Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας

<< 1ος Όμιλος Β Κατηγορίας

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/12/2218:00Γκουριώτης Κ., Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή11/12/2211:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Καραχάλιος Ι.6-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/12/2215:15Μπατάκος Κ., Κουτσούκος Γ., Βλαντούσης Ν.1-4
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη14/12/2215:15Βλαντούσης Ν., Χριστάκης Ι., Σταμάτης Δ.0-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/2210:30Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΕΡΑΣΙΝΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μπατάκος Κ., Ορφανός Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-5
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/01/2311:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Δανοπούλου Α.1-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή08/01/2312:00Δρούζας Α., Καραχάλιος Ι., Μελέτης Α.4-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη11/01/2315:30Μπατάκος Κ., Φιλιππόπουλος Κ., Μπατάκου Ε.5-2
Ρεπό: ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή15/01/2311:00Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/01/2311:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ., Χριστάκης Ι.1-6
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο28/01/2315:30Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ., Βλάχος Α.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/02/2311:00
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή12/02/2311:00
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη15/02/2315:30
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
Ρεπό: ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ