Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Α2 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάση

<< Α1 - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ-Β΄φάση
Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή07/03/1015:30Ιωαννίδης Κ., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή07/03/1015:30Τζαρίμας Σ., Αθανασιάδης Ε., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)3-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/03/1015:30Ζώης Μ., Γεωργίου Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/03/1015:30Μανούχος Ε., Χαρλάς Σ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)5-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο13/03/1016:00Κόλλιας Γ., Μανούχος Π., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο13/03/1016:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/03/1016:00Τσιτουρίδης Π., Γεωργίου Κ., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)1-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/03/1016:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή21/03/1016:00Αθανασιάδης Ε., Αλεφραγκής Φ., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)5-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΣΟΦΙΚΟΥΚυριακή21/03/1016:00Νενεκούμης Χ., Χριστόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/03/1016:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/03/1016:00Μανούχος Π., Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/03/1016:00Ξιάρχος Δ., Χαρλάς Σ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο27/03/1016:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο27/03/1016:00Αθανασιάδης Ε., Κουτσούκος Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο27/03/1016:00Νενεκούμης Χ., Γεωργίου Κ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/04/1017:00Νενεκούμης Χ., Γεωργίου Κ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/04/1017:00Δημάκης Γ., Μελέτης Α., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-7
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/04/1017:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/04/1017:00Αθανασιάδης Ε., Σμυρλής Α., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο17/04/1015:30Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)0-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/04/1015:30Μακρής Α., Καντζάβελος Γ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)3-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/04/1015:30Αθανασιάδης Ε., Τσιτουρίδης Π., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο17/04/1017:00Χρήστου Δ., Μαύρος Ε., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)6-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/04/1017:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/04/1017:00Τσιτουρίδης Π., Μανούχος Π., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)3-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/04/1017:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή25/04/1017:00Δημάκης Γ., Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΣΟΦΙΚΟΥΣάββατο01/05/1017:00Ιωαννίδης Κ., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)0-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/05/1017:00Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)5-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/05/1017:00Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή02/05/1017:00Τζαρίμας Σ., Γρυπάρη Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)5-3