Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 10642 από 11244 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.


Στατιστικά

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α., αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
5000990'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
198'---

ΠΡΟΣΥΜΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
70301170'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
167'-390'-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1031745'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
745'-248'745'

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000244'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000190'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
190'---

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001024'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
512'---

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00101300'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--1300'-

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001754'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1754'---

ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ., αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000143'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.21-10-231-3Γκολ!90'
2.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ26-11-237-290'
3.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ03-12-230-390'
4.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ10-12-235-2Γκολ!90'
5.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ17-12-233-2Γκολ!90'
6.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14-01-242-2Γκολ!90'
7.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.21-01-240-190'
8.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.28-01-245-0-
9.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.04-02-246-190'
10.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ11-02-241-1Γκολ!90'
11.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.17-02-241-390'
12.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ25-02-241-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
13.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ06-11-223-2Γκολ!Γκολ!90'
14.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ13-11-221-5Γκολ!90'
15.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ20-11-223-190'
16.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ26-11-221-3Γκολ!90'
17.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ04-12-222-590'
18.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ10-12-223-0Κίτρινη Κάρτα 90'
19.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ04-01-230-390'
20.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.08-01-230-2-
21.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ15-01-236-090'
22.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ22-01-231-390'
23.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ12-02-231-3Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
24.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ19-02-232-2Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
25.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.05-03-232-290'
26.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ12-03-234-0-
27.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ19-03-230-2Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
28.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ10-10-210-290'
29.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ17-10-218-390'
30.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ24-10-210-3Κίτρινη Κάρτα Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 80'
31.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ07-11-215-2-
32.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.14-11-215-3Γκολ!90'
33.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ28-11-212-090'
34.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ05-12-210-090'
35.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ23-01-224-034'
36.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ30-01-220-5Κίτρινη Κάρτα 90'
37.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ05-02-220-790'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
38.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ20-10-190-2-
39.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ27-10-194-1-
40.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ16-11-196-1-
41.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ24-11-190-590'
42.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ08-12-196-0-
43.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ15-12-194-390'
44.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ19-01-204-3-
45.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ26-01-201-1-
46.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ02-02-201-364'
47.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ09-02-202-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
48.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ13-01-191-3Γκολ!90'
49.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ20-01-190-2-
50.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ16-03-198-051'
51.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19-21ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ07-04-192-049'
52.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19-21Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ21-04-191-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
53.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ22-10-173-056'
54.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ29-10-173-190'
55.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ05-11-171-245'
56.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ11-11-170-279'
57.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ18-11-171-5-
58.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.26-11-171-3Γκολ!90'
59.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ02-12-174-090'
60.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ17-12-177-090'
61.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20-01-180-690'
62.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ10-02-188-090'
63.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ04-03-181-4Γκολ!90'
64.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ11-03-181-279'
65.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ18-03-182-390'
66.Β Φάση Α2: Θέσεις 25-27Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ21-04-181-445'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
67.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ09-10-163-122'
68.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ16-10-161-3-
69.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ23-10-160-377'
70.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ30-10-161-0Κίτρινη Κάρτα 90'
71.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ06-11-162-541'
72.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ13-11-160-290'
73.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ19-11-162-290'
74.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 27-11-162-190'
75.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ04-12-163-090'
76.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ15-01-170-190'
77.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ22-01-171-390'
78.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ28-01-174-190'
79.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ19-02-171-190'
80.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ04-03-175-024'
81.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ12-03-171-190'
82.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ26-03-172-331'
83.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ01-04-174-225'
84.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ30-04-171-390'
85.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ07-05-175-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
86.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ11-10-151-390'
87.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ17-10-151-011'
88.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ25-10-152-190'
89.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ01-11-155-063'
90.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ08-11-154-182'
91.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ15-11-154-158'
92.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ22-11-151-1-
93.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ29-11-151-4-
94.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ06-12-153-1Γκολ!67'
95.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ13-12-151-090'
96.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ10-01-163-090'
97.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ16-01-164-290'
98.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ24-01-161-190'
99.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ03-02-160-190'
100.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΛΕΩΝ07-02-163-1-
101.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ21-02-165-152'
102.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ28-02-161-090'
103.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ06-03-162-190'
104.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ20-03-163-290'
105.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ02-04-162-171'
106.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ10-04-164-290'
107.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ16-04-162-190'
108.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ20-04-161-190'
109.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.08-05-160-190'
110.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ15-05-164-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
111.Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ14-02-151-753'
112.Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.01-03-158-290'