Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος Όμιλος

<< Α' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος
Α1 κατηγορία 2011-12 - Β΄φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/09/1116:30Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο24/09/1116:30Τσιτουρίδης Π., Μαντάς Ι., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/09/1116:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/09/1116:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αλεφραγκής Φ., Κορολής Β.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/10/1116:00Νενεκούμης Χ., Χειβιδόπουλος Β., Γεωργίου Κ.3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή02/10/1116:00Ιωαννίδης Κ., Καραγεώργος Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)1-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή02/10/1116:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/10/1116:00Μανούχος Ε., Τόσκας Χ., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο08/10/1116:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Χειβιδόπουλος Β.0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/10/1116:00Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Πλιάγκας Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/10/1116:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Ε., Θεοδώρου Α.1-6
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή09/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/10/1116:00Σμυρλής Α., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κρεμαστιώτης Γ., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή16/10/1116:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/10/1116:00Βλάχος Χ., Χριστόπουλος Α., Μελέτης Α.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο22/10/1116:00Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/10/1116:00Τσιτουρίδης Π., Αλεφραγκής Φ., Καλαμαράς Ε.2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή23/10/1116:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Αλωνιστιώτης Δ.4-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/10/1116:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο29/10/1116:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-5
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή30/10/1115:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Κρεμαστιώτης Γ.3-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή30/10/1115:00Μακρής Α., Μελάς Ν., Αργύρης Ι.2-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή30/10/1115:00Ζώης Μ., Μποβέρος Δ., Κάτσουδας Π.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/11/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Αργύρης Ι., Κρεμαστιώτης Γ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/11/1115:00Ιωαννίδης Κ., Δαρσινός Δ., Φωτόπουλος Α.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/11/1115:00Ρατσιάτος Ν., Τζαρίμας Σ., Πλιάγκας Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)3-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/11/1115:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/11/1115:00Μανούχος Ε., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή13/11/1115:00Σμυρλής Α., Μελάς Ν., Μυλωνόπουλος Ν.3-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/11/1115:00Μακρής Α., Χριστόπουλος Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)0-4
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μποβέρος Δ., Κάτσουδας Π.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δαρσινός Δ., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/11/1115:00Ζώης Μ., Μποβέρος Δ., Φωτόπουλος Α.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή20/11/1115:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/11/1115:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Κρεμαστιώτης Γ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο26/11/1115:00Ξιάρχος Δ., Μαντάς Ι., Κάτσουδας Π.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/11/1115:00Καλαμαράς Ε., Αλεφραγκής Φ., Κάτσουδας Π.5-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/11/1115:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Κρεμαστιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο03/12/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δαρσινός Δ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/12/1115:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Κρεμαστιώτης Γ.0-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/12/1115:00Μακρής Α., Αλωνιστιώτης Δ., Φωτόπουλος Α.3-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/12/1115:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Καλαμαράς Ε.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/12/1115:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Γρυπάρη Χ.1-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή11/12/1115:00Καλαμαράς Ε., Κορολής Β., Κάτσουδας Π.0-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/12/1115:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Κρεμαστιώτης Γ.0-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/12/1115:00Τσιτουρίδης Π., Στατεράς Π., Αλωνιστιώτης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/12/1115:00Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο17/12/1115:00Ξιάρχος Δ., Τόσκας Χ., Στατεράς Π.1-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/12/1115:00Νενεκούμης Χ., Χριστόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/12/1115:00Μακρής Α., Αργύρης Ι., Αλεφραγκής Φ.3-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη21/12/1115:00Ζώης Μ., Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη21/12/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Κρεμαστιώτης Γ., Πρασσάς Π.2-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη21/12/1115:00Νενεκούμης Χ., Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΠέμπτη22/12/1115:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Φωτόπουλος Α.2-2