Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ

<< Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/02/1315:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μποβέρος Δ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/02/1315:00Τσιτουρίδης Π., Χαρλάς Σ., Στατεράς Π.2-2
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/02/1315:00Καλαμαράς Ε., Ελεφάντης Χ., Μπούκουρα Μ.1-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/02/1315:00Μανούχος Π., Χριστόπουλος Α., Ψαθάς Δ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο09/02/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δαρσινός Δ., Χριστόπουλος Α.0-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/02/1315:00Τσοπουλίδης Π., Μελέτης Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/02/1315:00Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β., Ψαθάς Δ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/02/1312:00Ψαθάς Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/02/1315:00Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.4-4
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή17/02/1315:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/02/1315:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή17/02/1315:00Σκιαδάς Δ., Χριστόπουλος Α., Τζούβελης Ι.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/02/1315:30Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Μπούκουρα Μ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/02/1315:00Σκιαδάς Δ., Καρακώστας Δ., Τόσκας Χ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/02/1315:30Tσοπουλίδης Π., Μελέτης Α., Στατεράς Π.3-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/02/1315:30Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Κορολής Β.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο02/03/1315:30Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.5-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/03/1315:30Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Γ.3-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/03/1311:00Δημάκης Γ., Μποβέρος Δ., Καψούρου Ε.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/03/1316:15Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/03/1315:30Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/03/1315:30Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Τσιατάς Μ.1-2
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/03/1315:30Στατεράς Π., Τσιατάς Μ., Χριστόπουλος Α.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/03/1315:30Δημάκης Γ., Ελεφάντης Χ., Τζούβελης Ι.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/03/1314:30Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ., Κάτσουδας Π.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/03/1314:30Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Μποβέρος Δ.2-3
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/03/1314:30Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.2-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/03/1314:30Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο30/03/1316:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Βασιλόπουλος Μ.4-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή31/03/1317:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Μυλωνόπουλος Ν.7-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/03/1317:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Μποβέρος Δ.2-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΤΟΞΟΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή31/03/1317:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Κατσώνας Χ.3-1