Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 1ος Όμιλος

Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/09/0916:30Χρήστου Δ., Στατεράς Π., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)3-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο19/09/0916:30Ρατσιάτος Ν., Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-6
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/09/0916:30Μαμμωνάς Γ., Γεωργίου Κ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή20/09/0916:30Χρήστου Δ., Κορολής Β., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΙΡΙΩΝΚυριακή20/09/0916:30Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή20/09/0916:30Μανούχος Π., Αλωνιστιώτης Δ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/09/0916:30Νενεκούμης Χ., Γκολέμης Γ., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο26/09/0916:30Μαμμωνάς Γ., Γεωργίου Κ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-3
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/09/0916:30Σμυρλής Α., Δημάκης Χ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)5-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/09/0916:30Μπαλωμένος Γ., Μελέτης Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)4-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο26/09/0916:30Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-7
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/09/0916:30Κόλλιας Γ., Γεωργίου Κ., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο03/10/0916:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)0-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο03/10/0916:00Κόλλιας Γ., Καντζάβελος Γ., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο03/10/0916:00Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)3-4
ΑΡΓΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/10/0916:00Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Γ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)0-4
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο03/10/0916:00Μπαλωμένος Γ., Ψαθάς Δ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/10/0916:00Μανούχος Ε., Γκολέμης Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/10/0916:00Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο10/10/0916:00Ιωαννίδης Κ., Αθανασιάδης Ε., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/10/0916:00Ζώης Μ., Δημάκης Χ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/10/0916:00Αθανασιάδης Ε., Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/10/0916:00Ιωαννίδης Κ., Στατεράς Π., Χειβιδόπουλος Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)0-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή11/10/0916:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/10/0916:00Χρήστου Δ., Νενεκούμης Χ., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)2-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/10/0916:00Ζώης Μ., Μαντάς Ι., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο17/10/0916:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/10/0916:00Ρατσιάτος Ν., Χριστόπουλος Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/10/0916:00Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Εμ. Π., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/10/0916:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο24/10/0916:00Μαμμωνάς Γ., Ζώης Μ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο24/10/0916:00Σμυρλής Α., Μανούχος Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/10/0916:00Ξιάρχος Δ., Μανούχος Ε., Καπετάνιος Εμ. Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΙΡΙΩΝΣάββατο24/10/0916:00Ιωαννίδης Κ., Χριστόπουλος Α., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή25/10/0915:00Μανούχος Ε., Δημάκης Χ., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-7
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη28/10/0915:30Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Καπετάνιος Εμ. Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο31/10/0915:00Δημάκης Γ., Μανούχος Π., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο31/10/0915:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή01/11/0915:00Μπαλωμένος Γ., Κουτσόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/11/0915:00Χρήστου Δ., Γεωργίου Κ., Αθανασιάδης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)4-3
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή01/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Ζώης Μ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)5-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή01/11/0915:00Μαμμωνάς Γ., Χριστόπουλος Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/11/0915:00Σμυρλής Α., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο07/11/0915:00Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή08/11/0915:00Μαμμωνάς Γ., Μελέτης Α., Γκολέμης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-3
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/11/0915:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Εμ. Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/11/0915:00Μπαλωμένος Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/11/0915:00Ζώης Μ., Χειβιδόπουλος Β., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/11/0915:00Μπαλωμένος Γ., Χριστόπουλος Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο14/11/0915:00Ρατσιάτος Ν., Μελέτης Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-3
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο14/11/0915:00Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)5-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/11/0915:00Χρήστου Δ., Στατεράς Π., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Σμυρλής Α., Μαμμωνάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/11/0915:00Μακρής Α., Τζαρίμας Σ., Κουτσόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο21/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/11/0915:00Μακρής Α., Γεωργίου Κ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-3
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/11/0915:00Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο21/11/0915:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/11/0915:00Ξιάρχος Δ., Τσακαγιάννης Σ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)3-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή22/11/0915:00Μπαλωμένος Γ., Τσατσούλη Β., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΙΡΙΩΝΣάββατο28/11/0915:00Ρατσιάτος Ν., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο28/11/0915:00Χρήστου Δ., Τσατσούλη Β., Γκολέμης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο28/11/0915:00Ξιάρχος Δ., Καντζάβελος Γ., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-3
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή29/11/0915:00Μαμμωνάς Γ., Στατεράς Π., Γκολέμης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)6-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή29/11/0915:00Μπαλωμένος Γ., Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή29/11/0915:00Κόλλιας Γ., Τζαρίμας Σ., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο05/12/0915:00Νενεκούμης Χ., Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/12/0915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μανούχος Π., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/12/0915:00Σμυρλής Α., Γεωργίου Κ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)5-0
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή06/12/0915:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)5-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή06/12/0915:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή27/12/0915:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο12/12/0915:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο12/12/0915:00Δημάκης Γ., Γρυπάρη Χ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο12/12/0915:00Τσιτουρίδης Π., Ρόντος Α., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή13/12/0915:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/12/0915:00Τζαρίμας Σ., Γεωργίου Κ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/12/0915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καντζάβελος Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/12/0915:00Μπαλωμένος Γ., Ξιάρχος Δ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/12/0915:00Ρατσιάτος Ν., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΙΡΙΩΝΚυριακή20/12/0915:00Μπαλωμένος Γ., Χειβιδόπουλος Β., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/12/0915:00Χρήστου Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή20/12/0915:00Σμυρλής Α., Μελέτης Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)6-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/12/0915:00Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Α., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο02/01/1015:00Ξιάρχος Δ., Δημάκης Χ., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο02/01/1015:00Κόλλιας Γ., Ψαθάς Δ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/01/1015:00Μακρής Α., Ξιάρχου Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)3-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή03/01/1015:00Μανούχος Ε., Ρόντος Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/01/1015:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/01/1015:00Μπαλωμένος Γ., Αλεφραγκής Φ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο09/01/1015:00Μανούχος Ε., Πλιάγκας Θ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο09/01/1015:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)4-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχος Δ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο09/01/1015:00Σμυρλής Α., Τσακαγιάννης Σ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)7-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/01/1015:00Ξιάρχος Δ., Τζαρίμας Σ., Αθανασιάδης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-6
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή10/01/1015:00Ζώης Μ., Γρυπάρη Χ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00Ζώης Μ., Μελέτης Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-4
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00Μανούχος Π., Γκολέμης Γ., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/01/1015:00Σμυρλής Α., Ξιάρχου Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΕΡΜΙΟΝΗΣΤετάρτη20/01/1015:15Νενεκούμης Χ., Φιλιππόπουλος Γ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/01/1015:00Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή24/01/1015:00Αθανασιάδης Ε., Μάγουλας Γ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή24/01/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή24/01/1015:00Μακρής Α., Αλεφραγκής Φ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)3-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/01/1015:00Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΙΡΙΩΝΚυριακή24/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο30/01/1015:00Κόλλιας Γ., Μανούχος Ε., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)4-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο30/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)5-5
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή31/01/1015:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή31/01/1015:00Σμυρλής Α., Αλεφραγκής Φ., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)4-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή31/01/1015:00Μανούχος Ε., Δημάκης Γ., Καπετάνιος Εμ. Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΙΡΙΩΝΚυριακή31/01/1015:00Μπαλωμένος Γ., Κουτσόπουλος Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο06/02/1015:30Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο06/02/1015:30Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)6-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο06/02/1015:30Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-3
ΑΡΓΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο06/02/1015:30Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο06/02/1015:30Μανούχος Π., Χριστόπουλος Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο06/02/1015:30Ρατσιάτος Ν., Ξιάρχος Δ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο13/02/1015:30Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο13/02/1015:30Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο13/02/1015:30Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΙΡΙΩΝΣάββατο13/02/1015:30Ξιάρχος Δ., Χρόνης Δ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/02/1015:30Μακρής Α., Μαντάς Ι., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)4-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο13/02/1015:30Καπετάνιος Εμ. Π., Ρόντος Α., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο27/02/1015:15Ιωαννίδης Κ., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-4
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο27/02/1015:15Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο27/02/1015:15Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/02/1015:15Μανούχος Ε., Μαύρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)7-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο27/02/1015:15Σμυρλής Α., Μανούχος Π., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)4-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο27/02/1015:15Ζώης Μ., Τζαρίμας Σ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)4-0