Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Β' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος Όμιλος
Β' Κατηγορία (1η φάση) - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο16/10/1016:00Ψαθάς Δ., Χριστόπουλος Α., Φιλιππόπουλος Γ.0-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή17/10/1011:00Καραγιάννης Γ., Νίκα Π., Καρύδας Ι.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/10/1011:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.3-0
ΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΣΙΝΗΣΚυριακή17/10/1016:00Τσατσούλη Β., Κατσαρός Β., Νίκα Π.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΣΙΝΗΣΣάββατο23/10/1015:00Ζώης Μ., Γεωργίου Κ., Κρεμαστιώτης Γ.3-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή24/10/1011:00Φιλιππόπουλος Γ., Αργύρης Ι., Καραμάνος Α.3-0 α.α.
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΝΙΚΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή24/10/1015:00Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βλάχος Χ.3-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΙΡΙΩΝΚυριακή24/10/1015:00Ψαθάς Δ., Δημάκης Χ., Κουτσούκος Γ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/10/1010:30Μανούχος Ε., Γαλάνης Ι., Βλάχος Χ.1-2
ΝΙΚΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή31/10/1010:30Στατεράς Π., Μελάς Ν., Καψάλης Π.3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή31/10/1010:30Μαύρος Ε., Τζούβελης Ι., Καρύδας Ι.5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΙΡΙΩΝΚυριακή31/10/1015:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Γαλάνης Ι.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ0-3 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/11/1010:30Κουτσούκος Γ., Μάγουλας Γ., Καρύδας Κ.2-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/11/1011:00Κορολής Β., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε.2-3
ΝΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή21/11/1015:00Μελέτης Α., Καραγεώργος Α., Κάπλατζης Μ.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗΑΣΙΝΗΣΣάββατο27/11/1015:00Χειβιδόπουλος Β., Δημάκης Χ., Κάπλατζης Μ.4-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/11/1010:30Μαύρος Ε., Νίκα Π., Καρύδας Ι.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΙΡΙΩΝΚυριακή28/11/1015:00Δημάκης Χ., Μπούκουρα Μ., Βλάχος Χ.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο04/12/1015:00Φιλιππόπουλος Γ., Μαύρος Ε., Αργύρης Ι.2-4
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή05/12/1010:30Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΙΡΙΩΝΚυριακή05/12/1015:00Χαρλάς Σ., Χρόνης Δ., Αργύρης Ι.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ0-3 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΙΡΙΩΝΣάββατο11/12/1015:00Στατεράς Π., Νίκα Π., Μπούκουρα Μ.0-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/12/1015:00Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.1-5
ΝΙΚΗ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΠέμπτη30/12/1014:30Δημάκης Γ., Κρεμαστιώτης Γ., Βλάχος Χ.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΝΙΚΗΙΡΙΩΝΚυριακή19/12/1015:00Δημάκης Χ., Στατεράς Π., Καρύδας Ι.6-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΣΙΝΗΣΚυριακή19/12/1015:00Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Βλάχος Χ.2-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΠέμπτη23/12/1015:00Γεωργίου Κ., Μανούχος Ι., Αργύρης Ι.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/01/1110:30Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Στατεράς Π.3-0
ΝΙΚΗ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/01/1115:00Χειβιδόπουλος Β., Μάγουλας Γ., Τσακαγιάννης Σ.0-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/01/1115:00Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Καραγιάννης Γ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ00/00/0000:000-3 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΣΙΝΗΣΣάββατο15/01/1115:00Μανούχος Π., Ρόντος Α., Αργύρης Ι.3-4
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή16/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγιάννης Γ., Χρόνης Δ.1-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/01/1115:00Μανούχος Π., Ψαθάς Δ., Ζαχαριάς Κ.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο22/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Μάγουλας Γ., Γεωργίου Κ.1-2
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΝΙΚΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή23/01/1115:00Κρεμαστιώτης Γ., Μελέτης Α., Ζαχαριάς Κ.5-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή23/01/1115:00Φιλιππόπουλος Γ., Ρόντος Α., Καρύδας Ι.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο29/01/1115:00Χριστόπουλος Α., Καραγεώργος Α., Καραμάνος Α.0-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/01/1110:30Δημάκης Χ., Μάγουλας Γ., Χριστόπουλος Ε.1-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή30/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Χριστόπουλος Ε.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ0-3 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΝΙΚΗΑΣΙΝΗΣΣάββατο05/02/1115:30Δημάκης Γ., Στατεράς Π., Καρύδας Ι.6-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/02/1115:00Γεωργίου Κ., Βλάχος Χ., Καραμάνος Α.0-4
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή06/02/1115:00Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣΙΡΙΩΝΣάββατο12/02/1115:00Χριστόπουλος Α., Καραγιάννης Γ., Τζούβελης Ι.2-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο12/02/1115:00Καντζάβελος Γ., Δημάκης Χ., Χριστόπουλος Ε.3-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΝΙΚΗΑΣΙΝΗΣΚυριακή13/02/1115:00Καραγιάννης Γ., Μανούχος Π., Νίκα Π.6-2