Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕΡ. 2022-2023

Γ ΓΥΝΑΙΚΩΝ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚυριακή20/11/2215:000-8
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή20/11/2215:004-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή20/11/2215:000-6
ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή20/11/2215:000-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή04/12/2215:00
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή04/12/2215:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή04/12/2215:00
ΦΕΙΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή04/12/2215:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή11/12/2215:00
ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή11/12/2215:00
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚυριακή11/12/2215:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή11/12/2215:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή18/12/2215:00
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00
ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή18/12/2215:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή15/01/2315:00
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή15/01/2315:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή15/01/2315:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή22/01/2315:00
ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚυριακή22/01/2315:00
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή22/01/2315:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή22/01/2315:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή05/02/2315:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή05/02/2315:00
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή05/02/2315:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή12/02/2315:00
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή12/02/2315:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή12/02/2315:00
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή12/02/2315:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή05/03/2315:00
ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή05/03/2315:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚυριακή05/03/2315:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή05/03/2315:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή12/03/2315:00
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή12/03/2315:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή12/03/2315:00
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή12/03/2315:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚυριακή19/03/2315:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή19/03/2315:00
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή19/03/2315:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή19/03/2315:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή02/04/2315:00
ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή02/04/2315:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή02/04/2315:00
ΦΕΙΔΩΝ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή02/04/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή23/04/2316:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή23/04/2316:00
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή23/04/2316:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή23/04/2316:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή30/04/2316:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚυριακή30/04/2316:00
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ(ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή30/04/2316:00
ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή30/04/2316:00