Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Κατηγορία Α1


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο21/09/1316:30Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Φωτόπουλος Α.0-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο21/09/1316:30Ιωαννίδης Κ., Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β.4-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο21/09/1316:30Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/09/1316:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσώνας Χ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/09/1316:30Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/09/1316:30Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/09/1316:30Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Τσακαγιάννης Σ.4-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή22/09/1318:00Μακρής Α., Δαρσινός Δ., Βασιλόπουλος Μ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΤετάρτη25/09/1316:30Τσιτουρίδης Π., Δαρσινός Δ., Στατεράς Π.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη25/09/1316:30Ρατσιάτος Ν., Τσακαγιάννης Σ., Πρασσάς Π.0-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη25/09/1316:30Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Χαρλάς Σ.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΤετάρτη25/09/1316:30Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη25/09/1316:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη25/09/1316:30Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Τσατσούλη Β.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη25/09/1316:30Δημάκης Γ., Παπούλιας Κ., Κάτσουδας Π.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη25/09/1316:30Σκιαδάς Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Μυλωνόπουλος Ν.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο28/09/1316:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Φωτόπουλος Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο28/09/1316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/09/1316:00Κόλλιας Γ., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.1-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/09/1316:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή29/09/1316:00Ιωαννίδης Κ., Δαρσινός Δ., Αργυρόπουλος Α.2-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή29/09/1316:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Στατεράς Π.5-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή29/09/1316:00Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Μποβέρος Δ.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/09/1316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσακαγιάννης Σ., Βασιλόπουλος Μ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο05/10/1316:00Μανούχος Ε., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/10/1316:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/10/1316:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-4
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο05/10/1316:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)0-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/10/1316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Κατσώνας Χ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/10/1316:00Σκιαδάς Δ., Κάτσουδας Π., Μποβέρος Δ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή06/10/1316:00Ρατσιάτος Ν., Αλωνιστιώτης Δ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/10/1316:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Πρασσάς Π.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/10/1316:00Μανούχος Ε., Παπούλιας Κ., Κάτσουδας Π.4-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο12/10/1316:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/10/1316:00Μακρής Α., Δαρσινός Δ., Πρασσάς Π.0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/10/1316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Φωτόπουλος Α.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή13/10/1315:00Τσιτουρίδης Π., Αλωνιστιώτης Δ., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή13/10/1316:00Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Αλωνιστιώτης Δ.5-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/10/1316:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Πρασσάς Π.4-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη27/11/1315:00Ρατσιάτος Ν., Φωτόπουλος Α., Καραγεώργος Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο19/10/1316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσακαγιάννης Σ.4-3
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/10/1316:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Πρασσάς Π.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/10/1316:00Μανούχος Ε., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.2-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΚΙΟΥΣάββατο19/10/1316:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Μποβέρος Δ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο19/10/1316:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Δαρσινός Δ.3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/10/1316:00Μακρής Α., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/10/1316:00Ζώης Μ., Αλωνιστιώτης Δ., Τσακαγιάννης Σ.0-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/10/1316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.6-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/10/1316:00Κόλλιας Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο26/10/1316:00Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Βασιλόπουλος Μ.2-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/10/1316:00Ιωαννίδης Κ., Κατσώνας Χ., Καραγεώργος Α.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΣΠΕΤΣΕΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο26/10/1316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/10/1316:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Φωτόπουλος Α.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο26/10/1316:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/10/1315:00Ιωαννίδης Κ., Αργυρόπουλος Α., Αλωνιστιώτης Δ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/10/1315:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.3-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/11/1315:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.0-5
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο02/11/1315:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Αλωνιστιώτης Δ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/11/1315:00Κόλλιας Γ., Παπούλιας Κ., Αργύρης Ι.3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή03/11/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Φωτόπουλος Α.3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή03/11/1315:00Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Δ.0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/11/1315:00Καρακώστας Δ., Καραγεώργος Α., Πρασσάς Π.2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/11/1315:00Ζώης Μ., Αλωνιστιώτης Δ., Βασιλόπουλος Μ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/11/1315:15Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/11/1315:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Τσατσούλη Β.1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/11/1315:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.2-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Πρασσάς Π.2-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο09/11/1315:00Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Αλωνιστιώτης Δ.1-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή10/11/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.0-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή10/11/1315:00Μανούχος Ε., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο16/11/1315:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Δ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/11/1315:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.0-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο16/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Ψαθάς Δ.2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/11/1315:00Ιωαννίδης Κ., Αλωνιστιώτης Δ., Πρασσάς Π.2-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/11/1315:00Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Ψαθάς Δ.3-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή17/11/1315:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.4-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/11/1315:00Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Αργύρης Ι.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/11/1315:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/11/1315:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.1-5
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο23/11/1315:00Ιωαννίδης Κ., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.2-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Αλωνιστιώτης Δ., Κάτσουδας Π.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο23/11/1315:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Δ.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00Νενεκούμης Χ., Αλωνιστιώτης Δ., Αργυρόπουλος Α.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/11/1315:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή24/11/1315:00Σκιαδάς Δ., Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Μ.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο30/11/1315:00Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο30/11/1315:00Μακρής Α., Αλωνιστιώτης Δ., Αργύρης Ι.2-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο30/11/1315:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Κατσώνας Χ.1-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο30/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Κάτσουδας Π.1-4
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή01/12/1315:00Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Μυλωνόπουλος Ν.3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή01/12/1315:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Δαρσινός Δ.2-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/12/1315:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Φωτόπουλος Α.4-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη11/12/1315:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/12/1315:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Δαρσινός Δ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/12/1315:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Φωτόπουλος Α.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο07/12/1315:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Βασιλόπουλος Μ.4-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο07/12/1315:00Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Πρασσάς Π.5-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο07/12/1316:00Ιωαννίδης Κ., Αργύρης Ι., Αλωνιστιώτης Δ.2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή08/12/1315:00Τσιτουρίδης Π., Αλωνιστιώτης Δ., Πρασσάς Π.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00Ιωαννίδης Κ., Αργυρόπουλος Α., Φωτόπουλος Α.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή08/12/1315:00Μακρής Α., Κάτσουδας Π., Βασιλόπουλος Μ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο14/12/1315:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Καραγεώργος Α.3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/12/1315:00Ρατσιάτος Ν., Αλωνιστιώτης Δ., Κάτσουδας Π.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο14/12/1315:00Τσιτουρίδης Π., Πρασσάς Π., Δαρσινός Δ.0-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/12/1315:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Φωτόπουλος Α.4-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/12/1315:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/12/1315:00Μακρής Α., Κάτσουδας Π., Παπούλιας Κ.4-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή15/12/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Αλωνιστιώτης Δ.2-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/12/1315:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι.3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο21/12/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Αργύρης Ι.2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/12/1315:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Χαρλάς Σ.2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή22/12/1315:00Ιωαννίδης Κ., Βλάχος Χ., Βασιλόπουλος Μ.4-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/12/1315:00Μανούχος Ε., Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π.0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/12/1315:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Χειβιδόπουλος Β.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/12/1315:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Τσακαγιάννης Σ.5-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή22/12/1315:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν.1-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/12/1315:00Μακρής Α., Αλωνιστιώτης Δ., Παπούλιας Κ.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο04/01/1415:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι.0-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο04/01/1415:00Ρατσιάτος Ν., Κάτσουδας Π., Φωτόπουλος Α.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο04/01/1415:00Μακρής Α., Αργυρόπουλος Α., Πρασσάς Π.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/01/1415:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/01/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.1-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή05/01/1415:00Ιωαννίδης Κ., Καραγεώργος Α., Δαρσινός Δ.1-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/01/1415:00Ζώης Μ., Αλωνιστιώτης Δ., Παπούλιας Κ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή05/01/1415:00Νενεκούμης Χ., Τσακαγιάννης Σ., Μυλωνόπουλος Ν.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη22/01/1415:00Σκιαδάς Δ., Πρασσάς Π., Δρούζας Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη22/01/1415:00Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη22/01/1415:00Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Νώτης Χ.4-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη22/01/1415:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη22/01/1415:00Νενεκούμης Χ., Αλωνιστιώτης Δ., Στατεράς Π.4-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη22/01/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.2-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη22/01/1415:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Κατσώνας Χ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΤετάρτη22/01/1415:00Βλάχος Χ., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο11/01/1415:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Πρασσάς Π.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο11/01/1415:00Σκιαδάς Δ., Δαρσινός Δ., Καρακώστας Δ.1-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο11/01/1415:00Κόλλιας Γ., Τσακαγιάννης Σ., Αργυρόπουλος Α.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο11/01/1415:00Ρατσιάτος Ν., Αλωνιστιώτης Δ., Μυλωνόπουλος Ν.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπούλιας Κ., Φωτόπουλος Α.0-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/01/1415:00Μακρής Α., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.0-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Φωτόπουλος Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/01/1415:15Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/01/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Αργυρόπουλος Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/01/1415:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Φωτόπουλος Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο18/01/1415:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο18/01/1415:00Κόλλιας Γ., Βλάχος Χ., Πρασσάς Π.1-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/01/1415:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.1-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/01/1415:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Αλωνιστιώτης Δ.3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/01/1415:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Βασιλόπουλος Μ.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/01/1415:00Σκιαδάς Δ., Κατσώνας Χ., Ψαθάς Δ.0-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο25/01/1415:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι.5-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο25/01/1415:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.7-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/01/1415:00Κόλλιας Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο25/01/1415:00Σκιαδάς Δ., Βασιλόπουλος Μ., Καψούρου Ε.1-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/01/1415:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Δημάκης Γ.2-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Πρασσάς Π.3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00Μακρής Α., Αλωνιστιώτης Δ., Τσατσούλης Ι.1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/01/1415:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Φωτόπουλος Α.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο01/02/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.0-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/02/1415:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/02/1415:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Καψούρου Ε.4-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/02/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Αργύρης Ι.0-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή02/02/1415:00Μανούχος Ε., Βασιλόπουλος Μ., Φωτόπουλος Α.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/02/1415:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Αργυρόπουλος Α.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/02/1415:00Ιωαννίδης Κ., Λέκκας Χ., Βαρελά Β.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή02/02/1415:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο08/02/1415:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο08/02/1415:00Κόλλιας Γ., Κάτσουδας Π., Δαρσινός Δ.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/02/1415:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Βασιλόπουλος Μ.3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Κάτσουδας Π.1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΕΘΑΝΑΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/02/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Καψούρου Ε.6-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.0-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/02/1415:00Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Νώτης Χ.5-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/02/1415:00Ρατσιάτος Ν., Δρούζας Α., Βαρελά Β.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο15/02/1415:00Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Νώτης Χ.3-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο15/02/1415:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.0-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/02/1415:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.0-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή16/02/1415:00Ρατσιάτος Ν., Κατσώνας Χ., Καψούρου Ε.0-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή16/02/1415:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Πρασσάς Π.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/02/1415:00Μακρής Α., Τσατσούλης Ι., Καραγεώργος Α.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή16/02/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Φωτόπουλος Α., Λέκκας Χ.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο22/02/1415:30Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Φωτόπουλος Α.3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο22/02/1415:30Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/02/1416:00Ρατσιάτος Ν., Δρούζας Α., Βασιλόπουλος Μ.4-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή23/02/1415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.2-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή23/02/1415:30Μακρής Α., Ψαθάς Δ., Κατσώνας Χ.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/02/1415:30Βλάχος Χ., Αργυρόπουλος Α., Λέκκας Χ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/02/1415:30Ζώης Μ., Καψούρου Ε., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη05/03/1415:30Σκιαδάς Δ., Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π.6-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο08/03/1415:30Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/03/1415:30Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Σκιαδάς Δ.4-6
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/03/1415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.4-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο08/03/1415:30Κόλλιας Γ., Καψούρου Ε., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο08/03/1415:30Μακρής Α., Πρασσάς Π., Δρούζας Α.2-4
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο08/03/1415:30Βλάχος Χ., Χειβιδόπουλος Β., Ψαθάς Δ.2-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο08/03/1415:30Ζώης Μ., Φωτόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/03/1415:30Μανούχος Ε., Μποβέρος Δ., Βασιλόπουλος Μ.0-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή16/03/1415:30Μακρής Α., Δημάκης Χ., Βασιλόπουλος Μ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή16/03/1415:30Ιωαννίδης Κ., Αργυρόπουλος Α., Καρακώστας Δ.3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή16/03/1415:30Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Στατεράς Π.3-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/03/1415:30Νενεκούμης Χ., Κατσώνας Χ., Πρασσάς Π.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/03/1415:30Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Δρούζας Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/03/1415:30Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ., Μπούκουρα Μ.1-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή16/03/1415:30Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.5-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/03/1415:30Φωτόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ., Νώτης Χ.7-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/03/1415:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.2-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο22/03/1415:00Ιωαννίδης Κ., Κατσώνας Χ., Κάτσουδας Π.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο22/03/1415:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Βασιλόπουλος Μ.4-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο22/03/1415:30Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο22/03/1415:30Σκιαδάς Δ., Αποστολόπουλος Δ., Θεοδώρου Α.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο22/03/1415:30Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Νώτης Χ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/03/1415:30Βλάχος Χ., Κουτσούκος Γ., Ψαθάς Δ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο22/03/1415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Πρασσάς Π., Σταυρόπουλος Θ.5-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο29/03/1416:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Σταυρόπουλος Θ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο29/03/1416:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπούκουρα Μ.2-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/03/1416:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Καψούρου Ε.1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή30/03/1416:30Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Δημάκης Χ.0-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή30/03/1416:30Μακρής Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μελέτης Α.0-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή30/03/1416:30Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.1-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή30/03/1416:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Χειβιδόπουλος Β.4-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή30/03/1416:30Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π., Παπούλιας Κ.3-0 α.α.


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο05/04/1417:00Ζώης Μ., Γιώτης Χ., Μπούκουρα Μ.3-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο05/04/1417:00Φωτόπουλος Α., Αποστολόπουλος Δ., Σταυρόπουλος Θ.3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο05/04/1417:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/04/1417:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.3-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/04/1417:00Κάτσουδας Π., Βασιλόπουλος Μ., Πρασσάς Π.2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή06/04/1417:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κουτσούκος Γ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/04/1417:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.3-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή06/04/1417:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καρακώστας Δ., Γιώτης Χ.1-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/04/1417:00Σκιαδάς Δ., Νενεκούμης Χ., Ψαθάς Δ.2-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή13/04/1417:00Κόλλιας Γ., Κάτσουδας Π., Νώτης Χ.2-5
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/04/1417:00Φωτόπουλος Α., Στατεράς Π., Καραγεώργος Α.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή13/04/1417:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Τσατσούλη Β.2-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/04/1417:00Μανούχος Ε., Καψούρου Ε., Αργυρόπουλος Α.6-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη16/04/1417:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Βαρελά Β.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη16/04/1417:00Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ.5-0