Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος Όμιλος

Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/09/1016:30Τσιτουρίδης Π., Γαλάνης Ι., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/09/1016:30Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/09/1016:30Καπετάνιος Εμ. Π., Καντζάβελος Γ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)7-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο18/09/1016:30Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/09/1016:30Δημάκης Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή19/09/1016:30Ξιάρχος Δ., Μάγουλας Γ., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο25/09/1016:30Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/09/1016:30Κόλλιας Γ., Γαλάνης Ι., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/09/1016:30Ρατσιάτος Ν., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)6-1
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/09/1016:30Σμυρλής Α., Κατσαρός Β., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)4-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/09/1016:30Τζαρίμας Σ., Χειβιδόπουλος Β., Δημάκης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/09/1016:30Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο02/10/1016:00Ξιάρχος Δ., Κορολής Β., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο02/10/1016:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/10/1016:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο02/10/1016:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/10/1016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/10/1016:00Μαμμωνάς Γ., Κουτσούκος Γ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/10/1016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)5-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/10/1016:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/10/1016:00Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/10/1016:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-3
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή10/10/1016:00Μανούχος Π., Δημάκης Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)6-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/10/1016:00Δημάκης Γ., Μελέτης Α., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο16/10/1016:00Νενεκούμης Χ., Γρυπάρη Χ., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)3-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/10/1016:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο16/10/1016:00Κόλλιας Γ., Καντζάβελος Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)4-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/10/1016:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/10/1016:00Σμυρλής Α., Χριστόπουλος Α., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/10/1016:00Τζαρίμας Σ., Χειβιδόπουλος Β., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/10/1015:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/10/1015:00Ρατσιάτος Ν., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/10/1015:00Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)4-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο23/10/1015:00Νενεκούμης Χ., Ψαθάς Δ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο23/10/1015:00Ξιάρχος Δ., Κώνστας Ε., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο23/10/1015:00Μαμμωνάς Γ., Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο30/10/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεωργίου Κ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-5
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο30/10/1015:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο30/10/1015:00Μανούχος Ε., Κουτσούκος Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο30/10/1015:00Νενεκούμης Χ., Δημάκης Χ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο30/10/1015:00Κόλλιας Γ., Μαμμωνάς Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή31/10/1015:00Χαρλάς Σ., Φιλιππόπουλος Γ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο13/11/1015:00Κώνστας Ε., Κουτσούκος Γ., Λιακώνης Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο13/11/1015:00Ζώης Μ., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο13/11/1015:00Ιωαννίδης Κ., Μαύρος Ε., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/11/1015:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/11/1015:00Μαμμωνάς Γ., Χειβιδόπουλος Β., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)0-5
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΔευτέρα15/11/1015:00Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/11/1015:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/11/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγιάννης Γ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)6-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/11/1015:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή21/11/1015:00Σμυρλής Α., Μαύρος Ε., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)10-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/11/1015:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)4-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή21/11/1015:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο27/11/1015:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)5-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο27/11/1015:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο27/11/1015:00Μακρής Α., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο27/11/1015:00Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/11/1015:00Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/11/1015:00Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο04/12/1015:00Κόλλιας Γ., Τσακαγιάννης Σ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)4-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο04/12/1015:00Μανούχος Π., Τόσκας Χ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)3-0
ΑΡΓΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/12/1015:00Ξιάρχος Δ., Καραγιάννης Γ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/12/1015:00Δημάκης Γ., Καραγεώργος Α., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή05/12/1015:00Σμυρλής Α., Κουτσούκος Γ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/12/1015:00Μακρής Α., Καντζάβελος Γ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο11/12/1015:00Ρατσιάτος Ν., Γαλάνης Ι., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)3-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/12/1015:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-7
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/12/1015:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/12/1015:00Μανούχος Π., Γαλάνης Ι., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/12/1015:00Ξιάρχος Δ., Τόσκας Χ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή12/12/1015:00Κόλλιας Γ., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο18/12/1015:00Μακρής Α., Αθανασιάδης Ε., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)3-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο18/12/1015:00Τσιτουρίδης Π., Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο18/12/1015:00Ρατσιάτος Ν., Καντζάβελος Γ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/12/1015:00Ιωαννίδης Κ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)7-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/12/1015:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/12/1015:00Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)6-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη05/01/1115:00Αθανασιάδης Ε., Μάγουλας Γ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΤετάρτη05/01/1115:00Δημάκης Γ., Καντζάβελος Γ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)4-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη05/01/1115:00Μανούχος Π., Στατεράς Π., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη05/01/1115:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη05/01/1115:00Νενεκούμης Χ., Χριστόπουλος Α., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη05/01/1115:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο08/01/1115:00Κόλλιας Γ., Ρόντος Α., Τζούβελης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Καντζάβελος Γ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)0-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο08/01/1115:00Δημάκης Γ., Σμυρλής Α., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/01/1115:00Σμυρλής Α., Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή09/01/1115:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γρυπάρη Χ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-6


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/01/1115:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπούλιας Κ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)4-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο15/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Γεωργίου Κ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο15/01/1115:00Μπαλωμένος Γ., Τόσκας Χ., Βλάχος Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)5-0
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο15/01/1115:00Ιωαννίδης Κ., Στατεράς Π., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)5-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή16/01/1115:00Μακρής Α., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)7-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο22/01/1115:00Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο22/01/1115:00Νενεκούμης Χ., Τσακαγιάννης Σ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Ψαθάς Δ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)7-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/01/1115:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή23/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Ε., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)8-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο29/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Νενεκούμης Χ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο29/01/1115:00Μανούχος Π., Μανούχος Ι., Τζούβελης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο29/01/1115:00Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)2-5
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή30/01/1115:00Ζώης Μ., Χρόνης Δ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)9-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή30/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή30/01/1115:00Κόλλιας Γ., Καντζάβελος Γ., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/02/1115:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/02/1115:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)5-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/02/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεωργίου Κ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/02/1115:00Μακρής Α., Τζαρίμας Σ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)6-2
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή06/02/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κρεμαστιώτης Γ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)7-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/02/1115:00Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο12/02/1115:00Μανούχος Ε., Μαντάς Ι., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)5-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/02/1115:00Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο12/02/1115:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/02/1115:00Μπαλωμένος Γ., Μαντάς Ι., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/02/1115:00Μακρής Α., Καντζάβελος Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-6
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/02/1115:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή20/02/1115:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)6-0
ΑΡΓΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/02/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Α., Μαύρος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/02/1115:00Χαρλάς Σ., Μποβέρος Δ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)4-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή20/02/1115:00Μπαλωμένος Γ., Καραγιάννης Γ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/02/1115:00Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή20/02/1115:00Τσιτουρίδης Π., Δαρσινός Δ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/02/1115:30Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Α., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο26/02/1115:30Κόλλιας Γ., Ξιάρχου Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/02/1115:30Μανούχος Ε., Δαρσινός Δ., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/02/1115:30Ιωαννίδης Κ., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/02/1115:30Ρατσιάτος Ν., Σαμπαριώτης Ε., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)3-2
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/02/1115:30Μανούχος Π., Καραγιάννης Γ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)9-1