Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο29/09/1216:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.2-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο29/09/1216:00Μανούχος Ε., Φωτόπουλος Α., Μποβέρος Δ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο29/09/1216:00Σκιαδάς Δ., Παπούλιας Κ., Μπούκουρα Μ.1-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή30/09/1216:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Μανούχος Π.1-8


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/10/1216:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Παπούλιας Κ.3-0
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/10/1216:00Τσιτουρίδης Π., Τζούβελης Ι., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή07/10/1216:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή07/10/1216:00Καλαμαράς Ε., Κορολής Β., Τσιατάς Μ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/10/1216:00Νενεκούμης Χ., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/10/1216:00Μακρής Α., Χριστόπουλος Α., Αλωνιστιώτης Δ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/10/1216:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιατάς Μ.3-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/10/1216:00Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.5-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/10/1216:00Βλάχος Χ., Τσακαγιάννης Σ., Πρασσάς Π.1-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο20/10/1216:00Χαρλάς Σ., Χριστόπουλος Α., Κάτσουδας Π.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο20/10/1216:00Μανούχος Ε., Δαρσινός Δ., Αργυρόπουλος Α.1-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/10/1216:00Νενεκούμης Χ., Ψαθάς Δ., Κατσώνας Χ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/11/1215:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.5-5
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο03/11/1215:00Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ., Μαστορίκος Γ.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/11/1215:00Καλαμαράς Ε., Κάτσουδας Π., Πρασσάς Π.1-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/11/1215:00Νενεκούμης Χ., Φωτόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/11/1215:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Τσατσούλη Β.2-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/11/1215:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.1-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/11/1211:00Ζώης Μ., Φωτόπουλος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/11/1215:00Χαρλάς Σ., Χριστόπουλος Α., Μελέτης Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο17/11/1215:00Σκιαδάς Δ., Καραγεώργος Α., Μποβέρος Δ.2-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/11/1215:00Χειβιδόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Μαστορίκος Γ.3-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή18/11/1215:00Σκιαδάς Δ., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/11/1215:00Κουτσούκος Γ., Παπούλιας Κ., Μποβέρος Δ.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο24/11/1215:00Ψαθάς Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Τσιατάς Μ.2-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/11/1215:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.2-6
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/11/1215:00Τσακαγιάννης Σ., Βασιλόπουλος Μ., Κατσώνας Χ.0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή25/11/1215:00Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π., Μυλωνόπουλος Ν.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο01/12/1215:00Βλάχος Ι., Μελέτης Α., Τζούβελης Ι.0-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/12/1215:00Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ., Πρασσάς Π.5-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/12/1215:00Καλαμαράς Ε., Τόσκας Χ., Αργύρης Ι.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/12/1215:00Βλάχος Ι., Κορολής Β., Κάτσουδας Π.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/12/1215:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο08/12/1215:00Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Μπούκουρα Μ.1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/12/1215:00Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Τσιατάς Μ.5-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη12/12/1215:00Τσακαγιάννης Σ., Μποβέρος Δ., Μαστορίκος Γ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο15/12/1215:00Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Πρασσάς Π.5-0
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο15/12/1215:00Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Μποβέρος Δ.2-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/12/1215:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή16/12/1215:00Πάνου Γ., Στατεράς Π., Κατσώνας Χ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο22/12/1215:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/12/1215:00Κόλλιας Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή23/12/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρασσάς Π., Κατσώνας Χ.2-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/01/1315:00Σκιαδάς Δ., Χριστόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/01/1315:00Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τζούβελης Ι.1-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο12/01/1315:00Μανούχος Π., Στατεράς Π., Τσιατάς Μ.2-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/01/1315:00Χαρλάς Σ., Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.2-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή13/01/1315:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Αλωνιστιώτης Δ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/01/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Κάτσουδας Π.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/01/1315:00Νενεκούμης Χ., Μαντάς Ι., Τζούβελης Ι.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/01/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π.7-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/01/1315:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Χριστόπουλος Α.4-0