Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

<< Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/03/1619:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Κουτούζος Ν.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή06/03/1614:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.Διακόπηκε
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/03/1616:00Ψαθάς Δ., Καραγεώργος Α., Πρασσάς Π.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/03/1616:00Ζώης Μ., Ρούσσης Σ., Πρέσβελου Γ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/03/1617:30Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Λέκκας Χ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/03/1616:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Δημάκης Γ.3-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/03/1613:00Μακρής Α., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/03/1616:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Κουτούζος Ν.0-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/03/1616:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Στατεράς Π.2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/03/1617:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Κάτσουδας Π.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/03/1616:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Δημάκης Γ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο26/03/1616:00Κορολής Β., Νενεκούμης Χ., Δαγρέ Μ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/03/1613:00Καπετάνιος Αθ. Π., Θεοδώρου Α., Βαρελά Β.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή27/03/1617:00Πρασσάς Π., Λυκομήτρος Ε., Ρούσσης Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/03/1617:00Τσατσούλη Β., Κουτούζος Ν., Παπαγεωργόπουλος Ι.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/04/1617:00Ψαθάς Δ., Κορολής Β., Κουτούζος Ν.0-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο02/04/1617:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-4
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή03/04/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Δημάκης Γ.4-5
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/04/1617:00Τσατσούλη Β., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/04/1617:00Ψαθάς Δ., Ρούσσης Σ., Καρκαλάτου Ε.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο09/04/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/04/1617:00Ρατσιάτος Ν., Βλάχος Χ., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/04/1612:00Μαρινόπουλος Π., Αργύρης Ι., Κόλλιας Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/04/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Καραγεώργος Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή10/04/1617:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/04/1617:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/04/1617:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.0-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο16/04/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/04/1617:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Πρέσβελου Γ.2-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/04/1617:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΤετάρτη20/04/1617:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη20/04/1617:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.6-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη20/04/1617:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη20/04/1617:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Πρέσβελου Γ.1-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη20/04/1620:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.3-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο23/04/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.2-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο23/04/1616:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Λέκκας Χ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/04/1616:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Λυκομήτρος Ε.0-4
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο23/04/1616:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.2-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο23/04/1617:00Κόλλιας Γ., Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο07/05/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή08/05/1616:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/05/1616:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπούκουρα Μ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/05/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ.3-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/05/1619:00Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.5-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη11/05/1617:00Μανούχος Ε., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΤετάρτη11/05/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Λυκομήτρος Ε., Κορολής Β.3-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη11/05/1617:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Πρέσβελου Γ.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη11/05/1617:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΤετάρτη11/05/1618:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.0-0