Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο11/10/1416:00Καραγεώργος Α., Νώτης Χ., Καψούρου Ε.1-4
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο11/10/1416:00Δρούζας Α., Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α.0-3 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο11/10/1416:00Πρασσάς Π., Θεοδώρου Α., Μπουγιώτης Ε.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΦΕΙΔΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Δαγρέ Μ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΦΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/10/1411:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Καραμάνος Α.3-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1411:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Μπουγιώτης Ε.2-2
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Πρασσάς Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο25/10/1416:00Χαρλάς Σ., Καψούρου Ε., Λυκομήτρος Ε.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00Κόλλιας Γ., Σταυρόπουλος Θ., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/11/1415:00Τσατσούλης Ι., Τσιλογιάννη Α., Μελέτης Α.0-8
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε., Στατεράς Π.3-1
Ρεπό: ΦΕΙΔΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΦΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο08/11/1415:00Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ., Μπουγιώτης Ε.0-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο08/11/1415:00Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α., Δημάκης Γ.2-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/11/1411:00Νώτης Χ., Νίκα Π., Καραμάνος Α.9-0
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00Νώτης Χ., Μελέτης Α., Δημάκης Γ.0-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή16/11/1415:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Δαγρέ Μ.0-2
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/11/1415:00Κατσώνας Χ., Καψούρου Ε., Καραμάνος Α.4-3
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο22/11/1415:00Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε., Τζιάβας Γ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/11/1411:00Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00Μελέτης Α., Καραμάνος Α., Νίκα Π.6-1
Ρεπό: ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΦΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο29/11/1415:00Νώτης Χ., Στατεράς Π., Λέκκας Χ.1-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο29/11/1415:00Δρούζας Α., Χαρλάς Σ., Τσατσούλη Β.3-2
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή30/11/1415:00Μελέτης Α., Γκουριώτης Κ., Δαγρέ Μ.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/12/1415:00Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β., Λυκομήτρος Ε.2-4
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο06/12/1415:00Βλάχος Χ., Ελεφάντης Χ., Δημάκης Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή07/12/1415:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.3-6
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΦΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/12/1415:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Κατσώνας Χ.0-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο13/12/1415:00Κουτσούκος Γ., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης Γ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/12/1412:00Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Ελεφάντης Χ.8-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/01/1515:00Δρούζας Α., Καραγεώργος Α., Μπούκουρα Μ.2-5
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο03/01/1515:00Κατσώνας Χ., Ψαθάς Δ., Βαρελά Β.0-4
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/01/1515:00Βεργέτης Χ., Τριανταφύλλου Κ., Μάγκλαρη Φ.2-5
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/01/1515:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή11/01/1515:00Βλάχος Χ., Στατεράς Π., Νίκα Π.2-4
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο24/01/1515:00Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ.6-2
Ρεπό: ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ., Τζιάβας Γ.3-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00Πρασσάς Π., Δαρσινός Γ., Μπουγιώτης Ε.7-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/01/1511:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Πρασσάς Π.0-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.Ν.ΚΙΟΥΚυριακή18/01/1515:00Βλάχος Χ., Νίκα Π., Πρέσβελου Γ.4-0
Ρεπό: ΦΕΙΔΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/01/1515:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο31/01/1515:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Τζιάβας Γ.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/02/1511:30Νενεκούμης Χ., Βασιλόπουλος Μ., Κορολής Β.1-1
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ., Αποστολόπουλος Δ.7-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΕΡΝΑΣΤετάρτη18/02/1515:30Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Καψούρου Ε.3-3
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΦΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/02/1515:00Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.2-6
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/02/1515:00Πρασσάς Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Νίκα Π.1-7
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή15/02/1511:00Τσατσούλης Ι., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-0
Ρεπό: ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο28/02/1515:30Τσατσούλης Ι., Μπούκουρα Μ., Μπουγιώτης Ε.3-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο28/02/1515:30Βλάχος Χ., Πρέσβελου Γ., Δαγρέ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή01/03/1515:30Κορολής Β., Μελέτης Α., Πρέσβελου Γ.8-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΦΕΙΔΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Ψαθάς Δ., Γιώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.5-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/03/1511:00Κουτσούκος Γ., Δημάκης Γ., Νίκα Π.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/03/1511:30Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Καψούρου Ε.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/03/1515:30Θεοδώρου Α., Θανασουλας θ., Δαγρέ Μ.0-3 α.α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο21/03/1515:30Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ.1-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30Τσιτουρίδης Π., Καψούρου Ε., Κορολής Β.2-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ