Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας

2ος Όμιλος Β Κατηγορίας >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/12/2200:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/12/2211:00Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Ορφανός Β.0-3 α.α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/2215:003-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/12/2215:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Α., Φιλιππόπουλος Κ.5-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή18/12/2210:30Τριανταφύλλου Ρ., Βλαντούσης Ν., Κάτσουδας Π.2-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/12/2210:30Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Κοτσοβός Κ.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ., Χριστάκης Ι.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/01/2315:30Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β.1-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ0-3 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ3-0 α.α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/01/2311:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.6-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣΤΟΛΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ