Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α1 Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο24/09/1617:00Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., Βλάχος Χ.0-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο24/09/1617:00Μαρινόπουλος Π., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/09/1617:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή25/09/1617:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/09/1617:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.5-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΓΑΛΑΤΑΚυριακή25/09/1617:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ.2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/09/1617:00Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β.4-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/09/1617:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/10/1616:30Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ.3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/10/1616:30Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Σκιαδάς Δ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/10/1616:30Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή02/10/1616:30Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.6-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή02/10/1616:30Δρούζας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Κόλλιας Δ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/10/1616:30Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.0-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή02/10/1616:30Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Καπετάνιος Αθ. Π.0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/10/1616:30Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο08/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Δημάκης (νέος) Γ.1-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο08/10/1616:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή09/10/1616:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Ψαθάς Δ.0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή09/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή09/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Δημάκης (νέος) Γ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/10/1616:00Δρούζας Χ., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.2-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/10/1616:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/10/1616:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Δημάκης (νέος) Γ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο15/10/1616:00Μανούχος Ε., Βαρελά Β., Κόλλιας Δ.1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή16/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή16/10/1616:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι.6-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή16/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/10/1616:00Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/10/1616:30Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/10/1616:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Σταυρόπουλος Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/10/1615:30Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Μελέτης Α.4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή23/10/1616:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή23/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.0-4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/10/1616:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-3
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή23/10/1616:00Κόλλιας Γ., Κάτσουδας Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή23/10/1616:15Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο29/10/1616:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο29/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Σιαχάμη Α.5-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Δημάκης (νέος) Γ.2-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή30/10/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/10/1615:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή30/10/1615:00Νενεκούμης Χ., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ρούσσης Σ.1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή06/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.3-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/11/1615:00Δρούζας Χ., Δημάκης (νέος) Γ., Τσιλογιάννη Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)2-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/11/1615:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ.0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/11/1615:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Σιαχάμη Α.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο12/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο12/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Καπετάνιος Αθ. Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)3-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή13/11/1615:00Μακρής Α., Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν.6-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/11/1615:00Κόλλιας Γ., Δημάκης (νέος) Γ., Κόλλιας Δ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/1615:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.5-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/11/1615:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/1615:00Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Λέκκας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/11/1615:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή20/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.1-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/11/1615:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.1-4
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/11/1615:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.0-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)3-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΣΙΝΗΣΣάββατο26/11/1615:00Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β.4-4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.7-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/11/1615:00Μακρής Α., Βαρελά Β., Καραμάνος Α.3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Μελέτης Α.3-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/11/1615:00Δρούζας Χ., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο03/12/1615:00Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Βλάχος Χ.6-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/12/1615:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Μπατάκος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/12/1615:00Ρατσιάτος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/12/1619:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Ψαθάς Δ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/12/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)3-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/12/1615:00Νενεκούμης Χ., Κόλλιας Δ., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/12/1615:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Ρούσσης Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/12/1615:00Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Βαρελά Β.2-4
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/12/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.0-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/12/1615:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.4-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/12/1615:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Ψαθάς Δ.1-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/12/1615:00Μανούχος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/1615:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/12/1615:00Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.4-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/12/1615:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Παπασαχόπουλος Δ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/12/1615:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή18/12/1615:00Δρούζας Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπατάκος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)5-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή18/12/1615:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Τριανταφύλλου Ρ.3-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)0-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/12/1615:00Ρατσιάτος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/12/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.4-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Δημάκης (νέος) Γ.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/01/1715:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο14/01/1715:00Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο14/01/1715:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης (νέος) Γ., Πρέσβελου Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/01/1715:00Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-5
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/01/1715:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Ψαθάς Δ.2-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/01/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ.3-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή15/01/1715:00Μανούχος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/01/1715:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Δημάκης (νέος) Γ.5-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή22/01/1715:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00Μανούχος Ε., Βαρελά Β., Δημάκης (νέος) Γ.3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/01/1715:00Νενεκούμης Χ., Αποστολόπουλος Δ., Παρασκευόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/1715:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/01/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.4-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/01/1715:00Τσιτουρίδης Π., Μπατάκος Κ., Ελεφάντης Χ.5-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο28/01/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Ρούσσης Σ.0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο28/01/1715:00Ρατσιάτος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο28/01/1718:30Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή29/01/1715:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/01/1715:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.0-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή29/01/1715:00Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο04/02/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-4
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/02/1715:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/02/1715:00Ζώης Μ., Μπατάκος Κ., Πρέσβελου Γ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή05/02/1715:00Δρούζας Χ., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/02/1715:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.4-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή05/02/1715:00Ρατσιάτος Ν., Κάτσουδας Π., Βαρελά Β.0-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή05/02/1715:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή05/02/1715:00Σκιαδάς Δ., Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/02/1715:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Δημάκης (νέος) Γ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο11/02/1715:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.7-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/02/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Τριανταφύλλου Ρ.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/02/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπατάκος Κ., Κατσώνας Χ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/02/1718:30Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/02/1715:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Βαρελά Β.3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή12/02/1715:00Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.4-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/02/1715:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.2-6


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο18/02/1715:15Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/02/1715:15Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)1-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο18/02/1716:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/02/1715:15Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.1-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/02/1715:15Ρατσιάτος Ν., Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ.2-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή19/02/1715:15Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπούκουρα Μ.4-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/02/1715:30Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Λυκομήτρος Ε.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη22/02/1716:00Δρούζας Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/02/1715:30
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο25/02/1715:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/02/1715:30
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο25/02/1715:30
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο25/02/1715:30
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο25/02/1715:30
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/02/1715:30
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο25/02/1715:30


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ