Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΚΟΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9297 από 11269 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1996
Σωματείο: ΥΔΡΑ


Στατιστικά

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000217'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
217'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
8001713'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
89'--713'

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3010608'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
203'-608'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010456'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--456'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000561'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
561'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3020769'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
256'-385'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001068'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
534'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2011-2012

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30101048'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
349'-1048'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2010-2011

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3000598'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
199'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ10-10-213-0Γκολ!86'
2.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ31-10-210-01'
3.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑ13-11-211-429'
4.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑ28-11-215-256'
5.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ12-12-218-145'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
6.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ20-10-193-17'
7.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ27-10-193-120'
8.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ03-11-195-290'
9.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ09-11-191-445'
10.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-191-431'
11.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑ24-11-193-4-
12.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ08-12-198-1Γκολ!Γκολ!90'
13.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ15-12-190-445'
14.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ12-01-204-0Κόκκινη Κάρτα 5'
15.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ26-01-201-5Γκολ!Γκολ!77'
16.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ02-02-204-0Γκολ!71'
17.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΥΔΡΑ09-02-202-190'
18.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ16-02-206-1Γκολ!59'
19.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ23-02-202-0Γκολ!Γκολ!82'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
20.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ14-10-181-110'
21.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-10-183-316'
22.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΝΑΟΙ - ΥΔΡΑ04-11-180-3Γκολ!87'
23.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.11-11-184-4Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 45'
24.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ02-12-185-2Γκολ!87'
25.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ09-12-181-372'
26.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ16-12-181-066'
27.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ20-01-192-590'
28.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑ03-02-193-145'
29.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ14-04-191-4-
30.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΥΔΡΑ21-04-195-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
31.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ30-10-165-290'
32.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-162-132'
33.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ27-11-162-2Κίτρινη Κάρτα 19'
34.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ04-12-161-228'
35.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-074'
36.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ29-01-173-231'
37.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ12-02-171-155'
38.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ19-02-175-021'
39.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ05-03-172-416'
40.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ12-03-171-1-
41.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ02-04-173-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
42.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ11-10-151-0-
43.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ18-10-150-374'
44.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ25-10-153-090'
45.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ08-11-151-290'
46.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ15-11-153-1Γκολ!13'
47.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-153-190'
48.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.29-11-157-062'
49.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ06-12-153-252'
50.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ07-02-165-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
51.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ19-10-140-445'
52.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ02-11-142-117'
53.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ15-11-145-273'
54.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ29-11-145-0Γκολ!59'
55.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ07-12-144-2Κίτρινη Κάρτα 69'
56.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ13-12-143-190'
57.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ03-01-153-1Γκολ!45'
58.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-151-145'
59.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ14-02-150-110'
60.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ21-02-150-290'
61.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ28-02-157-0Γκολ!48'
62.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑ07-03-151-490'
63.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 21-03-152-4Κίτρινη Κάρτα 88'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
64.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ06-10-122-090'
65.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ13-10-121-190'
66.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔΡΥΟΠΗ03-11-123-1Γκολ!Γκολ!90'
67.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΣΑΡΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ11-11-120-390'
68.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ17-11-123-190'
69.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ25-11-121-090'
70.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΡΥΟΠΗ - ΥΔΡΑ29-12-122-178'
71.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ13-01-130-190'
72.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ19-01-131-590'
73.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔΡΥΟΠΗ03-02-131-190'
74.Κατάταξη 5-8 Β΄κατηγορίαςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ24-02-134-090'
75.Κατάταξη 5-8 Β΄κατηγορίαςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ10-03-131-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2011-2012
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
76.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΣΠΕΤΣΕΣ09-10-111-081'
77.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΔΡΥΟΠΗ - ΥΔΡΑ16-10-113-190'
78.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΥΔΡΑ05-11-110-475'
79.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20-11-111-229'
80.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ27-11-111-253'
81.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΣΑΡΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ03-12-110-390'
82.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΣΠΕΤΣΕΣ - ΥΔΡΑ11-12-112-190'
83.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔΡΥΟΠΗ08-01-124-1Γκολ!Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
84.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ29-01-124-090'
85.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ12-02-124-190'
86.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΣΑΡΩΝΑΣ19-02-128-290'
87.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 11 - 15ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.18-03-124-1Γκολ!90'
88.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 11 - 15ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ24-03-121-590'
Αγωνιστική Περίοδος 2010-2011
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
89.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ17-10-107-0-
90.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ24-10-102-11'
91.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΥΔΡΑ31-10-101-4-
92.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.21-11-100-430'
93.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑ27-11-102-311'
94.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ05-12-101-16'
95.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΥΔΡΑ19-12-101-531'
96.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ09-01-113-2-
97.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ06-02-114-0Γκολ!69'
98.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ20-02-115-0Γκολ!90'
99.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΥΔΡΑ27-02-112-090'
100.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10ΥΔΡΑ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ20-03-112-190'
101.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ27-03-112-390'
102.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10ΥΔΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ03-04-114-2Γκολ!90'