Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο13/10/1216:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Μαστορίκος Γ.3-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/10/1211:00Μανούχος Π., Καραμάνος Α., Μπουγιώτης Ε.5-5
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/10/1216:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Τσιατάς Μ.3-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή14/10/1216:00Χειβιδόπουλος Β., Κάτσουδας Π., Παρασκευόπουλος Γ.1-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/10/1210:30Μελέτης Α., Μπούκουρα Μ., Νίκα Π.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/10/1211:00Δημάκης Γ., Κορολής Β., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή21/10/1216:00Μανούχος Π., Τζούβελης Ι., Καραμάνος Α.2-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/10/1216:15Κουτσούκος Γ., Τσιλογιάννη Α., Μπουγιώτης Ε.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/11/1211:00Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.0-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/11/1212:30Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Αντωνόπουλος Β.1-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή04/11/1215:00Τσακαγιάννης Σ., Μαντάς Ι., Τσιατάς Μ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/11/1215:00Χειβιδόπουλος Β., Μποβέρος Δ., Τζούβελης Ι.6-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/11/1211:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Καρύδας Ι.0-2
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/11/1211:00Καλαμαράς Ε., Ελεφάντης Χ., Τσιατάς Μ.0-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή11/11/1215:00Βλάχος Χ., Μποβέρος Δ., Νίκα Π.3-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή11/11/1215:00Σκιαδάς Δ., Τζούβελης Ι., Κατσώνας Χ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1210:30Μανούχος Π., Μαντάς Ι., Καρύδας Κ.3-3
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/11/1211:00Χριστόπουλος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Βασιλόπουλος Μ.0-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/11/1215:00Ψαθάς Δ., Παπαθανασίου Χ., Μαστορίκος Γ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1216:30Μελέτης Α., Κορολής Β., Τζούβελης Ι.2-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή25/11/1211:00Δημάκης Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Βασιλόπουλος Μ.0-5
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή25/11/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή25/11/1215:00Μανούχος Π., Μποβέρος Δ., Τσιατάς Μ.3-0
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/11/1215:00Θεοδώρου Α., Ελεφάντης Χ., Καψούρου Ε.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1210:00Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Βασιλόπουλος Μ.7-5
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή02/12/1215:00Τσατσούλη Β., Μαστορίκος Γ., Μπουγιώτης Ε.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1217:00Τσιτουρίδης Π., Τζούβελης Ι., Κατσώνας Χ.1-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/12/1217:30Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Νίκα Π.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/12/1211:00Καλαμαράς Ε., Κουτσούκος Γ., Μαστορίκος Γ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/12/1212:00Σκιαδάς Δ., Νίκα Π., Βασιλόπουλος Μ.10-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/12/1215:00Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή09/12/1215:00Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ., Καρύδας Ι.9-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/12/1218:00Τσακαγιάννης Σ., Τσιατάς Μ., Μαστορίκος Γ.1-6
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/12/1211:00Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Τζούβελης Ι.5-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή16/12/1211:00Μανούχος Π., Καρύδας Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/12/1215:00Κουτσούκος Γ., Παπαθανασίου Χ., Βασιλόπουλος Μ.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/01/1311:00Βλάχος Χ., Καρύδας Ι., Βασιλόπουλος Μ.7-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/01/1311:00Τσακαγιάννης Σ., Κορολής Β., Ψαθάς Δ.3-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΜΥΚΗΝΩΝΚυριακή13/01/1315:00Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Νίκα Π.4-0
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/01/1315:00Καλαμαράς Ε., Καρύδας Κ., Τσιατάς Μ.7-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/01/1311:00Μελέτης Α., Μαντάς Ι., Νίκα Π.8-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/01/1315:00Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ., Καρύδας Ι.1-4
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/01/1318:30Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Μποβέρος Δ.3-2
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/01/1318:30Tσοπουλίδης Π., Παπαθανασίου Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο26/01/1315:00Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α., Τσιατάς Μ.4-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο26/01/1315:30Πάνου Γ., Τσατσούλη Β., Πρασσάς Π.2-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή27/01/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μποβέρος Δ.0-5
ΑΡΓΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/01/1315:00Μανούχος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Ψαθάς Δ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/02/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Ελεφάντης Χ., Μπούκουρα Μ.0-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/02/1311:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/02/1315:00Μελέτης Α., Κορολής Β., Καψούρου Ε.3-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/02/1318:00Δημάκης Γ., Τζούβελης Ι., Μποβέρος Δ.4-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/02/1311:00Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Καρύδας Ι.0-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/02/1315:00Τσοπουλίδης Π., Πρασσάς Π., Παπαθανασίου Χ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή10/02/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή10/02/1315:00Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Μποβέρος Δ.1-4