Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ Εθνική Γυναικών
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 10/12/22 | 14:00 | 4-4 | |
ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β | Κυριακή | 11/12/22 | 15:00 | 4-0 | ||
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | ΔΗΜ. ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Τετάρτη | 28/12/22 | 15:00 | 3-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ -Ι ΖΗΡΙΝΗΣ- | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | 1-2 | |
Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Α.Ε.Κ..ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | 2-3 | |
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 29/01/23 | 15:00 | 3-0 α.α. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ -Ι ΖΗΡΙΝΗΣ- | Κυριακή | 08/01/23 | 00:00 | 1-0 | |
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | 08/01/23 | 15:00 | 3-0 α.α. | |
ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 08/01/23 | 15:00 | 3-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | 15/01/23 | 00:00 | 5-2 | ||
Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ | Α.Ε.Κ..ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 15/01/23 | 15:00 | 1-3 | |
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 15/01/23 | 15:00 | 0-3 α.α. |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β | ΔΗΜ. ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | 22/01/23 | 15:00 | 0-4 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ | Κυριακή | 22/01/23 | 15:00 | |||
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 22/01/23 | 15:00 | 1-1 |
6η Αγωνιστική
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/02/23 | 13:00 | 0-0 | |
Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β | Κυριακή | 26/02/23 | 15:00 | 1-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ | Κυριακή | 12/03/23 | 15:00 | |||
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 23/04/23 | 13:00 | 2-3 |
9η Αγωνιστική
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/03/23 | 12:30 | 0-4 | |
Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ | Κυριακή | 19/03/23 | 15:00 | 2-4 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ - Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 02/04/23 | 15:00 | 4-2 | ||
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ | Κυριακή | 02/04/23 | 15:00 |
12η Αγωνιστική
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 29/04/23 | 12:30 | ||
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ | Κυριακή | 30/04/23 | 16:00 |