Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο10/10/1516:00Ψαθάς Δ., Καραγεώργος Α., Δημάκης Γ.3-4
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/10/1516:00Σκιαδάς Δ., Κορολής Β., Ρούσσης Σ.2-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/10/1516:00Νώτης Χ., Μπουγιώτης Ε., Κόλλιας Δ.2-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/10/1518:00Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π., Δαγρέ Μ.0-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/10/1516:00Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Σιαχάμη Α.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/10/1516:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Μελέτης Α.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο17/10/1516:00Θεοδώρου Α., Μπούκουρα Μ., Κόλλιας Δ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/10/1518:00Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Λυκομήτρος Ε.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/10/1516:00Καπετάνιος Αθ. Π., Δαρσινός Γ., Ταμπουρατζή Ο.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή18/10/1516:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ελεφάντης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/10/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Πρέσβελου Γ.3-4
ΚΛΕΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/10/1516:00Δρούζας Χ., Καραγεώργος Α., Ταμπουρατζή Ο.1-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο24/10/1516:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Κουτούζος Ν.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/10/1518:00Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ., Δαρσινός Γ.1-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/10/1515:00Καπετάνιος Αθ. Π., Γκουριώτης Κ., Κουτούζος Ν.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΛΕΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο31/10/1515:00Μανούχος Ε., Ελεφάντης Χ., Παπασαχόπουλος Δ.2-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο31/10/1515:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Ταμπουρατζή Ο.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο31/10/1515:30Ρατσιάτος Ν., Πρέσβελου Γ., Κουτούζος Ν.2-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/11/1511:00Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π., Ελεφάντης Χ.5-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/11/1515:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Ρούσσης Σ.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/11/1518:00Νώτης Χ., Βαρελά Β., Μυλωνόπουλος Ν.7-1
ΚΛΕΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/11/1511:00Νώτης Χ., Μπουγιώτης Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/11/1512:00Αποστολόπουλος Δ., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή08/11/1515:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσουρδίνης Α., Βασιλόπουλος Γ.5-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/11/1515:00Νενεκούμης Χ., Κουτούζος Ν., Παπασαχόπουλος Δ.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο14/11/1515:00Ρατσιάτος Ν., Βλάχος Χ., Λυκομήτρος Ε.2-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο14/11/1515:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Δαγρέ Μ.1-7
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/11/1515:30Μανούχος Ε., Μπούκουρα Μ., Στατεράς Π.0-4
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/11/1511:00Καπετάνιος Αθ. Π., Πρέσβελου Γ., Κουτούζος Ν.4-4
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/11/1511:00Ζώης Μ., Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/11/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Αποστολόπουλος Δ.7-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/11/1515:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Λέκκας Χ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο21/11/1515:00Ψαθάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Βασιλόπουλος Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/11/1515:00Νώτης Χ., Καραμάνος Α., Σιαχάμη Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/11/1518:00Ψαθάς Δ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο28/11/1515:00Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Καραμάνος Α.2-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/11/1511:00Νενεκούμης Χ., Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π.4-3
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/11/1515:00Νώτης Χ., Βαρελά Β., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-2
ΚΛΕΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/11/1515:00Σκιαδάς Δ., Κατσώνας Χ., Ταμπουρατζή Ο.0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή29/11/1515:00Κόλλιας Γ., Κορολής Β., Βασιλόπουλος Γ.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο05/12/1515:15Καπετάνιος Αθ. Π., Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α.0-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΛΕΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/12/1511:30Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι.4-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/12/1515:00Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ., Κουτούζος Ν.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/12/1515:00Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Δημάκης Γ.4-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤρίτη05/01/1615:00Σκιαδάς Δ., Ρούσσης Σ., Δαγρέ Μ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/12/1515:00Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή13/12/1515:00Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Γ., Δαρσινός Γ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/12/1515:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/12/1517:45Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτούζος Ν.3-0
ΚΛΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/12/1515:00Κόλλιας Δ., Δαρσινός Γ., Κουτούζος Ν.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/01/1615:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.0-4
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/01/1615:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Βαρελά Β.4-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/01/1611:00Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Ελεφάντης Χ.2-1
ΚΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή10/01/1615:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Πρέσβελου Γ.0-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/01/1615:00Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μελέτης Α.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/01/1615:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.2-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/01/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Δημάκης Γ.4-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΚΛΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/01/1611:00Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ., Κουτούζος Ν.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/01/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή17/01/1615:00Θεοδώρου Α., Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.6-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/01/1615:00Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Κουτούζος Ν.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/01/1611:30Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.2-1
ΚΛΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή24/01/1611:30Τσατσούλη Β., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Μελέτης Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/01/1615:00Αποστολόπουλος Δ., Ελεφάντης Χ., Δαρσινός Γ.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο30/01/1615:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β.2-3
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο30/01/1615:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/01/1611:00Θεοδώρου Α., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.3-6
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/01/1611:00Πρασσάς Π., Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α.3-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη03/02/1615:30Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Σιαχάμη Α.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο06/02/1615:15Καπετάνιος Αθ. Π., Κορολής Β., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή07/02/1615:15Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Πρέσβελου Γ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή07/02/1615:15Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/02/1615:15Τσατσούλη Β., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παπασαχόπουλος Δ.2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή07/02/1615:15Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο13/02/1615:30Τσιτουρίδης Π., Αποστολόπουλος Δ., Δαγρέ Μ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο13/02/1615:30Σκιαδάς Δ., Καραγεώργος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/02/1615:30Καπετάνιος Αθ. Π., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.1-3
ΚΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/02/1611:30Τσατσούλη Β., Λυκομήτρος Ε., Ελεφάντης Χ.1-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/02/1615:30Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Πρέσβελου Γ.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο20/02/1615:30Καπετάνιος Αθ. Π., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.3-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/02/1615:30Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/02/1618:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Σιαχάμη Α.4-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΛΕΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/02/1615:30Πρασσάς Π., Κόλλιας Δ., Κουτούζος Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/02/1616:00Νώτης Χ., Ρούσσης Σ., Ταμπουρατζή Ο.5-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο27/02/1616:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/02/1618:30Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Σιαχάμη Α.3-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/02/1612:00Αποστολόπουλος Δ., Ελεφάντης Χ., Δαρσινός Γ.1-0
ΚΛΕΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/02/1612:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Γκουριώτης Κ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/02/1615:30Ζώης Μ., Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.3-1