Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/10/1616:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Παπασαχόπουλος Δ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/10/1616:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Μελέτης Α.0-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Ρούσσης Σ., Σταυρόπουλος Θ.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή09/10/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βλάχος Χ., Νίκα Π.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/10/1616:00Νώτης Χ., Κορολής Β., Μπατάκος Κ.1-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή16/10/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παπασαχόπουλος Δ., Σιαχάμη Α.3-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή16/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Νίκα Π.1-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή16/10/1616:00Ψαθάς Δ., Βαρελά Β., Μελέτης Α.5-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή16/10/1616:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Τριανταφύλλου Ρ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/10/1616:00Ζώης Μ., Καραμάνος Α., Σιαχάμη Α.1-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/10/1612:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Παραράς Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή23/10/1612:45Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.1-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/10/1618:15Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο29/10/1616:00Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-4
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο29/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Ταμπουρατζή Ο.1-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.1-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Νώτης Χ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/10/1618:15Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Κόλλιας Δ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/11/1615:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.5-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/11/1618:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.1-6
ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Τριανταφύλλου Ρ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Νίκα Π.0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/11/1615:15Νώτης Χ., Σταυρόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.2-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.1-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Θανασουλας θ.2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/11/1615:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Καρύδας Κ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/1618:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/1618:00Τσιτουρίδης Π., Βαρελά Β., Σιαχάμη Α.2-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή20/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Πρέσβελου Γ.4-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Κόλλιας Δ., Δημάκης (νέος) Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Μανούχος Ε., Ελεφάντης Χ., Στατεράς Π.1-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/11/1615:00Ψαθάς Δ., Μελέτης Α., Νίκα Π.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Καραμάνος Α.3-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/11/1615:15Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Νίκα Π.1-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1615:00Μανούχος Ε., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/11/1615:00Κουτσούκος Γ., Δημάκης (νέος) Γ., Σταυρόπουλος Θ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/1618:15Νώτης Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο03/12/1615:15Καπετάνιος Εμ. Π., Ελεφάντης Χ., Νίκα Π.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Καραμάνος Α.4-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.8-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μελέτης Α.3-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/12/1616:00Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Τριανταφύλλου Ρ.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ00/00/0000:00
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο14/01/1715:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Σιαχάμη Α.1-5
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο14/01/1718:00Μαρινόπουλος Π., Δημάκης (νέος) Γ., Κατσώνας Χ.2-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Βαρελά Β.2-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/01/1715:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00Μανούχος Ε., Θανασουλας θ., Αποστολόπουλος Δ.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/01/1715:00Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/01/1715:00Ρατσιάτος Ν., Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Ι.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/1718:00Ψαθάς Δ., Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ