Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/09/1416:30Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Πρέσβελου Γ.3-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο20/09/1416:30Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.1-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/09/1416:30Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλης Ι.2-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή21/09/1416:30Νώτης Χ., Γιώτης Χ., Γκουριώτης Κ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή21/09/1416:30Μανούχος Ε., Καρακώστας Δ., Καψούρου Ε.3-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/09/1416:30Τσιτουρίδης Π., Πρασσάς Π., Θεοδώρου Α.2-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή21/09/1416:30Νενεκούμης Χ., Κατσώνας Χ., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΕΘΑΝΑΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή21/09/1416:30Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Δρούζας Α.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο27/09/1416:30Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Θεοδώρου Α.1-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011Ν.ΚΙΟΥΣάββατο27/09/1416:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Τσατσούλης Ι.0-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/09/1416:30Σκιαδάς Δ., Δρούζας Α., Μπούκουρα Μ.1-5
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή28/09/1416:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Δρούζας Α.4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/09/1416:30Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.4-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή28/09/1416:30Σκιαδάς Δ., Ψαθάς Δ., Καψούρου Ε.1-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/09/1416:30Τσιτουρίδης Π., Πρασσάς Π., Τσατσούλη Β.6-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή28/09/1416:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη08/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη08/10/1416:00Σκιαδάς Δ., Ψαθάς Δ., Τσατσούλη Β.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΤετάρτη08/10/1416:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Τσατσούλης Ι.3-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη08/10/1416:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη08/10/1416:00Ιωαννίδης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Σταυρόπουλος Θ.6-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη08/10/1416:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Ζώης Μ.0-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη08/10/1416:00Μανούχος Ε., Πρασσάς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη08/10/1416:00Νώτης Χ., Γιώτης Χ., Μπούκουρα Μ.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/10/1415:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν.5-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/10/1416:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή12/10/1416:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλης Ι., Δρούζας Α.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/10/1416:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Νώτης Χ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/10/1416:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Γιώτης Χ.0-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή12/10/1416:00Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ., Βλάχος Χ.3-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή12/10/1416:00Σκιαδάς Δ., Πρασσάς Π., Καψούρου Ε.0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/10/1416:00Ιωαννίδης Κ., Αργύρης Ι., Λυκομήτρος Ε.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/10/1416:00Νενεκούμης Χ., Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/10/1416:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.1-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/10/1416:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β.3-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/10/1416:05Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Σταυρόπουλος Θ.1-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Ιωαννίδης Κ., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/10/1416:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή19/10/1416:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δρούζας Α.6-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Τσατσούλης Ι.6-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Τσατσούλης Ι.3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Νενεκούμης Χ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή26/10/1415:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/10/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Σταυρόπουλος Θ., Καψούρου Ε.3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/10/1415:00Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Τσατσούλη Β.3-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/10/1415:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή26/10/1415:00Τσιτουρίδης Π., Δρούζας Α., Νώτης Χ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/11/1415:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μπούκουρα Μ.1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/11/1415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.5-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή02/11/1415:00Σκιαδάς Δ., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.2-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00Τσιτουρίδης Π., Νώτης Χ., Γιώτης Χ.2-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή02/11/1415:00Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Λυκομήτρος Ε.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο08/11/1415:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο08/11/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Καψούρου Ε.3-4
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο08/11/1415:00Μανούχος Ε., Γιώτης Χ., Νίκα Π.5-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο08/11/1415:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Τσιλογιάννη Α.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο08/11/1415:00Ρατσιάτος Ν., Δρούζας Α., Μπούκουρα Μ.1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/11/1415:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β.4-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/11/1415:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Μπούκουρα Μ.1-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/11/1415:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/11/1415:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Γιώτης Χ.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.1-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλης Ι., Καπετάνιος Αθ. Π.0-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Καψούρου Ε.2-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή16/11/1415:00Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/11/1415:00Νώτης Χ., Δρούζας Α., Τσιλογιάννη Α.3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/11/1415:00Ρατσιάτος Ν., Σταυρόπουλος Θ., Βαρελά Β.6-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/11/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο22/11/1415:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Βαρελά Β.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/11/1415:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.2-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο22/11/1415:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Καψούρου Ε.2-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή23/11/1415:00Ρατσιάτος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-4
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/11/1415:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή23/11/1415:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή23/11/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/11/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Βαρελά Β., Γκουριώτης Κ.0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο29/11/1415:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Νενεκούμης Χ.0-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο29/11/1415:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή30/11/1415:00Μανούχος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π., Λυκομήτρος Ε.3-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή30/11/1415:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή30/11/1415:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Καραγεώργος Α.8-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή30/11/1415:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δημάκης Γ.3-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή30/11/1415:00Κατσώνας Χ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.6-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο06/12/1415:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο06/12/1415:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο06/12/1415:00Μανούχος Ε., Μπούκουρα Μ., Πρέσβελου Γ.3-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο06/12/1415:00Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Γιώτης Χ.0-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο06/12/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρασσάς Π., Δρούζας Α.0-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή07/12/1415:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Δρούζας Α.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή07/12/1415:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή07/12/1415:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Λυκομήτρος Ε.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο13/12/1415:00Ρατσιάτος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ., Γιώτης Χ.1-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο13/12/1415:00Νώτης Χ., Βαρελά Β., Νενεκούμης Χ.2-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/12/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Δρούζας Α.4-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο13/12/1415:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/12/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή14/12/1415:00Κόλλιας Γ., Πρασσάς Π., Καραγεώργος Α.0-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή14/12/1415:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Γιώτης Χ.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/12/1415:00Τσιτουρίδης Π., Μπούκουρα Μ., Λυκομήτρος Ε.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο20/12/1415:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Τσατσούλη Β.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο20/12/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/12/1415:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/12/1415:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/12/1415:00Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή21/12/1415:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Τσατσούλης Ι.0-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/12/1415:00Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/12/1415:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Ψαθάς Δ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/01/1515:00Ιωαννίδης Κ., Αργύρης Ι., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/01/1515:00Μακρής Α., Βασιλόπουλος Μ., Τσιλογιάννη Α.2-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή04/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Βασιλόπουλος Μ., Μπούκουρα Μ.2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/01/1515:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Δρούζας Α.1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή04/01/1515:00Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καψούρου Ε.1-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/01/1515:00Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ., Αργύρης Ι.0-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/01/1515:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α.5-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/01/1515:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/01/1515:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο10/01/1515:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Δημάκης Γ.2-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/01/1515:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Πρασσάς Π.2-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Δρούζας Α.1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/01/1515:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Καπετάνιος Αθ. Π.2-5
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/01/1515:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ., Βαρελά Β.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/01/1515:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Καψούρου Ε.3-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΣΠΕΤΣΕΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή11/01/1515:00Μακρής Α., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης Γ.2-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο17/01/1515:00Μακρής Α., Δρούζας Α., Γκουριώτης Κ.0-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.2-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Λυκομήτρος Ε.0-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/01/1518:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.5-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/01/1515:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Καψούρου Ε.2-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/01/1515:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β.1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/01/1515:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Βαρελά Β.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη21/01/1515:00Ψαθάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.1-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/01/1515:00Νώτης Χ., Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη21/01/1515:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Γκουριώτης Κ.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΤετάρτη21/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δρούζας Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-5
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη21/01/1515:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.5-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη21/01/1515:00Σκιαδάς Δ., Πρασσάς Π., Πρέσβελου Γ.0-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη21/01/1515:00Τσιτουρίδης Π., Βλάχος Χ., Αργύρης Ι.0-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη28/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο24/01/1512:45Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Δημάκης Γ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/01/1515:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο24/01/1515:00Ιωαννίδης Κ., Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε.2-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο24/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Βλάχος Χ., Τσατσούλη Β.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο24/01/1515:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/01/1515:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Δρούζας Α.0-4
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο24/01/1515:00Νώτης Χ., Πρασσάς Π., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο24/01/1515:30Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Μπούκουρα Μ.3-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο31/01/1515:00Μακρής Α., Δρούζας Α., Καψούρου Ε.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο31/01/1515:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α.1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο31/01/1515:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π.3-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο31/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/02/1515:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή01/02/1515:00Τσιτουρίδης Π., Πρασσάς Π., Θανασουλας θ.0-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή01/02/1515:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/02/1515:30Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/02/1514:30Μανούχος Ε., Δρούζας Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-3
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Γκουριώτης Κ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/02/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π.3-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Δρούζας Α.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή08/02/1515:00Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00Βάτσιος Α., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/02/1516:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.3-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καψούρου Ε., Κατσώνας Χ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο14/02/1515:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε.2-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00Κόλλιας Γ., Δρούζας Α., Τσατσούλη Β.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/02/1515:00Μακρής Α., Δρούζας Α., Μπούκουρα Μ.3-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/02/1515:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/02/1515:00Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Πρέσβελου Γ.1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/02/1515:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.3-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/02/1515:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.0-6


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο21/02/1513:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/02/1513:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/02/1515:15Ζώης Μ., Βαρελά Β., Κουτσούκος Γ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/02/1515:15Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο21/02/1515:15Ψαθάς Δ., Δρούζας Α., Στατεράς Π.1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο21/02/1515:15Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Σκιαδάς Δ.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/02/1515:45Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/02/1516:30Μακρής Α., Κατσώνας Χ., Βλάχος Χ.5-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο28/02/1515:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο28/02/1515:30Μανούχος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.4-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο28/02/1515:30Νώτης Χ., Καραγεώργος Α., Δημάκης Γ.4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο28/02/1515:30Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Καψούρου Ε.7-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή01/03/1515:30Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.2-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή01/03/1515:30Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/03/1515:30Ιωαννίδης Κ., Δρούζας Α., Γιώτης Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/03/1515:30Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.0-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/03/1515:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Καψούρου Ε.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο07/03/1515:30Μανούχος Ε., Πρασσάς Π., Βλάχος Χ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.7-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Λέκκας Χ.6-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή08/03/1515:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.3-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή08/03/1515:30Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε.0-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Δρούζας Α.3-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/03/1513:15Τσιτουρίδης Π., Γιώτης Χ., Στατεράς Π.0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/03/1515:30Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Δημάκης Γ.2-5
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/03/1515:30Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Πρασσάς Π.3-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο14/03/1515:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο14/03/1515:30Μακρής Α., Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο14/03/1516:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο14/03/1516:00Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Λέκκας Χ.6-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/03/1516:00Νώτης Χ., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ.0-4


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30Ρατσιάτος Ν., Δρούζας Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/03/1515:30Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μπούκουρα Μ.0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/03/1515:30Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.4-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/03/1515:30Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Γκουριώτης Κ.2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/03/1515:30Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Λέκκας Χ.0-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή22/03/1515:30Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/03/1515:30Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο28/03/1515:30Ζώης Μ., Γιώτης Χ., Δημάκης Γ.6-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο28/03/1515:30Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο28/03/1515:30Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.0-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο28/03/1515:30Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Καψούρου Ε.0-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/03/1515:30Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β.1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή29/03/1511:30Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/03/1516:30Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή29/03/1516:30Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.2-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο04/04/1517:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Πρασσάς Π.1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/04/1517:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη08/04/1517:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Πρασσάς Π.5-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/04/1517:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Πρέσβελου Γ.6-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/04/1517:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο25/04/1517:00Πρασσάς Π., Γιώτης Χ., Μαντάς Ι.4-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή26/04/1517:00Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Καψούρου Ε.1-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/04/1517:00Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Δρούζας Α.4-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/04/1517:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Βαρελά Β.1-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/04/1517:00Ρατσιάτος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ., Θεοδώρου Α.3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/04/1517:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.3-5
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο18/04/1517:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.0-5
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/04/1517:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Καψούρου Ε.4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/04/1517:00Σκιαδάς Δ., Νενεκούμης Χ., Βλάχος Χ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/04/1517:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.2-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΤρίτη21/04/1517:30Ψαθάς Δ., Δρούζας Α., Πρασσάς Π.3-1