίδης Π., Νίκα Π., Κρεμαστιώτης Γ.0-4
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο24/04/1015:00Μανούχος Π., Κρεμαστιώτης Γ., Τζούβελης Ι.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/04/1011:30Φιλιππόπουλος Γ., Ψαθάς Δ., Τόσκας Χ.3-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΕΡΑΣΙΝΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή25/04/1017:00Ψαθάς Δ., Δημάκης Χ., Χριστόπουλος Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή25/04/1017:00Καραγιάννης Γ., Μαύρος Ε., Γεωργίου Κ.6-4
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή25/04/1017:00Μανούχος Ε., Γαλάνης Ι., Παπούλιας Κ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή25/04/1017:00Αθανασιάδης Ε., Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α.0-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ