Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/10/1511:30Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Δαγρέ Μ.4-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/10/1515:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Κουτούζος Ν.1-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/10/1516:00Ζώης Μ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/10/1516:00Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ.0-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/10/1516:00Σκιαδάς Δ., Μπουγιώτης Ε., Παπασαχόπουλος Δ.0-5
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή18/10/1514:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/10/1516:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-5
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/10/1516:00Ψαθάς Δ., Θεοδώρου Α., Ρούσσης Σ.3-1
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο24/10/1516:00Αποστολόπουλος Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Καραμάνος Α.1-0
ΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή25/10/1514:00Κουτσούκος Γ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.3-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/10/1515:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/10/1515:00Βλάχος Χ., Βαρελά Β., Καραμάνος Α.2-2
Ρεπό: ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/10/1515:30Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β.3-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/11/1515:00Ψαθάς Δ., Βαρελά Β., Καρκαλάτου Ε.0-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή01/11/1515:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.3-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤρίτη17/11/1514:00Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΓΑΛΑΤΑΚυριακή08/11/1514:00Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή08/11/1515:00Νώτης Χ., Τσιλογιάννη Α., Ταμπουρατζή Ο.0-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/11/1515:00Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α., Σταυρόπουλος Θ.0-5
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/11/1515:00Ψαθάς Δ., Δαρσινός Γ., Καρκαλάτου Ε.4-2
Ρεπό: ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/11/1511:30Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Μπουγιώτης Ε.5-0
ΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή15/11/1514:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/11/1515:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.13-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή15/11/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Κόλλιας Δ.3-1
Ρεπό: ΠΡΟΣΥΜΝΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή22/11/1515:00Ζώης Μ., Πρέσβελου Γ., Δαρσινός Γ.1-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/11/1515:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Παπασαχόπουλος Δ.0-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή22/11/1515:15Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Κουτούζος Ν.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη02/12/1515:30Τσιτουρίδης Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Κουτούζος Ν.1-3
Ρεπό: ΥΔΡΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/11/1515:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Βλάχος Χ.3-7
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή29/11/1511:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-1
ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/11/1514:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.7-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/11/1515:15Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε.5-0
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο05/12/1515:00Μανούχος Ε., Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ.2-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή06/12/1511:30Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Κουτούζος Ν.7-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/12/1512:00Πρασσάς Π., Κορολής Β., Τσουρδίνης Α.3-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή06/12/1515:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α., Παπασαχόπουλος Δ.1-1
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/12/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Βλάχος Χ., Μυλωνόπουλος Ν.2-3
ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/12/1513:00Καπετάνιος Αθ. Π., Δημάκης Γ., Ταμπουρατζή Ο.7-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00Ψαθάς Δ., Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ.2-0
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/12/1512:00Σκιαδάς Δ., Σταυρόπουλος Θ., Στατεράς Π.0-6
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο09/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Τσουρδίνης Α.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/01/1615:30Νώτης Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/01/1611:00Αποστολόπουλος Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δαρσινός Γ.4-1
ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή10/01/1613:00Σκιαδάς Δ., Κουτούζος Ν., Βασιλόπουλος Γ.2-1
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο16/01/1615:00Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/01/1616:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/01/1614:00Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Παπασαχόπουλος Δ.0-7
Α.Γ.Ο.Ν. - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/01/1615:00Αποστολόπουλος Δ., Πρέσβελου Γ., Τσουρδίνης Α.1-3
Ρεπό: ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο23/01/1613:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Στατεράς Π.1-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή24/01/1612:30Κόλλιας Δ., Κατσώνας Χ., Βασιλόπουλος Γ.4-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή24/01/1615:00Νώτης Χ., Βαρελά Β., Παπασαχόπουλος Δ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/01/1615:00Πρασσάς Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.1-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο30/01/1614:00Λέκκας Χ., Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο30/01/1616:00Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Ελεφάντης Χ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/01/1611:30Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Βασιλόπουλος Γ.1-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή31/01/1613:00Μαντάς Γ., Τρανός Π., Σαξιώνη Χ.3-3
Ρεπό: ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/02/1615:15Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ., Δαγρέ Μ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή07/02/1611:00Αποστολόπουλος Δ., Αργύρης Ι., Ταμπουρατζή Ο.0-6
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή07/02/1614:00Μακρής Α., Στατεράς Π., Ταμπουρατζή Ο.5-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15Λέκκας Χ., Κόλλιας Δ., Καραμάνος Α.0-4
Ρεπό: ΠΡΟΣΥΜΝΗ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο13/02/1615:30Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Βαρελά Β.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/02/1611:00Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Ι.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή14/02/1612:00Πρασσάς Π., Στατεράς Π., Κουτούζος Ν.2-7
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/02/1615:30Αποστολόπουλος Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Δημάκης Γ.3-1
Ρεπό: ΥΔΡΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή21/02/1612:00Ρούσσης Σ., Καραμάνος Α., Ταμπουρατζή Ο.3-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/02/1612:00Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Παπασαχόπουλος Δ.0-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/02/1614:00Κουτσούκος Γ., Ρόντος Α., Μελέτης Α.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/02/1618:15Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.0-5
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο27/02/1615:30Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Κουτούζος Ν.0-4
ΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή28/02/1613:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Βασιλόπουλος Γ.0-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή28/02/1615:30Θεοδώρου Α., Ρούσσης Σ., Δημάκης Γ.1-4
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή28/02/1615:30Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Λυκομήτρος Ε.1-0
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.