ΣΠΕΤΣΕΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1ος Όμιλος Κυπέλλου (1η φάση) | ΘΗΣΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ (Α1) | ΓΑΛΑΤΑ | Τετάρτη | 20/09/23 | 16:00 | 0-1 |
2. | Α1 Κατηγορία (1η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 2-1 |
3. | Α1 Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 2-2 |
4. | Α1 Κατηγορία (3η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:00 | 1-0 |
5. | Α1 Κατηγορία (4η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-0 |
6. | Α1 Κατηγορία (5η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-0 |
7. | Α1 Κατηγορία (6η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-5 |
8. | Α1 Κατηγορία (8η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 7-1 |
9. | Α1 Κατηγορία (9η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 0-2 |
10. | Α1 Κατηγορία (10η αγ.) | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 2-1 |
11. | Α1 Κατηγορία (11η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 0-8 |
12. | 1ος Όμιλος Κυπέλλου (2η φάση) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Τετάρτη | 13/12/23 | 15:00 | 0-3 |
13. | Α1 Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 4-0 |
14. | Α1 Κατηγορία (13η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 1-2 |
15. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (1η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:00 | 0-3 α.α. |
16. | Α1 Κατηγορία (14η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 4-5 |
17. | Α1 Κατηγορία (15η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | 3-1 |
18. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (1η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 2-0 α.α. |
19. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (2η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 2-0 |
20. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (3η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:30 | 0-3 α.α. |
21. | Α1 Κατηγορία (16η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 1-1 |
22. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (3η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 2-0 α.α. |
23. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (4η αγ.) | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:00 | 0-3 α.α. |
24. | Α1 Κατηγορία (17η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 4-1 |
25. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (4η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 2-0 |
26. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (5η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 0-6 |
27. | Α1 Κατηγορία (19η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 1-1 |
28. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (6η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:00 | 0-3 α.α. |
29. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (5η αγ.) | ΜΕΘΑΝΑ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 0-0 |
30. | Α1 Κατηγορία (20η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-1 |
31. | Α1 Κατηγορία (18η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:00 | 0-2 |
32. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (6η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΡΑΝΙΔΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 09:45 | 2-0 |
33. | Α1 Κατηγορία (21η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | 2-0 |
34. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (8η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 3-0 α.α. |
35. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (7η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 12:00 | 2-0 |
36. | Α1 Κατηγορία (23η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 3-1 |
37. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (8η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:00 | 0-0 |
38. | Α1 Κατηγορία (24η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 2-0 |
39. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (9η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:30 | 0-2 |
40. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (10η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
41. | Α1 Κατηγορία (25η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 2-1 |
42. | Α1 Κατηγορία (26η αγ.) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | 3-1 |
43. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (10η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | 2-2 |
44. | Α1 Κατηγορία (27η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 2-1 |
45. | Α1 Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 3-1 |
46. | Α1 Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 1-1 |
47. | Α1 Κατηγορία (30η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 3-0 |
48. | Α1 Κατηγορία (7η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | 0-3 α.α. | ||||
49. | Α1 Κατηγορία (22η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
50. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (9η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 3-0 α.α. |