Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α1 Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/09/1717:00Ζώης Μ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.4-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο23/09/1717:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/09/1717:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.0-5
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή24/09/1717:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Καρύκη Μ.3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή24/09/1717:00Ρατσιάτος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β.1-5
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00Μανούχος Ε., Τσιτουρίδης Π., Μαρινόπουλος Π.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/09/1717:00Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Νώτης Χ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/10/1711:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.7-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο07/10/1715:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/10/1715:00Τσιτουρίδης Π., Κόλλιας Δ., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο07/10/1716:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Τούμπας Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/10/1716:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Μπατάκος Κ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/10/1716:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή08/10/1716:000-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή08/10/1716:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Ι.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο14/10/1716:00Σκιαδάς Δ., Κατσώνας Χ., Δημάκης Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο14/10/1716:00Νενεκούμης Χ., Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/10/1716:00Ρατσιάτος Ν., Μαρινόπουλος Π., Βαρελά Β.0-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Κόλλιας Δ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή15/10/1716:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή15/10/1716:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή15/10/1716:003-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή15/10/1716:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.2-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/10/1716:00Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α.4-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00Κόλλιας Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/10/1716:00Νενεκούμης Χ., Πρέσβελου Γ., Παρασκευόπουλος Γ.3-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/10/1716:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Ρατσιάτος Ν., Μπατάκος Κ., Αργύρης Ι.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο28/10/1716:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Στατεράς Π.4-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο28/10/1716:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/10/1715:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.0-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/10/1715:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.4-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο04/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή05/11/1715:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή05/11/1715:00Μανούχος Ε., Αθανασόπουλος Β., Πρέσβελου Γ.1-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Δαρσινός Γ.0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/11/1715:30Ρατσιάτος Ν., Μπατάκος Κ., Βαρελά Β.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/11/1715:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπατάκος Κ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο11/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο11/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Αποστολόπουλος Δ.0-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή12/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο18/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.0-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π.2-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/11/1715:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Τριανταφύλλου Ρ.0-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή19/11/1715:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Δαρσινός Γ.1-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.2-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη29/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο25/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.4-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00Νώτης Χ., Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ.2-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/11/1715:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Πρέσβελου Γ.3-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/11/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00Σκιαδάς Δ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Τριανταφύλλου Ρ.1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο02/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Αργύρης Ι.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α.1-6
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00Νενεκούμης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β.2-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/12/1715:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Λυκομήτρος Ε.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή03/12/1715:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαρσινός Γ.3-4
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/12/1715:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/12/1711:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/12/1715:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β.3-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Αργύρης Ι.2-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή10/12/1715:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Δαρσινός Γ.2-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/12/1715:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή17/12/1715:00
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή17/12/1715:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ