Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος

<< Α' Κατηγορία - 1η φάση: 1ος Όμιλος
Α' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο24/09/1116:30Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)5-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο24/09/1116:30Σμυρλής Α., Αλωνιστιώτης Δ., Μπούκουρα Μ.5-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο24/09/1116:30Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Βλάχος Χ.0-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή25/09/1116:30Νενεκούμης Χ., Πλιάγκας Θ., Τζούβελης Ι.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/10/1116:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Πλιάγκας Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)0-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο01/10/1116:00Μανούχος Ε., Δαρσινός Δ., Φωτόπουλος Α.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή02/10/1116:00Σκιαδάς Δ., Ξιάρχος Δ., Κάτσουδας Π.0-6
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή02/10/1116:00Ζώης Μ., Κορολής Β., Μπαλάσκας Κ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο08/10/1116:00Ζώης Μ., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/10/1116:00Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Πλιάγκας Θ.3-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή09/10/1116:00Τσακαγιάννης Σ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.1-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή09/10/1116:00Μακρής Α., Δημάκης Γ., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)5-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-1
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο15/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Βλάχος Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)4-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή16/10/1116:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Τσατσούλη Β.3-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/10/1116:00Κάτσουδας Π., Αλεφραγκής Φ., Στατεράς Π.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο22/10/1116:00Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο22/10/1116:00Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή23/10/1116:00Ιωαννίδης Κ., Πλιάγκας Θ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή23/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χαρλάς Σ., Τσατσούλη Β.1-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/10/1116:00Ζώης Μ., Δαρσινός Δ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή30/10/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Ψαθάς Δ., Μανούχος Ι.3-0 α.α.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή30/10/1115:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Φωτόπουλος Α.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/10/1115:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)3-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο05/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)0-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/11/1115:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή06/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)5-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Μπούκουρα Μ., Τσιλογιάννη Α.3-0 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο12/11/1115:00Κόλλιας Γ., Τόσκας Χ., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/1115:00Κόλλιας Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.2-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00Ιωαννίδης Κ., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)2-1
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο19/11/1115:00Σμυρλής Α., Σαμπαριώτης Ε., Κάτσουδας Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/11/1115:00Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Κάτσουδας Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ0-3 α.α.
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/11/1115:00Μανούχος Ε., Τόσκας Χ., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/11/1115:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πλιάγκας Θ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ0-3 α.α.
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο03/12/1115:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή04/12/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/12/1115:00Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Αργύρης Ι.1-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ3-0 α.α.
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο10/12/1115:00Μακρής Α., Σαμπαριώτης Ε., Αργύρης Ι.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/1115:00Κόλλιας Γ., Πλιάγκας Θ., Σαμπαριώτης Ε.2-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/12/1115:00Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΕΘΑΝΑ0-3 α.α.
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο17/12/1115:00Ζώης Μ., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.3-0
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/12/1115:00Τσιτουρίδης Π., Κρεμαστιώτης Γ., Κάτσουδας Π.1-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή18/12/1115:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη21/12/1115:00Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Α., Κουτσούκος Γ.1-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΤετάρτη21/12/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μελάς Ν., Μπούκουρα Μ.5-0
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΜΕΘΑΝΩΝΤετάρτη21/12/1115:00Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-0