Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος

<< Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος Όμιλος
Α' Κατηγορία (2η φάση) - Όμιλος Ανόδου >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/09/1016:30Μανούχος Π., Στατεράς Π., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/09/1016:30Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΣΠΕΤΣΕΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/09/1016:30Μαμμωνάς Γ., Κορολής Β., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)0-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/09/1016:30Κόλλιας Γ., Δημάκης Χ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/09/1016:30Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-5
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/09/1016:30Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο25/09/1016:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κουτσούκος Γ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο25/09/1016:30Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/09/1016:30Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο25/09/1016:30Ξιάρχος Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)3-2
ΜΥΛΟΙ - ΣΑΡΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/09/1016:30Μανούχος Π., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/09/1016:30Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο02/10/1016:00Δημάκης Γ., Καντζάβελος Γ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-3
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο02/10/1016:00Ζώης Μ., Φιλιππόπουλος Γ., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/10/1016:00Ζώης Μ., Χειβιδόπουλος Β., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/10/1016:00Ιωαννίδης Κ., Τσατσούλη Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΛΟΙΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/10/1016:00Ρατσιάτος Ν., Μανούχος Ι., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή03/10/1016:00Κόλλιας Γ., Μανούχος Π., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο09/10/1016:00Τσιτουρίδης Π., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο09/10/1016:00Μαμμωνάς Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/10/1016:00Ιωαννίδης Κ., Γεωργίου Κ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-2
ΣΑΡΩΝΑΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/10/1016:00Νενεκούμης Χ., Μάγουλας Γ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)7-1
ΜΥΛΟΙ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/10/1016:00Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/10/1016:00Σμυρλής Α., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο16/10/1016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜΥΛΟΙΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/10/1016:00Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/10/1016:00Μαμμωνάς Γ., Στατεράς Π., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/10/1016:00Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-0
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/10/1016:00Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Κώνστας Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)8-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή17/10/1016:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο23/10/1015:00Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο23/10/1015:00Δημάκης Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-6
ΜΥΛΟΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/10/1015:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-0
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή24/10/1015:00Μακρής Α., Κορολής Β., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-3
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/10/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χρόνης Δ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή24/10/1015:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)6-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΛΟΙ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο30/10/1015:00Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο30/10/1015:00Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)5-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο30/10/1015:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή31/10/1015:00Κώνστας Ε., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)4-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/10/1015:00Τζαρίμας Σ., Κορολής Β., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)4-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή31/10/1015:00Μαμμωνάς Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο13/11/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεωργίου Κ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/11/1015:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-4
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο13/11/1015:00Νενεκούμης Χ., Στατεράς Π., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)3-3
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΜΥΛΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/11/1015:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο13/11/1015:00Μανούχος Ε., Γρυπάρη Χ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο13/11/1015:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Χ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)5-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο20/11/1015:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/11/1015:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)8-0
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο20/11/1015:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-1
ΜΥΛΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/11/1015:00Τζαρίμας Σ., Γεωργίου Κ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή21/11/1015:00Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)4-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή21/11/1015:00Δημάκης Γ., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/11/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)6-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΣΑΡΩΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο27/11/1015:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο27/11/1015:00Μανούχος Π., Κρεμαστιώτης Γ., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)6-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή28/11/1015:00Ξιάρχος Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΥΛΟΙΝ.ΚΙΟΥΚυριακή28/11/1015:00Ζώης Μ., Ρόντος Α., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή28/11/1015:00Δημάκης Γ., Καντζάβελος Γ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο04/12/1015:00Πάνου Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-6
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/12/1015:00Χαρλάς Σ., Καντζάβελος Γ., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο04/12/1015:00Ζώης Μ., Αθανασιάδης Ε., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-1
ΜΥΛΟΙ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο04/12/1015:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)2-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή05/12/1015:00Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-2
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή05/12/1015:00Κόλλιας Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο11/12/1015:00Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)5-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΕΘΑΝΑΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή12/12/1015:00Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή12/12/1015:00Γεωργίου Κ., Μαύρος Ε., Χρόνης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)6-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/12/1015:00Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Γ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)6-0
ΜΥΛΟΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/12/1015:00Χαρλάς Σ., Δημάκης Χ., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή12/12/1015:00Ζώης Μ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)4-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΜΥΛΟΙΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/12/1015:00Ζώης Μ., Γαλάνης Ι., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-3
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο18/12/1015:00Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-8
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/12/1015:00Μανούχος Ε., Παπούλιας Κ., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/12/1015:00Κόλλιας Γ., Καντζάβελος Γ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/12/1015:00Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/12/1015:00Τζαρίμας Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη05/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δαρσινός Δ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη05/01/1115:00Κόλλιας Γ., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη05/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Γεωργίου Κ., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)5-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη05/01/1115:00Χαρλάς Σ., Μπούκουρα Μ., Τζούβελης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-0
ΜΥΛΟΙ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΤετάρτη05/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Καραγεώργος Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη05/01/1115:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Ε., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο08/01/1115:00Ρατσιάτος Ν., Χριστόπουλος Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο08/01/1115:00Μακρής Α., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/01/1115:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)4-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο08/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Μαντάς Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο08/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Ε., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-6
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΥΛΟΙΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/01/1115:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο15/01/1115:00Κόλλιας Γ., Ξιάρχου Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/01/1115:00Μανούχος Ε., Γρυπάρη Χ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο15/01/1115:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-1
ΜΥΛΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/01/1115:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-5
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/01/1115:00Τζαρίμας Σ., Τζούβελης Ι., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-5
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή16/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο22/01/1115:00Μανούχος Ε., Κουτσούκος Γ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο22/01/1115:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)3-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/01/1115:00Μακρής Α., Ξιάρχου Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΥΛΟΙΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή23/01/1115:00Μπαλωμένος Γ., Ξιάρχου Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή23/01/1115:00Μανούχος Π., Στατεράς Π., Βλάχος Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)6-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΔευτέρα24/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)5-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΥΛΟΙΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-4
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο29/01/1115:00Σμυρλής Α., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-1
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο29/01/1115:00Ρατσιάτος Ν., Μποβέρος Δ., Βλάχος Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)0-5
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή30/01/1115:00Μπαλωμένος Γ., Χειβιδόπουλος Β., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή30/01/1115:00Μανούχος Ε., Τσακαγιάννης Σ., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή30/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)4-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο05/02/1115:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)3-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο05/02/1115:00Μπαλωμένος Γ., Ξιάρχου Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή06/02/1115:00Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή06/02/1115:00Γκοβέσης Δ., Βεργέτης Δ., Τσωρος Ι.4-0
ΜΥΛΟΙ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/02/1115:00Δημάκης Γ., Ξιάρχου Α., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)11-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤρίτη08/02/1115:30Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο12/02/1115:00Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-0
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/02/1115:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)0-3
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/02/1115:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή13/02/1115:00Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Δημάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/02/1115:00Ρατσιάτος Ν., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΑΡΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή13/02/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μανούχος Ι., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)6-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο19/02/1115:00Κόλλιας Γ., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-2
ΜΥΛΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/02/1115:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο19/02/1115:00Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-2
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο19/02/1115:00Σμυρλής Α., Στατεράς Π., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-3
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/02/1115:00Μανούχος Π., Δημάκης Χ., Τζούβελης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-10
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη23/02/1115:30Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή27/02/1115:30Ξιάρχος Δ., Χειβιδόπουλος Β., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/02/1115:30Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)9-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή27/02/1115:30Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/02/1115:30Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/02/1115:30Ρατσιάτος Ν., Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)6-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/02/1115:30Μπαλωμένος Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)4-0