Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο08/10/1116:00Τσακαγιάννης Σ., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.3-0
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/10/1116:00Ψαθάς Δ., Μανούχος Ι., Καραμάνος Α.2-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή09/10/1116:00Χαρλάς Σ., Μανούχος Ι., Παπαθανασίου Χ.2-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή09/10/1116:00Μανούχος Ε., Μπούκουρα Μ., Μπαλάσκας Κ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΣάββατο15/10/1116:00Δημάκης Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Μπούκουρα Μ.0-5
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο15/10/1116:00Ξιάρχος Δ., Αργύρης Ι., Νίκα Π.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/10/1111:00Μανούχος Π., Κάτσουδας Π., Καραμάνος Α.5-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή16/10/1116:00Χαρλάς Σ., Κάτσουδας Π., Πρασσάς Π.1-1
Ρεπό: ΔΑΝΑΟΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο22/10/1116:00Κουτσούκος Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Στατεράς Π.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο22/10/1116:00Δημάκης Γ., Χριστόπουλος Ε., Μπαλάσκας Κ.2-1
ΔΑΝΑΟΙ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/10/1111:00Καλαμαράς Ε., Φιλιππόπουλος Γ., Ελεφάντης Χ.0-6
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή23/10/1116:00Ψαθάς Δ., Μελέτης Α., Καρύδας Ι.1-1
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο05/11/1115:00Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.1-3
ΔΑΝΑΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/11/1111:00Μανούχος Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Κ.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/11/1112:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Στατεράς Π.3-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή06/11/1115:00Νενεκούμης Χ., Χαρλάς Σ., Κορολής Β.1-1
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο12/11/1115:00Ξιάρχος Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Βλάχος Χ.1-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή13/11/1111:00Κρεμαστιώτης Γ., Αργυρόπουλος Α., Μπαλάσκας Κ.4-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή13/11/1115:00Δημάκης Χ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.0-6
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή13/11/1115:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Πρασσάς Π.2-0
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο19/11/1115:00Κουτσούκος Γ., Παπαθανασίου Χ., Μπαλάσκας Κ.2-1
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/11/1111:00Ψαθάς Δ., Καρύδας Ι., Ελεφάντης Χ.3-2
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/11/1111:00Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Κ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή20/11/1115:00Στατεράς Π., Τσιλογιάννη Α., Νίκα Π.1-2
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή27/11/1110:30Δημάκης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/11/1111:00Δημάκης Γ., Στατεράς Π., Κάτσουδας Π.1-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή27/11/1115:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Κατσώνας Χ.3-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή27/11/1115:00Δημάκης Χ., Πρασσάς Π., Μπαλάσκας Κ.3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή04/12/1111:00Γεωργίου Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρασσάς Π.6-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/12/1111:00Κορολής Β., Κατσώνας Χ., Καρύδας Κ.2-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή04/12/1115:00Μελέτης Α., Καρύδας Κ., Μποβέρος Δ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή04/12/1115:00Βλάχος Χ., Φιλιππόπουλος Γ., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
Ρεπό: ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο10/12/1115:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Κατσώνας Χ.4-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00Μανούχος Π., Μποβέρος Δ., Ρόντος Α.8-0
ΔΑΝΑΟΙ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/12/1111:30Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Ι.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή11/12/1115:00Ξιάρχος Δ., Μπούκουρα Μ., Ελεφάντης Χ.2-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/12/1111:00Μελέτης Α., Τζούβελης Ι., Πρασσάς Π.0-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή18/12/1115:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Σοφού Κ.2-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή18/12/1115:00Γκριτζέπης Γ., Σταματόπουλος Ι., Τσωρος Ι.6-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/12/1115:00Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Πρασσάς Π.2-4
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο07/01/1215:00Ρατσιάτος Ν., Μαντάς Ι., Μπούκουρα Μ.1-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/01/1215:00Γεωργίου Κ., Καραμάνος Α., Μπαλάσκας Κ.8-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/01/1215:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Φωτόπουλος Α.2-4
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή08/01/1215:00Ζώης Μ., Μποβέρος Δ., Μυλωνόπουλος Ν.5-1
Ρεπό: ΔΑΝΑΟΙ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο14/01/1215:00Μανούχος Π., Μποβέρος Δ., Πρασσάς Π.4-2
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΕΡΑΣΙΝΟΥΣάββατο14/01/1215:00Κρεμαστιώτης Γ., Παπαθανασίου Χ., Μπαλάσκας Κ.4-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή15/01/1210:30Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Κατσώνας Χ.0-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή15/01/1215:00Χριστόπουλος Α., Πρασσάς Π., Μπαλάσκας Κ.4-1
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο21/01/1215:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Κουτσούκος Γ.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΔΑΝΑΟΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/01/1210:30Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Καρύδας Ι.0-3 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή22/01/1211:00Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Πρασσάς Π.4-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/01/1211:00Μπουρτζοβίτης Δ., Γκίκα Μ., Καρσιώτης Φ.4-2
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/01/1215:00Μανούχος Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.5-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο28/01/1215:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Μπαλάσκας Κ.2-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή29/01/1215:00Βλάχος Χ., Μποβέρος Δ., Μπούκουρα Μ.2-5
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή29/01/1215:00Χριστόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.8-1
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο04/02/1215:00Μανούχος Ε., Ρόντος Α., Τσιλογιάννη Α.4-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή05/02/1211:00Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Πρασσάς Π.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΑΝΑΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/02/1212:30Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Τσιλογιάννη Α.4-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή05/02/1215:00Ξιάρχος Δ., Αργυρόπουλος Α., Καραμάνος Α.4-2
Ρεπό: ΕΡΑΣΙΝΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο11/02/1215:00Βλάχος Χ., Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π.4-4
ΔΑΝΑΟΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/02/1211:00Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α., Μαστορίκος Γ.3-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή12/02/1214:30Γεωργίου Κ., Καρύδας Ι., Καλεμάϊ Ι.5-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/02/1215:00Βεργέτης Χ., Χασάπης Ι., Τσούκας Π.2-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/02/1211:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Χ., Αλεφραγκής Φ.2-4
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/02/1211:00Δημάκης Γ., Μαντάς Ι., Κατσώνας Χ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/02/1215:00Μελέτης Α., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΕΡΑΣΙΝΟΥΚυριακή19/02/1215:00Τσακαγιάννης Σ., Αλεφραγκής Φ., Φωτόπουλος Α.2-0
Ρεπό: ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔΑΝΑΟΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/03/1211:00Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Ι.4-4
ΑΡΓΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/03/1215:30Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Τζούβελης Ι.4-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή04/03/1215:30Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν., Αλωνιστιώτης Δ.2-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή04/03/1215:30Δημάκης Χ., Καρύδας Κ., Καλεμάϊ Ι.2-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ