Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής

<< Α' Κατηγορία (2η φάση) - Όμιλος Ανόδου
Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος Παραμονής >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/03/1115:30Ιωαννίδης Κ., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/03/1115:30Ρατσιάτος Ν., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή13/03/1115:30Σμυρλής Α., Ξιάρχου Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)2-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/03/1115:30Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο19/03/1115:30Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/03/1115:30Ξιάρχος Δ., Γεωργίου Κ., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/03/1115:30Σμυρλής Α., Κουτσούκος Γ., Βλάχος Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)6-0
ΜΥΛΟΙ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/03/1115:30Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο26/03/1116:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)3-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/03/1116:00Ξιάρχος Δ., Ψαθάς Δ., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΥΛΟΙΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/03/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/03/1116:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή03/04/1117:00Χαρλάς Σ., Τόσκας Χ., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)7-2
ΜΥΛΟΙ - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/04/1117:00Μανούχος Ε., Γεωργίου Κ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)3-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/04/1117:00Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/04/1117:00Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Α., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/04/1117:00Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή10/04/1117:00Ξιάρχος Δ., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)7-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή10/04/1117:00Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή10/04/1117:00Τσιτουρίδης Π., Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/04/1117:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/04/1117:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β.0-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο16/04/1117:00Ζώης Μ., Γεωργίου Κ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΥΛΟΙΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/04/1117:00Ρατσιάτος Ν., Γρυπάρη Χ., Δαρσινός Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο30/04/1117:30Ιωαννίδης Κ., Χριστόπουλος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)4-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο30/04/1117:30Γεωργίου Κ., Χριστόπουλος Ε., Βλάχος Χ.2-0
ΜΥΛΟΙ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο30/04/1117:30Μακρής Α., Παπούλιας Κ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο30/04/1117:30Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο07/05/1117:30Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο07/05/1117:30Ζώης Μ., Μαύρος Ε., Κορολής Β.2-5
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/05/1117:30Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/05/1117:30Καπετάνιος Εμ. Π., Φιλιππόπουλος Γ., Βλάχος Χ.2-0