Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α1 Κατηγορία

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ 2015-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο26/09/1516:30Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/09/1516:30Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Βαρελά Β.3-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο26/09/1516:30Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Τσιλογιάννη Α.4-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/09/1516:30Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/09/1516:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.2-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/09/1516:30Τσιτουρίδης Π., Καψούρου Ε., Λέκκας Χ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/09/1516:30Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Θεοδώρου Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/09/1516:30Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Σκιαδάς Δ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/10/1516:30Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή04/10/1516:30Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Γκουριώτης Κ.1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/10/1516:30Δρούζας Χ., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι.1-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή04/10/1516:30Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Βλάχος Χ.0-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/10/1516:30Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Στατεράς Π.2-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/10/1516:30Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Καψούρου Ε.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή04/10/1516:30Τσιτουρίδης Π., Βαρελά Β., Κάτσουδας Π.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/10/1516:30Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Τσιλογιάννη Α.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη07/10/1516:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Μπούκουρα Μ.0-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη07/10/1516:00Ψαθάς Δ., Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ.2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη07/10/1516:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΤετάρτη07/10/1516:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι.2-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη07/10/1516:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Πρέσβελου Γ.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη07/10/1516:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη07/10/1516:00Ρατσιάτος Ν., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη07/10/1516:00Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Καψούρου Ε.8-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο10/10/1516:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/10/1516:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο10/10/1516:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Καψούρου Ε.1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011Ν.ΚΙΟΥΚυριακή11/10/1514:00Μακρής Α., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π.1-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή11/10/1516:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/10/1516:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/10/1516:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Λέκκας Χ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΔευτέρα12/10/1516:30Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Σκιαδάς Δ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/10/1516:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/10/1516:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/10/1516:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Βαρελά Β.1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/10/1516:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/10/1516:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/10/1516:00Μακρής Α., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή18/10/1516:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/10/1516:00Νώτης Χ., Αποστολόπουλος Δ., Πρέσβελου Γ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/10/1516:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο24/10/1516:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β.2-3
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο24/10/1516:00Ρατσιάτος Ν., Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ.1-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή25/10/1515:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Μπούκουρα Μ.3-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή25/10/1515:00Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/10/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ψαθάς Δ., Λυκομήτρος Ε.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/10/1515:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Κάτσουδας Π.4-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή25/10/1515:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο31/10/1515:00Νώτης Χ., Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ.3-3
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο31/10/1515:00Μακρής Α., Βλάχος Χ., Μπούκουρα Μ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο31/10/1515:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσιλογιάννη Α.2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο31/10/1515:00Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Ψαθάς Δ.0-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή01/11/1515:00Δρούζας Χ., Νενεκούμης Χ., Κάτσουδας Π.4-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/11/1515:00Τσιτουρίδης Π., Θεοδώρου Α., Καψούρου Ε.1-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή01/11/1515:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή01/11/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/11/1515:00Δρούζας Χ., Ψαθάς Δ., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο07/11/1515:00Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Βλάχος Χ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή08/11/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.3-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/11/1515:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καψούρου Ε.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/11/1515:00Τριαντάφυλλος Σ., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/11/1515:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Πρέσβελου Γ.3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/11/1515:00Μακρής Α., Βαρελά Β., Βλάχος Χ.1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή08/11/1515:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/11/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α.3-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο14/11/1515:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-5
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο14/11/1515:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Ψαθάς Δ.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή15/11/1515:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Θεοδώρου Α.0-5
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/11/1515:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Τσατσούλη Β.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή15/11/1515:00Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.0-6
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/11/1515:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.4-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή15/11/1515:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο21/11/1515:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/11/1515:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.3-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο21/11/1515:00Τσιτουρίδης Π., Βλάχος Χ., Δημάκης Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/11/1515:00Μακρής Α., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/11/1515:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Γκουριώτης Κ.3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/11/1515:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/11/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Θεοδώρου Α.5-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/11/1515:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο28/11/1515:00Δρούζας Χ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.0-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο28/11/1515:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/11/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.0-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή29/11/1515:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή29/11/1515:00Ρατσιάτος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/11/1515:00Μακρής Α., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΣΠΕΤΣΕΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή29/11/1515:00Δρούζας Χ., Βλάχος Χ., Στατεράς Π.3-4
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή29/11/1515:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ.0-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο05/12/1515:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/12/1515:00Ρατσιάτος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/12/1513:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Κάτσουδας Π.5-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/12/1515:00Μακρής Α., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.2-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/12/1515:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Πρέσβελου Γ.2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή06/12/1515:00Ρατσιάτος Ν., Βλάχος Χ., Αργύρης Ι.2-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή06/12/1515:00Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπούκουρα Μ.1-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/12/1515:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Σκιαδάς Δ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο12/12/1515:00Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/12/1514:45Ρατσιάτος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή13/12/1515:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00Δρούζας Χ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή13/12/1515:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Γκουριώτης Κ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/12/1515:00Μακρής Α., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.1-0
ΜΕΘΑΝΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή13/12/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Βλάχος Χ.3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Πρέσβελου Γ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/12/1515:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.4-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο19/12/1515:00Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.3-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο19/12/1515:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.1-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/12/1515:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε.0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή20/12/1515:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.6-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/12/1515:00Τσιτουρίδης Π., Λέκκας Χ., Τσιλογιάννη Α.1-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/12/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ψαθάς Δ., Αργυρόπουλος Α.0-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή20/12/1515:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Μπούκουρα Μ.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Γκουριώτης Κ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο02/01/1615:00Νώτης Χ., Βλάχος Χ., Βαρελά Β.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/01/1615:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Πρασσάς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/01/1615:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/01/1615:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή03/01/1615:00Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Λυκομήτρος Ε.6-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/01/1615:00Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή10/01/1615:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Λέκκας Χ.0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή10/01/1615:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.1-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/01/1615:00Δρούζας Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/01/1615:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Θεοδώρου Α.1-4
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή10/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.1-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή10/01/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Βλάχος Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Πρασσάς Π., Λυκομήτρος Ε.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο16/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Λέκκας Χ., Πρέσβελου Γ.4-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/01/1615:00Ρατσιάτος Ν., Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/01/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κάτσουδας Π.2-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ.2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή17/01/1615:00Νώτης Χ., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/01/1615:00Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/01/1615:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή17/01/1615:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη20/01/1615:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.4-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΤετάρτη20/01/1615:00Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ., Στατεράς Π.1-5
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη20/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΤετάρτη20/01/1615:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-6
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΤετάρτη20/01/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΤετάρτη20/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη20/01/1615:00Μανούχος Ε., Πρασσάς Π., Βαρελά Β.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη03/02/1615:15Ρατσιάτος Ν., Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ.0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο23/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Μπούκουρα Μ., Δημάκης Γ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο23/01/1615:00Μακρής Α., Πρασσάς Π., Βαρελά Β.7-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/01/1615:00Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Κατσώνας Χ.0-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή24/01/1615:00Ζώης Μ., Βλάχος Χ., Παρασκευόπουλος Γ.6-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή24/01/1615:00Κόλλιας Γ., Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ.2-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή24/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π.1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη24/02/1616:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Ψαθάς Δ.0-3 α.α.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο30/01/1615:00Νώτης Χ., Τσατσούλη Β., Πρέσβελου Γ.0-5
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή31/01/1615:00Ψαθάς Δ., Κάτσουδας Π., Βαρελά Β.1-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/01/1615:00Διαμαντόπουλος Α., Καματάκης Ν., Μηριούνης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή31/01/1615:00Νενεκούμης Χ., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή31/01/1615:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/01/1615:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή31/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Γκουριώτης Κ.2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή31/01/1615:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Αποστολόπουλος Δ.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο06/02/1615:15Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Πρασσάς Π.0-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο06/02/1615:15Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.0-5
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο06/02/1615:15Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο06/02/1615:15Μακρής Α., Λέκκας Χ., Βαρελά Β.5-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/02/1615:15Τσιτουρίδης Π., Βλάχος Χ., Πρέσβελου Γ.2-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο06/02/1615:15Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή07/02/1615:15Καπετάνιος Αθ. Π., Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ.1-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή07/02/1615:15Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο13/02/1615:30Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.3-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/02/1615:30Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/02/1615:30Δημητρόπουλος Σ., Φαρμάκης Κ., Κρέτσιμος Γ.2-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή14/02/1615:30Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή14/02/1615:30Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Λέκκας Χ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/02/1615:30Δρούζας Χ., Κάτσουδας Π., Γκουριώτης Κ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/02/1615:30Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/02/1615:30Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Βλάχος Χ.1-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/02/1615:30Μανούχος Ε., Πρασσάς Π., Μπούκουρα Μ.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/02/1615:15Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.1-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/02/1615:30Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/02/1615:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.0-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή21/02/1615:30Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.1-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΓΑΛΑΤΑΚυριακή21/02/1615:30Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή21/02/1615:30Μακρής Α., Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/02/1615:30Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Γκουριώτης Κ.2-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο27/02/1615:30Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/02/1615:30Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο27/02/1615:30Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.4-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/02/1615:30Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Λέκκας Χ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/02/1615:30Μακρής Α., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/02/1615:30Ρατσιάτος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Κάτσουδας Π.2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή28/02/1615:30Τσιτουρίδης Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπούκουρα Μ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή28/02/1615:30Καπετάνιος Αθ. Π., Καραγεώργος Α., Ψαθάς Δ.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο05/03/1616:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Λέκκας Χ.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο05/03/1616:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Πρέσβελου Γ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/03/1616:00Μακρής Α., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.1-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο05/03/1616:00Δρούζας Χ., Καραγεώργος Α., Βλάχος Χ.0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/03/1616:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο05/03/1616:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.1-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή06/03/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Γκουριώτης Κ.0-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή06/03/1616:30Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/03/1616:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Γκουριώτης Κ.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο12/03/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Θεοδώρου Α., Πρέσβελου Γ.1-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/03/1616:00Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/03/1616:00Γκάμαρης Α., Αργυρός Π., Λυμπερόπουλος Δ.0-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΕΘΑΝΑΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο12/03/1616:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Λέκκας Χ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο12/03/1616:00Τσιτουρίδης Π., Βαρελά Β., Αποστολόπουλος Δ.3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο12/03/1616:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Κορολής Β.9-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/03/1616:00Βεργέτης Χ., Χαραλαμπόπουλος Α., Τριανταφύλλου Κ.1-3


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/03/1616:00Μακρής Α., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.4-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο19/03/1616:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο19/03/1616:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Ψαθάς Δ.4-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο19/03/1616:00Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Πρασσάς Π.5-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο19/03/1616:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/03/1616:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Δημάκης Γ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/03/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/03/1616:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Τσιλογιάννη Α.4-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/03/1616:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.3-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/03/1616:00Μακρής Α., Λυκομήτρος Ε., Τσατσούλη Β.4-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/03/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α.1-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή27/03/1617:00Δρούζας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.3-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/03/1617:00Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-5
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/03/1617:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Δημάκης Γ.4-5
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/03/1617:00Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ.1-4
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή27/03/1617:00Μακρής Α., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.0-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/04/1617:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο02/04/1617:00Μακρής Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/04/1617:00Βεργέτης Χ., Χαραλαμπόπουλος Α., Νίκα Ι.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο02/04/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Δημάκης Γ.4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο02/04/1617:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Βλάχος Χ.6-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/04/1617:00Ρατσιάτος Ν., Πρασσάς Π., Πρέσβελου Γ.2-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο02/04/1617:00Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.8-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/04/1617:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.0-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο09/04/1617:00Ζώης Μ., Πρέσβελου Γ., Σκιαδάς Δ.6-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/04/1617:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.2-6
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/04/1617:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.2-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/04/1617:00Ζώης Μ., Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π.5-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/04/1617:00Μακρής Α., Πρασσάς Π., Μπούκουρα Μ.1-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή10/04/1617:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.0-6
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή10/04/1617:00Τσουκαλάς Χ., Μπαντζιόπουλος Σ., Γούναρης Π.2-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή10/04/1617:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.6-4