Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος Παραμονής

<< Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής
Α' Κατηγορία (Αγώνες κατάταξης) - Θέσεις 09-10 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/03/1115:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)8-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/03/1115:30Μανούχος Ε., Γεωργίου Κ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)4-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο12/03/1115:30Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή13/03/1115:30Ζώης Μ., Γεωργίου Κ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο19/03/1115:30Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο19/03/1115:30Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο19/03/1115:30Ζώης Μ., Στατεράς Π., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-1
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/03/1115:30Δημάκης Γ., Χριστόπουλος Ε., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-3 α.α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/03/1116:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/03/1116:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο26/03/1116:00Μανούχος Ε., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/03/1116:00Μανούχος Π., Καραγιάννης Γ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)3-0 α.α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο02/04/1117:00Ζώης Μ., Γρυπάρη Χ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)4-3
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο02/04/1117:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)0-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο02/04/1117:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/04/1117:00Μανούχος Π., Παπούλιας Κ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο09/04/1117:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεωργίου Κ., Μάγουλας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/04/1117:00Ιωαννίδης Κ., Στατεράς Π., Τόσκας Χ.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ3-0 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/04/1117:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο16/04/1117:00Ξιάρχος Δ., Σαμπαριώτης Ε., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)0-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο16/04/1117:00Κόλλιας Γ., Καραγιάννης Γ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο30/04/1115:00Ιωαννίδης Κ., Μελέτης Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)4-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο30/04/1115:00Νενεκούμης Χ., Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο30/04/1115:00Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ., Σαμπαριώτης Ε.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο07/05/1117:30Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο07/05/1117:30Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)3-0 α.α.
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο07/05/1117:30Δημάκης Γ., Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)3-2