Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 4ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος Όμιλος
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/10/1110:30Πάνου Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.2-0
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/10/1113:00Δημάκης Χ., Θεοδώρου Α., Καρύδας Ι.6-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/10/1116:00Καλαμαράς Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.5-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/10/1116:00Ψαθάς Δ., Καρύδας Κ., Καραμάνος Α.1-1
Ρεπό: ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00Χριστόπουλος Ε., Κρεμαστιώτης Γ., Μπαλάσκας Κ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΤΟΛΟΥΚυριακή16/10/1111:00Καλαμαράς Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.0-2
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/10/1116:00Χειβιδόπουλος Β., Καλαμαράς Ε., Αργυρόπουλος Α.2-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή16/10/1116:00Πάνου Γ., Παπαθανασίου Χ., Τσιλογιάννη Α.4-0
Ρεπό: ΛΕΥΚΑΚΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο22/10/1116:00Ζώης Μ., Παπαθανασίου Χ., Κατσώνας Χ.0-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/10/1111:00Ξιάρχος Δ., Τσιλογιάννη Α., Καραμάνος Α.3-1
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή23/10/1116:00Μανούχος Π., Παπαθανασίου Χ., Μπούκουρα Μ.1-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή23/10/1116:00Πάνου Γ., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.2-3
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο05/11/1115:00Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Αλωνιστιώτης Δ.1-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο05/11/1115:00Ξιάρχος Δ., Μελάς Ν., Στατεράς Π.3-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/11/1111:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Αλωνιστιώτης Δ.3-0
Α.Γ.Ο.Ν. - ΤΟΞΟΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή06/11/1111:00Δημάκης Γ., Καλαμαράς Ε., Κατσώνας Χ.1-6
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/11/1115:00Νενεκούμης Χ., Σκιαδάς Δ., Τζούβελης Ι.4-2
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/11/1115:00Δημάκης Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καραμάνος Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΤΟΛΟΥΚυριακή13/11/1115:00Σκιαδάς Δ., Τζούβελης Ι., Νίκα Π.3-2
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή13/11/1115:00Ξιάρχος Δ., Κορολής Β., Μπαλάσκας Κ.2-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο19/11/1115:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Κατσώνας Χ.1-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/11/1111:00Γεωργίου Κ., Χριστόπουλος Ε., Μπούκουρα Μ.0-4
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/11/1115:00Δημάκης Γ., Καλαμαράς Ε., Μαντάς Ι.0-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/11/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Κρεμαστιώτης Γ., Παρασκευόπουλος Γ.3-3
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/11/1115:00Μανούχος Π., Καραμάνος Α., Σοφού Κ.3-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή27/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Μαντάς Ι., Μυλωνόπουλος Ν.3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔΗΜΑΙΝΑΤΟΛΟΥΚυριακή27/11/1115:00Χριστόπουλος Ε., Μανούχος Π., Καρύδας Ι.2-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή27/11/1115:00Πλιάγκας Θ., Μελάς Ν., Νίκα Π.0-1
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο03/12/1115:00Ξιάρχος Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Καρύδας Ι.2-6
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/12/1111:00Καλαμαράς Ε., Τσακαγιάννης Σ., Παπαθανασίου Χ.5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή04/12/1115:00Μανούχος Ε., Κρεμαστιώτης Γ., Κάτσουδας Π.1-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/1115:00Μανούχος Π., Χριστόπουλος Ε., Μπούκουρα Μ.2-1
Ρεπό: ΔΗΜΑΙΝΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/1111:00Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Καλαμαράς Ε.1-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΔΗΜΑΙΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/12/1111:00Κουτσούκος Γ., Παπαθανασίου Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/12/1115:00Γεωργίου Κ., Νίκα Π., Κατσώνας Χ.4-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/12/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Μποβέρος Δ., Αργυρόπουλος Α.1-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο17/12/1115:00Βλάχος Χ., Ρόντος Α., Κατσώνας Χ.1-4
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή18/12/1115:00Στατεράς Π., Μελάς Ν., Στατεράς Π.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΤΟΛΟΥΚυριακή18/12/1115:00Χαρλάς Σ., Τζούβελης Ι., Παπαθανασίου Χ.3-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/12/1115:00Μανούχος Π., Μπαλάσκας Κ., Καρύδας Κ.5-5
Ρεπό: ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο07/01/1215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Μποβέρος Δ.4-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/01/1210:30Ξιάρχος Δ., Αργύρης Ι., Πρασσάς Π.6-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/01/1210:30Δημάκης Χ., Τζούβελης Ι., Καρύδας Ι.1-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/01/1215:00Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Κρεμαστιώτης Γ.1-1
Ρεπό: ΛΕΥΚΑΚΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/01/1211:00Γεωργίου Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μαστορίκος Γ.4-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΔΗΜΑΙΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/01/1215:00Κορολής Β., Μελάς Ν., Κατσώνας Χ.5-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/01/1215:00Τσατσούλη Β., Αλωνιστιώτης Δ., Μπούκουρα Μ.1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή15/01/1215:00Μανούχος Π., Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο21/01/1215:00Μανούχος Π., Μπαλάσκας Κ., Αργυρόπουλος Α.2-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/1210:30Καλαμαράς Ε., Αργύρης Ι., Παπαθανασίου Χ.5-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/01/1215:00Τσιτουρίδης Π., Καλαμαράς Ε., Ελεφάντης Χ.1-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή22/01/1215:00Τσατσούλη Β., Αλεφραγκής Φ., Στατεράς Π.5-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔΗΜΑΙΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/01/1210:00Τσιτουρίδης Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρασσάς Π.2-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/01/1211:00Γεωργίου Κ., Δαρσινός Δ., Τζούβελης Ι.2-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή29/01/1211:00Βλάχος Χ., Δημάκης Χ., Ελεφάντης Χ.0-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή29/01/1215:00Δημάκης Χ., Κρεμαστιώτης Γ., Κατσώνας Χ.2-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00Ξιάρχος Δ., Στατεράς Π., Μπαλάσκας Κ.5-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΗΜΑΙΝΑΣΣάββατο04/02/1215:00Τσακαγιάννης Σ., Ψαθάς Δ., Καλεμάϊ Ι.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή05/02/1215:00Καλαμαράς Ε., Αλεφραγκής Φ., Φωτόπουλος Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή05/02/1215:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Τζούβελης Ι.3-2
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/02/1215:00Τσατσούλη Β., Μπαλάσκας Κ., Καρύδας Κ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο11/02/1215:00Γεωργίου Κ., Ρόντος Α., Κατσώνας Χ.1-3
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/02/1211:00Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή12/02/1215:00Καλαμαράς Ε., Κρεμαστιώτης Γ., Παπαθανασίου Χ.2-0
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο18/02/1215:00Ξιάρχος Δ., Γεωργίου Κ., Μελέτης Α.1-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/02/1211:00Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Καραμάνος Α.7-0
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/02/1215:00Σκιαδάς Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Μπούκουρα Μ.2-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/02/1215:00Κρεμαστιώτης Γ., Μποβέρος Δ., Μαστορίκος Γ.1-0
Ρεπό: ΔΗΜΑΙΝΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/03/1211:00Χαρλάς Σ., Τσιλογιάννη Α., Πρασσάς Π.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή04/03/1215:30Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ.1-3
ΔΗΜΑΙΝΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή04/03/1215:30Καλαμαράς Ε., Στατεράς Π., Στατεράς Π.5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή04/03/1215:30Δημάκης Γ., Αλεφραγκής Φ., Πρασσάς Π.3-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ