Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία (1η φάση) - 4ος Όμιλος
Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 1-5 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/10/1016:00Μαμμωνάς Γ., Χριστόπουλος Ε., Τζούβελης Ι.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/10/1016:00Ξιάρχος Δ., Σαμπαριώτης Ε., Βλάχος Χ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΙΜΝΩΝΚυριακή17/10/1011:00Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/10/1016:00Χαρλάς Σ., Χριστόπουλος Ε., Μανούχος Ι.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο23/10/1015:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Αργύρης Ι.0-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή24/10/1015:00Χαρλάς Σ., Μαμμωνάς Γ., Χριστόπουλος Ε.0-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/10/1015:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Καρύδας Κ.5-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΤετάρτη17/11/1015:15Ξιάρχος Δ., Τζούβελης Ι., Αργύρης Ι.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο30/10/1015:00Μανούχος Π., Χρόνης Δ., Αργύρης Ι.4-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο30/10/1015:00Μάγουλας Γ., Μαύρος Ε., Νίκα Π.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή31/10/1015:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Τόσκας Χ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΙΜΝΩΝΚυριακή31/10/1015:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Σαμπαριώτης Ε.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Σάββατο20/11/1015:00Νενεκούμης Χ., Μαύρος Ε., Κρεμαστιώτης Γ.1-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΥΓΚΕΥΣ ΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο20/11/1015:00Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΑΡΥΑΣΚυριακή21/11/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Ε., Καρύδας Κ.0-5
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/11/1015:00Μάγουλας Γ., Χρόνης Δ., Τζούβελης Ι.3-0 α.α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο27/11/1015:00Νενεκούμης Χ., Μάγουλας Γ., Κατσαρός Β.1-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή28/11/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαύρος Ε., Παπούλιας Κ.2-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή28/11/1015:00Μάγουλας Γ., Χρόνης Δ., Καραμάνος Α.3-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή28/11/1015:00Μελέτης Α., Τζούβελης Ι., Καρύδας Ι.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/12/1015:00Χειβιδόπουλος Β., Κατσαρός Β., Τζούβελης Ι.3-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο04/12/1015:00Γεωργίου Κ., Δημάκης Χ., Καρύδας Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/12/1010:30Δημάκης Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Κρεμαστιώτης Γ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚΑΡΥΑΣΚυριακή05/12/1015:00Μπουρτζοβίτης Δ., Ζάρκος Π., Λάμπρος Δ.3-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΑΡΥΑΣΣάββατο11/12/1015:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Γεωργίου Κ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/12/1010:30Στατεράς Π., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ.2-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/12/1015:00Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Κ.6-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/12/1015:00Μάγουλας Γ., Αργύρης Ι., Καρύδας Ι.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο18/12/1015:00Κόλλιας Γ., Δημάκης Χ., Τζούβελης Ι.2-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή19/12/1010:30Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ.5-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή19/12/1015:00Γεωργίου Κ., Μελέτης Α., Μανούχος Ι.1-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/12/1015:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Τζούβελης Ι.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΑΡΥΑΣΣάββατο08/01/1115:00Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Βλάχος Χ.3-5
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο08/01/1115:00Μπαλωμένος Γ., Μαύρος Ε., Αργύρης Ι.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή09/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Μανούχος Π., Ρόντος Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή09/01/1115:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή16/01/1110:30Καντζάβελος Γ., Ζαχαριάς Κ., Τζούβελης Ι.1-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή16/01/1115:00Ξιάρχος Δ., Μανούχος Ι., Βλάχος Χ.0-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/01/1115:00Μανούχος Ε., Γεωργίου Κ., Καντζάβελος Γ.2-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή16/01/1115:00Φιλιππόπουλος Γ., Ρόντος Α., Καρύδας Κ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο22/01/1115:00Ζώης Μ., Σαμπαριώτης Ε., Κρεμαστιώτης Γ.1-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο22/01/1115:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Τζούβελης Ι.4-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή23/01/1110:30Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Ζαχαριάς Κ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή23/01/1115:00Μάγουλας Γ., Κατσαρός Β., Κάπλατζης Μ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο29/01/1115:00Κόλλιας Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Κρεμαστιώτης Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΩΝΣάββατο29/01/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Χ., Αργύρης Ι.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Κυριακή30/01/1110:30Κουτσούκος Γ., Τόσκας Χ., Νίκα Π.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή30/01/1115:00Μανούχος Π., Καραμάνος Α., Καρύδας Κ.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή06/02/1115:00Ξιάρχος Δ., Μπούκουρα Μ., Τζούβελης Ι.1-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή06/02/1115:00Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Μάγουλας Γ.3-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/02/1115:00Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι., Χρόνης Δ.7-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή06/02/1115:00Μελέτης Α., Νίκα Π., Κάπλατζης Μ.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο12/02/1115:00Φιλιππόπουλος Γ., Μάγουλας Γ., Κάπλατζης Μ.6-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή13/02/1111:00Καντζάβελος Γ., Τόσκας Χ., Τσακαγιάννης Σ.1-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή13/02/1111:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Μπούκουρα Μ.0-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή13/02/1115:00Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Γ., Μελέτης Α.0-2