Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/10/1712:00Δημάκης Γ., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.1-5
ΔΑΝΑΟΙ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/10/1712:00Νώτης Χ., Βλάχος Χ., Καρύκη Μ.0-5
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/10/1715:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Δαρσινός Γ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Φιλιππόπουλος Κ.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο28/10/1716:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/10/1711:30
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/10/1712:00
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΔΑΝΑΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΔΑΝΑΟΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΜΕΘΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΑΝΑΟΙ
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΔΑΝΑΟΙ - ΜΕΘΑΝΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ