Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/10/1712:00Δημάκης Γ., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.1-5
ΔΑΝΑΟΙ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/10/1712:00Νώτης Χ., Βλάχος Χ., Καρύκη Μ.0-5
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/10/1715:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Δαρσινός Γ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Φιλιππόπουλος Κ.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο28/10/1716:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/10/1711:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ.1-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/10/1712:00Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύκη Μ.4-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Τριανταφύλλου Ρ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/11/1711:30Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Καρύκη Μ.0-6
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή05/11/1711:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Θεοδώρου Α., Κορολής Β.2-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή05/11/1711:30Ζώης Μ., Ρούσσης Σ., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-0
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/11/1712:00Μπατάκος Κ., Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β.1-1
ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή05/11/1714:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο11/11/1715:00Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ., Κατσώνας Χ.1-6
ΔΑΝΑΟΙ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/11/1711:30Κατσώνας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π.1-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.0-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/11/1715:00Νώτης Χ., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.5-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/11/1715:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Ελεφάντης Χ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β., Νενεκούμης Χ.2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/11/1711:30Κορολής Β., Βαρελά Β., Σταυρόπουλος Θ.4-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΔΑΝΑΟΙΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/11/1714:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-1
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Καρύκη Μ.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο25/11/1714:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Μπέγκος Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή26/11/1711:30Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-9
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/11/1714:00Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/11/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ., Παπαβασιλείου Θ.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή26/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Βαρελά Β.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή03/12/1711:00Αθανασόπουλος Β., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.0-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/12/1711:15Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ.6-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Μπέγκος Α.2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/12/1715:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Καρύκη Μ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο09/12/1715:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/12/1711:30Καπετάνιος Αθ. Π., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ.1-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/12/1711:30Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Καρύκη Μ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00Γκουριώτης Κ., Καπετάνιος Αθ. Π., Πρέσβελου Γ.0-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/12/1715:00Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Μελέτης Α.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο16/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Κάτσουδας Π.0-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Καρύκη Μ.1-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/12/1711:30Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/12/1711:30Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π.0-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Νώτης Χ., Στατεράς Π.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο13/01/1815:00Ζώης Μ., Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β.6-0
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΑΝΑΟΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Ελεφάντης Χ.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή14/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Γ., Θεοδώρου Α.3-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Μελέτης Α.2-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή14/01/1815:00Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Στατεράς Π.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο20/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.0-1
ΔΑΝΑΟΙ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/01/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Παπαβασιλείου Θ.2-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/01/1814:00Νενεκούμης Χ., Κόλλιας Δ., Βαρελά Β.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.0-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/01/1815:00Δρούζας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή28/01/1811:30Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Δημάκης Γ.2-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή28/01/1815:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή28/01/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Δαγρές Δ.5-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/01/1815:00Σιαχάμη Α., Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/02/1811:00Γκουριώτης Κ., Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/02/1814:00Μπατάκος Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κορολής Β.8-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/02/1815:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/02/1815:00Κατσώνας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.0-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/02/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κουτσούκος Γ.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/02/1811:00Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ., Κάτσουδας Π.0-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/02/1815:00Νώτης Χ., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.1-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/02/1815:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-4
ΔΑΝΑΟΙ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/02/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Κόλλιας Δ., Παπαβασιλείου Θ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/02/1815:00Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.2-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή25/02/1811:00Σιαχάμη Α., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/02/1812:00Τσιτουρίδης Π., Μπατάκος Κ., Κάτσουδας Π.0-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή25/02/1812:30Ρούσσης Σ., Τσιλογιάννη Α., Δαρσινός Γ.1-0
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Τσατσούλη Β.10-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/02/1815:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Καρύκη Μ., Κόλλιας Δ.0-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο03/03/1815:30Σκιαδάς Δ., Καρύκη Μ., Τριανταφύλλου Ρ.0-8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/03/1811:00Γκουριώτης Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.0-2
ΔΑΝΑΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/03/1811:00Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.4-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/03/1815:30Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π.4-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/03/1815:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/03/1816:00Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ., Αργύρης Ι.0-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/03/1816:00Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Στατεράς Π.5-0
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/03/1811:00Νώτης Χ., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.5-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή11/03/1815:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/03/1816:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Κουκουφιλίππου Ε.5-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Φιλιππόπουλος Κ.5-0
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/03/1810:00Σιαχάμη Α., Κατσώνας Χ., Δαγρέ Μ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή18/03/1811:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/03/1812:30Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν.3-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/03/1816:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Φιλιππόπουλος Κ.1-1