ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3ος Όμιλος Κυπέλλου (1η φάση) | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Α2) | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/09/23 | 16:00 | 2-0 |
2. | Α1 Κατηγορία (1η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 2-0 |
3. | Α1 Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:00 | 2-2 |
4. | Α1 Κατηγορία (3η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:00 | 0-2 |
5. | Α1 Κατηγορία (4η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 5-1 |
6. | Α1 Κατηγορία (6η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-0 |
7. | Α1 Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 1-1 |
8. | Α1 Κατηγορία (8η αγ.) | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 2-1 |
9. | Α1 Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 1-1 |
10. | Α1 Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 3-2 |
11. | Α1 Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-4 |
12. | Α1 Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 4-0 |
13. | Α1 Κατηγορία (13η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 2-2 |
14. | Α1 Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 2-1 |
15. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (1η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 2-0 |
16. | Α1 Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-1 |
17. | Α1 Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 1-0 |
18. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (2η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Δευτέρα | 22/01/24 | 18:00 | 2-0 |
19. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (3η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΘΛΗΣΙΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 2-0 |
20. | Α1 Κατηγορία (17η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 0-2 |
21. | Α1 Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 1-4 |
22. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (4η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Δευτέρα | 05/02/24 | 17:30 | 2-0 |
23. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (5η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:00 | 2-0 |
24. | Α1 Κατηγορία (18η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:00 | 0-0 |
25. | Α1 Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 2-0 |
26. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (6η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Δευτέρα | 19/02/24 | 19:30 | |
27. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (7η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:00 | 0-2 |
28. | Α1 Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 2-1 |
29. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (8η αγ.) | ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:00 | 0-0 |
30. | Α1 Κατηγορία (24η αγ.) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 3-0 |
31. | Α1 Κατηγορία (22η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:30 | 3-1 |
32. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (9η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:00 | 0-2 |
33. | Α1 Κατηγορία (25η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 1-2 |
34. | Α1 Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/24 | 13:00 | 0-0 |
35. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (10η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | 0-2 |
36. | Α1 Κατηγορία (27η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 2-1 |
37. | Α1 Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | |
38. | Α1 Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | |
39. | Α1 Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | |
40. | Α1 Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
41. | Α1 Κατηγορία (20η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 0-3 α.α. |