Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Κατηγορία Α2 1ος Όμιλος

<< ΚΑΤΑΤΑΞΗ A2 - ΘΕΣΕΙΣ 1 - 4
Κατηγορία Α2 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/10/1316:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Ψαθάς Δ.3-3
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο12/10/1316:00Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.2-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/10/1310:30Δημάκης Γ., Ψαθάς Δ., Τσιλογιάννη Α.1-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή13/10/1315:30Βλάχος Χ., Κορολής Β., Ελεφάντης Χ.1-1
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο19/10/1316:00Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/10/1311:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Μπούκουρα Μ.3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/10/1316:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/10/1316:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Πρασσάς Π.2-0
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/10/1316:00Νενεκούμης Χ., Ελεφάντης Χ., Καψούρου Ε.1-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο26/10/1316:00Βλάχος Χ., Μπούκουρα Μ., Γιώτης Χ.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/10/1315:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Τσιλογιάννη Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/10/1315:00Βλάχος Χ., Χριστόπουλος Ε., Γιώτης Χ.3-2
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/11/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Φωτόπουλος Α., Κουτσούκος Γ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/11/1311:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μποβέρος Δ.6-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή03/11/1312:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Τσακαγιάννης Σ.3-0 α.α.
Ρεπό: Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/11/1315:00Βλάχος Χ., Παπούλιας Κ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/11/1311:15Βλάχος Χ., Αργυρόπουλος Α., Καψούρου Ε.1-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή10/11/1315:00Καρακώστας Δ., Κορολής Β., Παπαγεωργόπουλος Θ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/11/1315:00Νενεκούμης Χ., Μποβέρος Δ., Καψούρου Ε.2-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο16/11/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Μ.3-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο16/11/1315:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Φωτόπουλος Α.3-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή17/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Βασιλόπουλος Μ.1-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή17/11/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Δαρσινός Δ., Δαρσινός Γ.3-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή24/11/1315:00Βλάχος Χ., Στατεράς Π., Στατεράς Π.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/11/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δαρσινός Δ., Μποβέρος Δ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/11/1318:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Γιώτης Χ.0-3
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο30/11/1315:00Σκιαδάς Δ., Πρασσάς Π., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/12/1315:00Δημάκης Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Καψούρου Ε.0-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/12/1315:00Σκιαδάς Δ., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Γ.1-5
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο21/12/1315:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Τσιλογιάννη Α.1-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/12/1311:30Ζώης Μ., Νώτης Χ., Καψούρου Ε.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Χριστόπουλος Ε.2-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/12/1315:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Ελεφάντης Χ.2-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή08/12/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
Ρεπό: ΛΕΥΚΑΚΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΤΟΛΟΥΣάββατο14/12/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ., Μποβέρος Δ.2-0
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/12/1311:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Αργυρόπουλος Α.1-4
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή15/12/1315:00Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Τσατσούλης Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/12/1315:00Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Βαρελά Β.3-3
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο11/01/1415:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Καψούρου Ε.2-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00Δημάκης Γ., Μποβέρος Δ., Μπούκουρα Μ.2-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/01/1415:00Βλάχος Χ., Ψαθάς Δ., Βασιλόπουλος Μ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00Δημάκης Γ., Τσακαγιάννης Σ., Βασιλόπουλος Μ.2-1
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/01/1412:00Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β., Τσιλογιάννη Α.0-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/01/1414:00Χειβιδόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Γιώτης Χ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή19/01/1415:00Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Στατεράς Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/01/1418:15Κάτσουδας Π., Βλάχος Χ., Τσιλιμίγκρας Κ.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/01/1411:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.2-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/01/1411:00Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Νώτης Χ.2-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/01/1412:00Τσιτουρίδης Π., Καραμάνος Α., Βαρελά Β.1-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.0-2
Ρεπό: Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο01/02/1415:00Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Ψαθάς Δ.3-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο01/02/1415:00Καρακώστας Δ., Νώτης Χ., Γιώτης Χ.2-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/02/1415:30Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β., Πλιάγκας Θ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/02/1411:00Κατσώνας Χ., Λέκκας Χ., Βασιλόπουλος Μ.3-4
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/02/1415:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/02/1410:30Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Καραμάνος Α.1-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή16/02/1415:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Μποβέρος Δ.0-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή16/02/1415:00Ζώης Μ., Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο22/02/1415:30Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.0-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο22/02/1415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Τσατσούλης Ι.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/02/1412:00Νενεκούμης Χ., Δημάκης Χ., Αποστολόπουλος Δ.2-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/02/1415:30Χαρλάς Σ., Φωτόπουλος Α., Δαρσινός Γ.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο08/03/1415:00Κατσώνας Χ., Γιώτης Χ., Σταυρόπουλος Θ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο08/03/1415:30Νενεκούμης Χ., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή09/03/1411:30Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καψούρου Ε.1-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή09/03/1411:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βασιλόπουλος Μ.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο15/03/1415:30Κάτσουδας Π., Γιώτης Χ., Πρέσβελου Γ.1-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο15/03/1415:30Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μελέτης Α.4-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/03/1412:00Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή16/03/1415:30Χειβιδόπουλος Β., Μποβέρος Δ., Καραμάνος Α.2-0
Ρεπό: ΛΕΥΚΑΚΙΑ