Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Β' Κατηγορία (1η φάση) - 4ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία (1η φάση) - 3ος Όμιλος
Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή17/10/1010:30Στατεράς Π., Μαμμωνάς Γ., Ζαχαριάς Κ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/10/1013:00Μελέτης Α., Μανούχος Ι., Κατσαρός Β.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή17/10/1016:00Κουτσούκος Γ., Καρύδας Κ., Μπούκουρα Μ.2-0
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/10/1011:00Μαύρος Ε., Κουτσούκος Γ., Καρύδας Ι.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή24/10/1015:00Ξιάρχος Δ., Μανούχος Π., Τόσκας Χ.0-3 α.α.
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή24/10/1015:00Μάγουλας Γ., Μαύρος Ε., Νίκα Π.3-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/10/1010:30Καραγιάννης Γ., Κορολής Β., Νίκα Π.3-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή31/10/1010:30Μελέτης Α., Τόσκας Χ., Κρεμαστιώτης Γ.0-3
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή31/10/1015:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Τζούβελης Ι.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο20/11/1015:00Γεωργίου Κ., Δημάκης Χ., Μανούχος Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/11/1011:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν.3-6
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/11/1011:00Τσακαγιάννης Σ., Καραγιάννης Γ., Νίκα Π.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή28/11/1010:30Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Τσακαγιάννης Σ.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή28/11/1011:00Μελέτης Α., Δημάκης Χ., Τόσκας Χ.3-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή28/11/1015:00Ψαθάς Δ., Κατσαρός Β., Καρύδας Κ.1-2
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο04/12/1015:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Βλάχος Χ.2-6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή05/12/1014:00Μανούχος Π., Μπούκουρα Μ., Καρύδας Κ.5-3
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή05/12/1015:00Γκριτζέπης Κ., Νίκα Ι., Ψύλλας Δ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο11/12/1015:00Τσιτουρίδης Π., Μανούχος Ι., Κατσαρός Β.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/12/1010:30Ζώης Μ., Γαλάνης Ι., Σαμπαριώτης Ε.1-4
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/12/1015:00Στατεράς Π., Ξιάρχου Α., Αργύρης Ι.5-1
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/12/1015:00Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Χρόνης Δ.5-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/12/1011:00Δημάκης Χ., Στατεράς Π., Μανούχος Ι.1-6
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή19/12/1015:00Δημάκης Γ., Χρόνης Δ., Ζαχαριάς Κ.2-4
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο08/01/1115:00Ζώης Μ., Καραγιάννης Γ., Κουτσούκος Γ.2-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή09/01/1110:30Φιλιππόπουλος Γ., Νίκα Π., Βλάχος Χ.2-3
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή09/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Κάπλατζης Μ.0-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/01/1110:30Τσακαγιάννης Σ., Βλάχος Χ., Καρύδας Κ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή16/01/1115:00Μελέτης Α., Γρυπάρη Χ., Καραμάνος Α.3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/02/1110:30Μαύρος Ε., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ.2-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο22/01/1115:00Μανούχος Π., Μελέτης Α., Καραμάνος Α.4-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή23/01/1111:00Δημάκης Χ., Καραγιάννης Γ., Χρόνης Δ.2-8
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή23/01/1115:00Καραγιάννης Γ., Δημάκης Χ., Χρόνης Δ.1-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο29/01/1114:00Γεωργίου Κ., Μελέτης Α., Καρύδας Κ.0-6
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο29/01/1115:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Ζαχαριάς Κ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή30/01/1115:00Μελέτης Α., Δημάκης Χ., Νίκα Π.2-5
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/02/1115:00Μανούχος Π., Δημάκης Χ., Φιλιππόπουλος Γ.9-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/02/1111:00Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Σαμπαριώτης Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή06/02/1115:00Μαύρος Ε., Κατσαρός Β., Αλωνιστιώτης Δ.3-0 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο12/02/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Αργύρης Ι.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο12/02/1115:00Ξιάρχος Δ., Σαμπαριώτης Ε., Μανούχος Ι.1-3
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ