Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΧΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9665 από 11071 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1980
Σωματείο: ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ


Στατιστικά

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000039'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000524'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α., αγωνιστική περίοδος 2020-2021

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000272'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α., αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010630'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--630'-

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α., αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010916'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--916'-

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000268'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001170'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ., αγωνιστική περίοδος 2010-2011

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000495'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ., αγωνιστική περίοδος 2009-2010

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3000630'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
210'---

ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ., αγωνιστική περίοδος 2008-2009

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010810'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--810'-


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ06-11-221-1-
2.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ13-11-225-3-
3.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ19-11-221-0-
4.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ27-11-221-1-
5.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ04-12-220-511'
6.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 17-12-223-0-
7.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ07-01-231-2-
8.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ22-01-231-2-
9.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ28-01-235-09'
10.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ12-02-231-0-
11.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ19-02-234-019'
12.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ04-03-232-1-
13.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ08-03-232-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
14.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.23-10-218-190'
15.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ31-10-210-0-
16.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑ13-11-211-4-
17.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ21-11-211-1-
18.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ11-12-210-2-
19.Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ23-01-221-390'
20.Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ29-01-222-174'
21.Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ13-02-225-090'
22.Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ13-03-225-090'
23.Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20-03-220-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
24.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ31-10-203-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
25.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ26-10-190-0-
26.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.03-11-195-4-
27.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.24-11-190-2-
28.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ07-12-193-02'
29.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.15-12-191-2-
30.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.12-01-202-2-
31.Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 - ΝΙΚΗ26-01-205-190'
32.Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ09-02-200-290'
33.Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ16-02-201-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
34.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 200004-11-182-090'
35.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.17-11-182-690'
36.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 9825-11-184-090'
37.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.09-12-180-1Κίτρινη Κάρτα 90'
38.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.03-02-190-590'
39.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣ17-02-195-190'
40.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ10-03-191-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
41.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ04-11-174-790'
42.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.02-12-1715-190'
43.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ17-12-172-490'
44.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑ.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.14-01-181-290'
45.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.28-01-182-3-
46.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ17-02-185-4Κίτρινη Κάρτα 16'
47.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣ04-03-182-090'
48.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.18-03-181-690'
49.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ01-04-181-290'
50.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.15-04-186-490'
51.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ18-04-186-190'
52.Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 9-12ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.29-04-181-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
53.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ16-10-160-0-
54.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ22-10-161-1-
55.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ30-10-160-0-
56.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ05-11-165-3-
57.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ13-11-161-1-
58.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ20-11-161-3-
59.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ04-12-163-0-
60.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ11-12-162-1-
61.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ14-01-172-1-
62.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 21-01-171-337'
63.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ29-01-172-245'
64.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ11-02-174-06'
65.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ19-02-175-1-
66.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ04-03-173-090'
67.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ12-03-174-0-
68.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ26-03-173-1-
69.Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ01-04-174-290'
70.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 15-16ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ08-04-171-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
71.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ17-10-153-090'
72.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ25-10-153-090'
73.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ31-10-153-190'
74.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ08-11-150-890'
75.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ22-11-152-290'
76.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ28-11-151-090'
77.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ06-12-153-490'
78.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ12-12-150-090'
79.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ20-12-152-690'
80.Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣΔΑΝΑΟΙ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ13-01-163-490'
81.2η φάση Β΄κατηγορίας-θέσεις 9-12ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΡΥΟΠΗ31-01-162-290'
82.2η φάση Β΄κατηγορίας-θέσεις 9-12ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ14-02-165-290'
83.2η φάση Β΄κατηγορίας-θέσεις 9-12ΔΡΥΟΠΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ20-03-165-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2010-2011
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
84.Κύπελλο: 5ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.11-09-109-090'
85.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 3ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.16-10-107-190'
86.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΔΟΞΑ Α.Α.23-10-101-590'
87.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 3ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.31-10-104-490'
88.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 3ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.04-12-103-090'
89.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ12-12-101-745'
Αγωνιστική Περίοδος 2009-2010
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
90.Γ' Kατηγορία: 2ος ΌμιλοςΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.23-01-104-790'
91.Γ' Kατηγορία: 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ07-02-102-490'
92.Γ' Kατηγορία: 2ος ΌμιλοςΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.21-02-103-190'
93.Γ' Kατηγορία: 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 200007-03-102-190'
94.Γ' Kατηγορία: 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.20-03-101-890'
95.Γ' Kατηγορία: 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΔΙΟΜΗΔΗΣ07-04-106-7Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
96.Κατάταξη Γ΄κατ. - 1,2,3ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.05-05-101-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2008-2009
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
97.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ14-02-092-190'
98.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.22-02-092-290'
99.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.01-03-094-390'
100.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ08-03-092-390'
101.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ21-03-093-290'
102.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΔΙΟΜΗΔΗΣ29-03-093-390'
103.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.04-04-091-090'
104.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.26-04-095-0Κίτρινη Κάρτα 90'
105.Γ' Κατηγορία: 1ος ΟμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ03-05-090-390'