Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία - 1η φάση: 1ος Όμιλος
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή09/10/1111:00Κουτσούκος Γ., Τζούβελης Ι., Αργυρόπουλος Α.0-3
ΜIΔΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/10/1111:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Χριστόπουλος Ε.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗΛΙΜΝΩΝΚυριακή09/10/1116:00Στατεράς Π., Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ.6-0
Ρεπό: Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/10/1116:00Μελέτης Α., Δημάκης Χ., Μανούχος Ι.0-5
ΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/10/1111:00Σκιαδάς Δ., Πάνου Γ.0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη26/10/1116:00Δημάκης Γ., Φωτόπουλος Α., Τζούβελης Ι.3-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή30/10/1115:00Ξιάρχος Δ., Κορολής Β., Αλωνιστιώτης Δ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/10/1111:00Μανούχος Ε., Μποβέρος Δ., Πρασσάς Π.2-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή23/10/1116:00Χειβιδόπουλος Β., Δημάκης Χ., Αργυρόπουλος Α.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΝΙΚΗΚΑΡΥΑΣΚυριακή23/10/1116:00Σκιαδάς Δ., Καραμάνος Α., Καρύδας Κ.3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή23/10/1116:00Τσακαγιάννης Σ., Μανούχος Ι., Τζούβελης Ι.0-2
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή06/11/1111:00Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α., Καρύδας Ι.3-4
ΜIΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή06/11/1115:00Καλαμαράς Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Μανούχος Ι.2-3
ΝΙΚΗ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚυριακή06/11/1115:000-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή06/11/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Ε., Παπαθανασίου Χ.3-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΝΙΚΗ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/11/1111:00Δημάκης Γ., Μποβέρος Δ., Πρασσάς Π.3-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜIΔΑΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή13/11/1115:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Καλεμάϊ Ι.1-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή13/11/1115:00Ζώης Μ., Κρεμαστιώτης Γ., Μπούκουρα Μ.5-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΙΚΗΚυριακή20/11/1100:003-0 α.α.
ΜIΔΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/11/1111:00Καλαμαράς Ε., Καραμάνος Α., Μαστορίκος Γ.3-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή20/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Μπούκουρα Μ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/11/1115:00Χαρλάς Σ., Δημάκης Χ., Αργυρόπουλος Α.0-1
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΜIΔΑΣ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο26/11/1115:00Σκιαδάς Δ., Τζούβελης Ι., Καλεμάϊ Ι.3-2
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/11/1115:00Ξιάρχος Δ., Αργυρόπουλος Α., Μαστορίκος Γ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή27/11/1115:00Δημάκης Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Τζούβελης Ι.6-4
Ρεπό: ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/12/1115:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Χ., Τσιλογιάννη Α.6-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή04/12/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Τζούβελης Ι., Αργυρόπουλος Α.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΑΡΥΑΣΚυριακή04/12/1115:00Γεωργίου Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύδας Ι.2-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜIΔΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/12/1115:00Κουτσούκος Γ., Παπαθανασίου Χ., Καλεμάϊ Ι.1-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΑΡΥΑΣΚυριακή11/12/1115:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Τζούβελης Ι.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή11/12/1115:00Σκιαδάς Δ., Ρόντος Α., Μπαλάσκας Κ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/12/1115:00Νενεκούμης Χ., Παπαθανασίου Χ., Καλεμάϊ Ι.7-3
Ρεπό: ΜIΔΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ3-0 α.α.
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΜIΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/12/1111:00Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μαστορίκος Γ.3-1
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/12/1111:00Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Αργυρόπουλος Α.2-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή18/12/1115:00Γεωργίου Κ., Καρύδας Ι., Μαστορίκος Γ.4-2
Ρεπό: Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΝΙΚΗ3-0 α.α.
ΜIΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/01/1215:00Ψαθάς Δ., Παπούλιας Κ., Μπούκουρα Μ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗΚΑΡΥΑΣΚυριακή08/01/1215:00Κουτσούκος Γ., Καρύδας Ι., Καλεμάϊ Ι.4-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή08/01/1215:00Στατεράς Π., Δημάκης Χ., Νίκα Π.5-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο14/01/1215:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Τζούβελης Ι.2-0
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/01/1215:00Γεωργίου Κ., Μαντάς Ι., Μαστορίκος Γ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜIΔΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή15/01/1215:00Στατεράς Π., Αργυρόπουλος Α., Καραμάνος Α.1-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΗ3-0 α.α.
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/01/1215:00Ξιάρχος Δ., Τζούβελης Ι., Πρασσάς Π.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜIΔΑΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή22/01/1211:00Τσακαγιάννης Σ., Τζούβελης Ι., Κατσώνας Χ.4-5
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/01/1211:00Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.8-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή29/01/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π., Κάτσουδας Π.1-3
ΜIΔΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/01/1215:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Καλεμάϊ Ι.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή29/01/1215:00Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Παπαθανασίου Χ.4-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00Μανούχος Π., Κρεμαστιώτης Γ., Ελεφάντης Χ.4-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/02/1211:00Καλαμαράς Ε., Κουτσούκος Γ., Μαστορίκος Γ.1-0
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή05/02/1211:00Κορολής Β., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.2-5
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - ΝΙΚΗ3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή12/02/1215:00Κόλλιας Γ., Μποβέρος Δ., Τζούβελης Ι.4-6
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή12/02/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π., Αλεφραγκής Φ.1-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/02/1215:00Ζώης Μ., Φωτόπουλος Α., Κορολής Β.2-3
Ρεπό: ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/02/1211:00Βλάχος Χ., Κορολής Β., Μαστορίκος Γ.0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/02/1215:00Γεωργίου Κ., Κάτσουδας Π., Καλεμάϊ Ι.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή19/02/1215:00Κορολής Β., Καραγεώργος Α., Καρύδας Ι.5-1
ΜIΔΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/02/1215:00Βλάχος Χ., Τζούβελης Ι., Καραμάνος Α.0-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ3-0 α.α.
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/03/1211:00Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Κατσώνας Χ.3-7
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/03/1215:30Μανούχος Π., Μπαλάσκας Κ., Μαστορίκος Γ.0-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή04/03/1215:30Ξιάρχος Δ., Παπαθανασίου Χ., Αργυρόπουλος Α.2-0
Ρεπό: ΜIΔΑΣ