ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2ος Όμιλος Κυπέλλου (1η φάση) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Α2) | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:45 | 0-1 παρ. |
2. | Α1 Κατηγορία (1η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 2-1 |
3. | Α1 Κατηγορία (2η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:00 | 2-5 |
4. | Α1 Κατηγορία (3η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:00 | 2-1 |
5. | Α1 Κατηγορία (4η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:00 | 3-0 |
6. | Α1 Κατηγορία (5η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 1-0 |
7. | Α1 Κατηγορία (6η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-2 |
8. | Α1 Κατηγορία (7η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-4 |
9. | Α1 Κατηγορία (8η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 0-2 |
10. | Α1 Κατηγορία (10η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 3-2 |
11. | Α1 Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-2 |
12. | Α1 Κατηγορία (12η αγ.) | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 2-0 |
13. | Α1 Κατηγορία (13η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 0-5 |
14. | Α1 Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 2-1 |
15. | Α1 Κατηγορία (15η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 3-1 |
16. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (2η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΩΡΗΣ Κ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 2-0 |
17. | Α1 Κατηγορία (16η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 1-1 |
18. | Α1 Κατηγορία (17η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 0-0 |
19. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (3η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Δευτέρα | 29/01/24 | 19:00 | Αναβλήθηκε |
20. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (4η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 2-0 |
21. | Α1 Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 0-3 |
22. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (5η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 18:30 | 0-2 |
23. | Α1 Κατηγορία (20η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-0 |
24. | Α1 Κατηγορία (18η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:00 | 3-1 |
25. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (6η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 17:30 | 1-3 |
26. | Α1 Κατηγορία (21η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 2-1 |
27. | Α1 Κατηγορία (23η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 6-0 |
28. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (7η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 18:30 | 3-3 |
29. | Α1 Κατηγορία (22η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:30 | 1-2 |
30. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (9η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΔΩΡΗΣ Κ | Παρασκευή | 08/03/24 | 19:00 | 0-2 |
31. | Α1 Κατηγορία (25η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 4-0 |
32. | Α1 Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | 3-2 |
33. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (10η αγ.) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 2-0 |
34. | Α1 Κατηγορία (27η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 3-2 |
35. | Α1 Κατηγορία (28η αγ.) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | |
36. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (11η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | |
37. | Α1 Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | |
38. | Α1 Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | |
39. | Α1 Κατηγορία (9η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 0-3 α.α. | ||||
40. | Α1 Κατηγορία (24η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
41. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (12η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | |||||
42. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (13η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | |||||
43. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (14η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ |