Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας
Σάββατο, 20/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΕΡΕΥΝΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ & ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΓΓΡΑΦΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΘΗΣΕΑΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
265 από 517
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
1ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΘΗΣΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
(Α1)
ΓΑΛΑΤΑ
Τετάρτη
20/09/23
16:00
0-1
2.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(1η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΓΑΛΑΤΑ
Κυριακή
22/10/23
12:30
2-4
3.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(2η αγ.)
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
05/11/23
15:00
1-0
4.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(3η αγ.)
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Σάββατο
11/11/23
15:00
3-1
5.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(4η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΑ
Σάββατο
18/11/23
15:00
3-0
6.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(5η αγ.)
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ
Κυριακή
26/11/23
15:00
2-1
7.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(6η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Κυριακή
03/12/23
15:00
1-2
8.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγ.)
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ
Σάββατο
09/12/23
15:00
0-0
9.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(8η αγ.)
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ
Κυριακή
17/12/23
15:00
2-2
10.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(10η αγ.)
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΛΥΡΚΕΙΑΣ
Σάββατο
13/01/24
15:00
0-4
11.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Σάββατο
20/01/24
15:00
0-2
12.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(12η αγ.)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Κυριακή
04/02/24
15:00
2-0
13.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(13η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Κυριακή
11/02/24
15:30
0-0
14.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Σάββατο
17/02/24
15:00
2-1
15.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(15η αγ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Σάββατο
24/02/24
15:30
2-7
16.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(16η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Κυριακή
03/03/24
12:30
2-0
17.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(17η αγ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΦΙΧΤΙΩΝ
Κυριακή
10/03/24
15:30
1-2
18.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(18η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Σάββατο
23/03/24
16:00
0-3
19.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(19η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Σάββατο
30/03/24
16:00
4-1
20.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(21η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Κυριακή
14/04/24
17:00
5-0
21.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(22η αγ.)
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κυριακή
28/04/24
17:00
22.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(9η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
3-0
α.α.
23.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(20η αγ.)
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΘΗΣΕΑΣ
0-3
α.α.