Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α1 Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/09/1717:00Ζώης Μ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο23/09/1717:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/09/1717:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.0-5
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή24/09/1717:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Καρύκη Μ.3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή24/09/1717:00Ρατσιάτος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β.1-5
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00Μανούχος Ε., Τσιτουρίδης Π., Μαρινόπουλος Π.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/09/1717:00Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Νώτης Χ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/10/1711:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.7-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο07/10/1715:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/10/1715:00Τσιτουρίδης Π., Κόλλιας Δ., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο07/10/1716:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Τούμπας Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/10/1716:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Μπατάκος Κ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/10/1716:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή08/10/1716:000-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή08/10/1716:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Ι.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο14/10/1716:00Σκιαδάς Δ., Κατσώνας Χ., Δημάκης Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο14/10/1716:00Νενεκούμης Χ., Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/10/1716:00Ρατσιάτος Ν., Μαρινόπουλος Π., Βαρελά Β.0-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Κόλλιας Δ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή15/10/1716:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή15/10/1716:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή15/10/1716:003-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή15/10/1716:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.2-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/10/1716:00Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α.4-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00Κόλλιας Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/10/1716:00Νενεκούμης Χ., Πρέσβελου Γ., Παρασκευόπουλος Γ.3-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/10/1716:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Ρατσιάτος Ν., Μπατάκος Κ., Αργύρης Ι.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο28/10/1716:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Στατεράς Π.4-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο28/10/1716:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/10/1715:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.0-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/10/1715:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.4-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο04/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή05/11/1715:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή05/11/1715:00Μανούχος Ε., Αθανασόπουλος Β., Πρέσβελου Γ.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Δαρσινός Γ.0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/11/1715:30Ρατσιάτος Ν., Μπατάκος Κ., Βαρελά Β.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/11/1715:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπατάκος Κ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο11/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο11/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Αποστολόπουλος Δ.0-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή12/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο18/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.0-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π.2-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/11/1715:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Τριανταφύλλου Ρ.0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή19/11/1715:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Δαρσινός Γ.1-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.2-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη29/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο25/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.4-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00Νώτης Χ., Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ.2-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/11/1715:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Πρέσβελου Γ.3-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/11/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00Σκιαδάς Δ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Τριανταφύλλου Ρ.1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο02/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Αργύρης Ι.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α.1-6
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00Νενεκούμης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β.2-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/12/1715:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή03/12/1715:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαρσινός Γ.3-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/12/1715:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/12/1711:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/12/1715:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β.3-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Αργύρης Ι.2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή10/12/1715:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Δαρσινός Γ.2-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/12/1715:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο16/12/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.4-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Κόλλιας Δ., Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.0-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/12/1715:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Θεοδώρου Α.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή17/12/1715:00Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Γκουριώτης Κ.3-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Ρούσσης Σ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.3-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο06/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Νενεκούμης Χ., Πρέσβελου Γ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Καρύκη Μ.0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00Ρατσιάτος Ν., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπούκουρα Μ.0-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Δημάκης Γ.0-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή07/01/1815:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαρσινός Γ.0-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή07/01/1815:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/01/1815:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή14/01/1815:00Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.2-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη17/01/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.7-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη24/01/1815:15Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Νώτης Χ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΠέμπτη25/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ.1-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/01/1815:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Καρύκη Μ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο20/01/1815:00Σκιαδάς Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Βαρελά Β.6-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Σιαχάμη Α.1-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή21/01/1815:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Κάτσουδας Π.2-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Δαρσινός Γ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/01/1815:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.2-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Τριανταφύλλου Ρ.4-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/01/1815:00Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)4-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο27/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π., Τούμπας Σ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Δαρσινός Γ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή28/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λέκκας Χ., Ρούσσης Σ.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο03/02/1815:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.0-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο03/02/1815:00Αθανασόπουλος Β., Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε.0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο03/02/1815:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)1-5
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/02/1812:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Παπαβασιλείου Θ.1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύκη Μ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/02/1815:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Δαρσινός Γ.0-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/02/1815:00Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Γ., Πρέσβελου Γ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/02/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/02/1815:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/02/1815:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Καρύκη Μ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη21/02/1816:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο17/02/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.0-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/02/1815:00Δημάκης Γ., Κάτσουδας Π., Καρύκη Μ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο17/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.6-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο17/02/1815:00Ζώης Μ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο17/02/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/02/1815:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Μπατάκος Κ., Μπούκουρα Μ.5-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο24/02/1815:30Καπετάνιος Αθ. Π., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.4-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/02/1815:30Ρατσιάτος Ν., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/02/1815:30Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.2-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο24/02/1815:30Μανούχος Ε., Λέκκας Χ., Σιαχάμη Α.0-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή25/02/1815:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή25/02/1815:30Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Σκιαδάς Δ.4-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο03/03/1815:30Μανούχος Ε., Λέκκας Χ., Γκουριώτης Κ.3-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο03/03/1815:30Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/03/1815:30Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.1-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/03/1815:30Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Αργυρόπουλος Α.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/03/1815:30Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή04/03/1815:30Νενεκούμης Χ., Σκιαδάς Δ., Σιαχάμη Α.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/03/1815:30Κόλλιας Γ., Δαρσινός Γ., Τούμπας Σ.0-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο10/03/1816:00Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Μπούκουρα Μ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/03/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.0-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή11/03/1816:00Ρατσιάτος Ν., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.3-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/03/1816:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π.3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή11/03/1816:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-4
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/03/1816:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή11/03/1816:00Αθανασόπουλος Β., Δαρσινός Γ., Καρύκη Μ.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/03/1815:00Τσιτουρίδης Π., Σιαχάμη Α., Στατεράς Π.3-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/03/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.4-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/03/1816:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/03/1816:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Καρύκη Μ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/03/1816:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.4-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/03/1816:00Κόλλιας Γ., Δαρσινός Γ., Πρέσβελου Γ.5-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/03/1816:00Αθανασόπουλος Β., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο24/03/1816:00Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Βαρελά Β.0-5
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο24/03/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργύρης Ι., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο24/03/1816:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.2-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/03/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Σιαχάμη Α.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/03/1816:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη02/05/1817:00Αθανασόπουλος Β., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/03/1816:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β.1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο31/03/1817:00Κόλλιας Γ., Δημάκης Γ., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο31/03/1817:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ.2-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.2-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή01/04/1817:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Δαρσινός Γ.2-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00Δημάκης Γ., Λέκκας Χ., Αργυρόπουλος Α.2-4
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.2-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.7-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/04/1817:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή15/04/1817:00Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή15/04/1817:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Βαρελά Β.3-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/04/1816:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/04/1817:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β.3-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/04/1817:00Δημάκης Γ., Λυκομήτρος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν.3-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/04/1817:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Τριανταφύλλου Ρ.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Δαρσινός Γ., Πρέσβελου Γ.0-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/04/1817:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.2-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/04/1817:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπούκουρα Μ., Βαρελά Β.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00Καπετάνιος Αθ. Π., Δημάκης Γ., Σιαχάμη Α.1-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00Γκουριώτης Κ., Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/04/1817:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/04/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α.0-4
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Καρύκη Μ.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή29/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.2-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο05/05/1817:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/05/1816:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ.2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/05/1817:00Τσιτουρίδης Π., Λέκκας Χ., Αργυρόπουλος Α.3-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/05/1817:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι.1-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/05/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/05/1817:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη09/05/1817:00Ρατσιάτος Ν., Μπούκουρα Μ., Δαρσινός Γ.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/05/1817:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/05/1817:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ.2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο12/05/1817:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.2-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/05/1817:00Τσιτουρίδης Π., Κόλλιας Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/05/1817:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Ρούσσης Σ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/05/1817:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή13/05/1817:00Ρατσιάτος Ν., Μαρινόπουλος Π., Τσιλογιάννη Α.