Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 1-5

<< Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος Όμιλος
Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/02/1115:00Τζαρίμας Σ., Ψαθάς Δ., Μποβέρος Δ.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΙΡΙΩΝΚυριακή27/02/1115:30Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγιάννης Γ., Κρεμαστιώτης Γ.2-3
Ρεπό: ΠΡΟΣΥΜΝΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/03/1115:00Ξιάρχος Δ., Καραγιάννης Γ., Αργύρης Ι.3-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/03/1115:30Καπετάνιος Εμ. Π., Παπούλιας Κ., Κρεμαστιώτης Γ.8-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή20/03/1115:00Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Φιλιππόπουλος Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΔΟΞΑ Α.Α.ΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή20/03/1115:30Μανούχος Π., Τζούβελης Ι., Καρύδας Κ.1-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/03/1117:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Σαμπαριώτης Ε.1-3
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/03/1117:00Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Τσακαγιάννης Σ.4-2
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο02/04/1116:30Καπετάνιος Εμ. Π., Ξιάρχου Α., Γαλάνης Ι.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΙΡΙΩΝΚυριακή03/04/1117:00Τσιτουρίδης Π., Καραγιάννης Γ., Αργύρης Ι.0-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ Α.Α.

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/04/1116:00Ρατσιάτος Ν., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή10/04/1117:00Μανούχος Π., Βλάχος Χ., Τζούβελης Ι.3-1
Ρεπό: ΠΡΟΣΥΜΝΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΙΡΙΩΝΚυριακή17/04/1117:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Γ.4-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/04/1117:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Μανούχος Π.2-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη20/04/1117:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ.0-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη20/04/1117:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κουτσούκος Γ., Τόσκας Χ.2-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο30/04/1114:00Ξιάρχος Δ., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Δ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΙΡΙΩΝΣάββατο30/04/1117:00Μαύρος Ε., Δημάκης Χ., Μπούκουρα Μ.3-3
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο07/05/1117:30Τσατσούλη Β., Μάγουλας Γ., Τζούβελης Ι.2-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/05/1115:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Μπούκουρα Μ.3-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ Α.Α.