Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥ

<< Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο02/02/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/02/1315:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Κατσώνας Χ.4-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/02/1315:00Μακρής Α., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.2-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή03/02/1315:30Σκιαδάς Δ., Βλάχος Χ., Πρασσάς Π.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο09/02/1315:00Ρατσιάτος Ν., Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π.1-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο09/02/1315:00Καρακώστας Δ., Αργύρης Ι., Μποβέρος Δ.2-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/02/1315:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.1-4
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/02/1315:00Ζώης Μ., Αλωνιστιώτης Δ., Αργύρης Ι.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο16/02/1315:00Τσιτουρίδης Π., Δαρσινός Δ., Κατσώνας Χ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/02/1315:00Ρατσιάτος Ν., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ.2-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/02/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Ελεφάντης Χ.3-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/02/1315:00Νενεκούμης Χ., Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο23/02/1315:30Τσοπουλίδης Π., Φωτόπουλος Α., Ψαθάς Δ.0-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο23/02/1315:30Βλάχος Χ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/02/1315:30Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Καρύδας Ι.1-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή24/02/1315:30Ζώης Μ., Μποβέρος Δ., Κατσώνας Χ.0-7


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο02/03/1315:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Πρασσάς Π.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/03/1315:30Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/03/1317:30Πάνου Γ., Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι.0-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/03/1315:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Ελεφάντης Χ.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/03/1315:30Σκιαδάς Δ., Φωτόπουλος Α., Ψαθάς Δ.2-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/03/1315:30Τσακαγιάννης Σ., Τζούβελης Ι., Βασιλόπουλος Μ.7-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/03/1315:30Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Κατσώνας Χ.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή10/03/1315:30Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο23/03/1316:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/03/1316:00Τσοπουλίδης Π., Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ.3-4
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο23/03/1316:00Μανούχος Ε., Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Μ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο23/03/1316:00Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Κατσώνας Χ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο30/03/1316:00Τσακαγιάννης Σ., Τσιλογιάννη Α., Μπούκουρα Μ.1-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο30/03/1316:00Τσοπουλίδης Π., Αργύρης Ι., Ελεφάντης Χ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο30/03/1316:00Κόλλιας Γ., Καρύδας Ι., Παρασκευόπουλος Γ.0-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή31/03/1317:00Καπετάνιος Εμ. Π., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.4-0