Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΖΝΤΡΑΒΑ ΝΟΥΡΙ

Πρώτο Προηγούμενο 2550 από 11269 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1995
Σωματείο: ΥΔΡΑ


Στατιστικά

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
7000869'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
124'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
170101104'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
65'-1104'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
5000674'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
135'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
130001183'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
91'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
60001139'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
190'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
110101167'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
106'-1167'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
130001291'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
99'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
90101800'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
200'-1800'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000810'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑ22-10-232-445'
2.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ12-11-235-1Γκολ!90'
3.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ10-12-233-134'
4.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.17-12-234-1Γκολ!90'
5.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ14-01-245-2Γκολ (με πέναλτυ)!90'
6.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.04-02-246-145'
7.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ07-02-244-090'
8.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑ18-02-243-379'
9.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ25-02-245-0-
10.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ28-02-243-1-
11.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ03-03-243-190'
12.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ10-03-243-2Γκολ!45'
13.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ24-03-246-0-
14.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ31-03-241-5Γκολ!Γκολ!Γκολ!81'
15.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ21-04-247-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
16.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ13-11-224-3Γκολ!Γκολ!31'
17.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΥΔΡΑ20-11-228-190'
18.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ04-12-220-5Γκολ!62'
19.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ18-12-221-169'
20.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ04-01-231-2Γκολ!Γκολ (με πέναλτυ)!90'
21.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ08-01-231-7Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
22.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ15-01-234-3Γκολ (με πέναλτυ)!90'
23.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΥΔΡΑ29-01-233-3Γκολ (με πέναλτυ)!90'
24.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ12-02-232-3Γκολ!90'
25.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ19-02-234-0Γκολ!Γκολ!53'
26.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ05-03-232-3Κίτρινη Κάρτα 90'
27.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ08-03-232-2Γκολ (με πέναλτυ)!90'
28.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑ12-03-231-4Γκολ!Γκολ!79'
29.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΩΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ02-04-230-4Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
30.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ10-10-213-011'
31.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ24-10-213-686'
32.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ31-10-210-089'
33.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑ13-11-211-4Γκολ!Γκολ!90'
34.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑ28-11-215-283'
35.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ12-12-218-190'
36.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.30-01-227-3Γκολ!Γκολ!Γκολ!45'
37.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ06-02-222-390'
38.Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 10-12ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ12-03-223-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
39.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ20-10-193-190'
40.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ27-10-193-1Γκολ!90'
41.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ03-11-195-290'
42.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ09-11-191-490'
43.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-191-4Γκολ!90'
44.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑ24-11-193-490'
45.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ08-12-198-1Γκολ!90'
46.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ15-12-190-4Γκολ!Γκολ!77'
47.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ12-01-204-0Γκολ!90'
48.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.19-01-204-0Γκολ!Γκολ!90'
49.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ26-01-201-5Γκολ!90'
50.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ02-02-204-0Γκολ!Γκολ!62'
51.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΥΔΡΑ09-02-202-1Γκολ!54'
52.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ16-02-206-1-
53.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ23-02-202-0-
54.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ07-03-203-1Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
55.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ14-10-181-1Γκολ!90'
56.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-10-183-3Γκολ!Γκολ!90'
57.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΝΑΟΙ - ΥΔΡΑ04-11-180-378'
58.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.11-11-184-484'
59.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ18-11-182-189'
60.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ25-11-180-1Γκολ!90'
61.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ02-12-185-2Γκολ!90'
62.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ09-12-181-3Γκολ!85'
63.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ16-12-181-090'
64.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ20-01-192-590'
65.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑ03-02-193-174'
66.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ17-03-193-390'
67.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ31-03-192-139'
68.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ14-04-191-460'
69.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΥΔΡΑ21-04-195-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
70.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ22-10-175-0Γκολ!90'
71.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ29-10-171-0Κίτρινη Κάρτα 90'
72.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣ11-11-170-190'
73.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ18-11-172-1Γκολ (με πέναλτυ)!90'
74.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ09-12-175-090'
75.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ30-12-174-1Γκολ!90'
76.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ21-01-183-2Γκολ!90'
77.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28-01-182-0Γκολ!90'
78.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ11-02-183-0Γκολ!90'
79.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑ16-02-181-290'
80.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ25-02-183-2Γκολ!90'
81.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.04-03-184-2Γκολ!Γκολ!Γκολ!87'
82.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ11-03-181-0Γκολ!90'
83.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-03-181-1-
84.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 11-04-181-5-
85.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ15-04-184-4-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
86.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ16-10-162-2Γκολ!90'
87.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ30-10-165-290'
88.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ12-11-162-2Γκολ!90'
89.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ19-11-168-4Γκολ!90'
90.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ04-12-161-2Γκολ!90'
91.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-12-164-190'
92.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-0Γκολ!90'
93.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ29-01-173-2Γκολ!90'
94.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ12-02-171-1Γκολ!90'
95.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ19-02-175-0Γκολ!Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
96.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ05-03-172-4Γκολ!90'
97.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ12-03-171-176'
98.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ19-03-177-2Γκολ!90'
99.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ02-04-173-090'
100.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ07-05-175-145'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
101.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ11-10-151-090'
102.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ18-10-150-3Γκολ!90'
103.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ25-10-153-090'
104.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ15-11-153-190'
105.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-153-190'
106.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.29-11-157-0Γκολ!90'
107.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ06-12-153-290'
108.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 13-12-157-1Γκολ!90'
109.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-162-1Γκολ!Γκολ!90'
110.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ17-01-160-7Γκολ!Γκολ!90'
111.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ23-01-161-0Γκολ!90'
112.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ30-01-162-090'
113.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ07-02-165-190'
114.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ21-02-160-090'
115.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ28-02-160-390'
116.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ05-03-164-1Γκολ!90'
117.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ20-03-163-290'
118.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ27-03-164-090'
119.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ03-04-161-090'
120.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ13-04-166-0Κίτρινη Κάρτα 90'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
121.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ03-01-153-190'
122.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-151-190'
123.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ17-01-151-190'
124.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ08-02-154-190'
125.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ14-02-150-190'
126.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ21-02-150-290'
127.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ28-02-157-090'
128.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑ07-03-151-490'
129.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 21-03-152-490'