Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Α1 - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ-Β΄φάση

<< Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος Όμιλος
Α2 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο06/03/1015:30Ρατσιάτος Ν., Χριστόπουλος Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο06/03/1015:30Μανούχος Ε., Τζαρίμας Σ., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/03/1015:30Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/03/1015:30Μπαλωμένος Γ., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/03/1016:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Τζαρίμας Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/03/1016:00Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-6
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο13/03/1016:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο13/03/1016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/03/1016:00Μακρής Α., Ξιάρχου Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο20/03/1016:00Τσιτουρίδης Π., Χειβιδόπουλος Β., Αθανασιάδης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)4-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/03/1016:00Κόλλιας Γ., Μαμμωνάς Γ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο20/03/1016:00Ξιάρχος Δ., Τσατσούλη Β., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο27/03/1016:00Ζώης Μ., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο27/03/1016:00Μπαλωμένος Γ., Χειβιδόπουλος Β., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο27/03/1016:00Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/03/1016:00Μαμμωνάς Γ., Καραγεώργος Α., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)7-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο10/04/1017:00Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/04/1017:00Μακρής Α., Τζαρίμας Σ., Αθανασιάδης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/04/1017:00Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/04/1017:00Σμυρλής Α., Δημάκης Χ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)6-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/04/1017:30Μπαλωμένος Γ., Πλιάγκας Θ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο17/04/1017:30Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/04/1018:00Τσιτουρίδης Π., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο17/04/1018:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο24/04/1015:00Ρατσιάτος Ν., Γρυπάρη Χ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/04/1015:00Σμυρλής Α., Νενεκούμης Χ., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)6-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/04/1017:00Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο24/04/1017:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/05/1017:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο01/05/1017:00Κόλλιας Γ., Μαμμωνάς Γ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)6-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο01/05/1017:00Μπαλωμένος Γ., Ψαθάς Δ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/05/1017:00Μανούχος Π., Δημάκης Γ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)2-1