Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ

<< Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/03/1614:00Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.4-1
ΚΛΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/03/1612:00Τσατσούλη Β., Δημάκης Γ., Ελεφάντης Χ.4-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/03/1616:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Βασιλόπουλος Γ.2-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή06/03/1616:30Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Καρκαλάτου Ε.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/03/1616:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Κουτούζος Ν.2-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή20/03/1612:00Κορολής Β., Τσιλογιάννη Α., Θεοδώρου Α.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/03/1612:00Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Βασιλόπουλος Γ.4-3
ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή20/03/1613:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.3-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/03/1616:00Ψαθάς Δ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.2-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/03/1612:00Ψαθάς Δ., Δαρσινός Γ., Καρκαλάτου Ε.4-4
ΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/03/1614:00Σκιαδάς Δ., Κορολής Β., Νίκα Π.4-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/03/1617:00Κόλλιας Δ., Κατσώνας Χ., Αργύρης Ι.3-2
Ρεπό: ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο02/04/1617:00Κουτσούκος Γ., Δαρσινός Γ., Νίκα Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/04/1612:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Κουτούζος Ν.2-3
ΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΓΑΛΑΤΑΚυριακή03/04/1614:00Μαρινόπουλος Π., Λυκομήτρος Ε., Πρέσβελου Γ.1-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/04/1617:00Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/04/1617:00Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Ρούσσης Σ.1-2
ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή10/04/1612:00Λέκκας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρόντος Α.5-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/04/1617:00Ψαθάς Δ., Δημάκης Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι.4-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑΛΕΡΝΑΣΤετάρτη13/04/1617:00Πρασσάς Π., Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α.6-0
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο16/04/1617:00Πρασσάς Π., Κάτσουδας Π., Νίκα Π.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΛΕΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο16/04/1617:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Ταμπουρατζή Ο.0-4
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/04/1617:00Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α., Ελεφάντης Χ.2-1
ΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή17/04/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Πρέσβελου Γ., Δαρσινός Γ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη20/04/1617:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΚΛΕΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη20/04/1617:00Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ., Κόλλιας Δ.3-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη20/04/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ., Ρόντος Α.7-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη20/04/1617:00Τσατσούλη Β., Ψαθάς Δ., Παπασαχόπουλος Δ.6-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή24/04/1615:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.0-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/04/1617:00Τσατσούλη Β., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/04/1617:30Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κουτούζος Ν.3-7
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/04/1617:30Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Κόλλιας Δ.1-3
Ρεπό: ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο07/05/1617:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Παπασαχόπουλος Δ.6-4
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/05/1614:00Ρούσσης Σ., Δημάκης Γ., Δαγρέ Μ.1-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/05/1617:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Σιαχάμη Α.0-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/05/1617:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Λυκομήτρος Ε.3-2
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη11/05/1617:00Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π.0-5
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/05/1617:00Λυκομήτρος Ε., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/05/1611:30Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.4-3
ΥΔΡΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/05/1615:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.7-1
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ